Vispārējie filtri

ABOUTYOU Atlaižu kods un kuponi

AboutYou ir Vācijas tiešsaistes modes preču mazumtirgotājs, kas piedāvā plašu apģērbu, apavu, aksesuāru un skaistumkopšanas produktu klāstu no vairāk nekā 1,000 dažādiem zīmoliem. Uzņēmums bija... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: 5.0
Vērtējums: 4.4 - 14 balsis
Apmeklējiet veikals
 • 609

Bezmaksas piegāde jebkuram pasūtījumam uz ABOUTYOU

Jūlijs 31, 2024 SKATĪT DARĪJUMU

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

Pašreizējie atlaižu kodi un piedāvājumi par ABOUTYOU

🛍️ Kategorija modes
🔥 Kopējie piedāvājumi 20
🎇️ Atlaižu kodi 15
📌 Piedāvājumi 5
➡️ Labākais kupons 15% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 24 septembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par ABOUTYOU

Vai ABOUTYOU Vai piedāvāt reklāmas kodus?

Pašlaik ir pieejami 20 atlaižu kodi un akcijas, kas derēs ABOUTYOU 2023. gada septembrī un labākie Kuponu piedāvājumi 15% Atlaide

Kādi ir jaunākie kuponi un atlaižu kodi ABOUTYOU?

Pašlaik ir pieejami šādi atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi ABOUTYOU

Kā es varu uzzināt jaunāko ABOUTYOU kuponi un reklāmas piedāvājumi?

Ir vairāki veidi, kā uzzināt:
 • Apmeklējiet mūsu vietni, vienkārši ierakstiet meklēšanas joslā ABOUTYOU un varēsiet redzēt kārtējā mēneša piedāvājumus un kuponus.
 • sekot ABOUTYOUkanāliem Facebbok, Twitter un Instagram. Viņi bieži izlaiž īpašus piedāvājumus saviem sekotājiem.
 • Abonējiet biļetenu, lai saņemtu ekskluzīvus piedāvājumus un ABOUTYOU atlaižu kodi tiek piegādāti jūsu iesūtnē. Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi lapas apakšā sadaļā "Abonējiet mūsu biļetenu".

Kā es dabūju AboutYou atlaižu kodus?

AboutYou piedāvā atlaižu kodus dažādos kanālos, tostarp savā tīmekļa vietnē, sociālo mediju platformās un e-pasta biļetenos. Jūs varat arī atrast AboutYou atlaižu kodi trešo pušu kuponu vietnēs. Regulāri pārbaudiet jaunākos atlaižu kodus un piedāvājumus.

Vai es varu izmantot vairāk nekā vienu atlaides kodu vienlaikus?

AboutYou vienam pasūtījumam ir atļauts tikai viens atlaides kods. Noteikti izvēlieties atlaides kodu, kas piedāvā vislabākos ietaupījumus jūsu pasūtījumam.

Vai es varu izmantot an AboutYou atlaides kods izpārdošanas precēm?

tas ir atkarīgs no atlaižu koda noteikumiem un nosacījumiem. Dažas AboutYou atlaižu kodi var būt derīgi izmantošanai izpārdošanas precēm, bet citi — nē. Pirms atlaižu koda izmantošanas noteikti izlasiet tā noteikumus un nosacījumus.

Vai es varu izmantot an AboutYou atlaides kods vairākiem pasūtījumiem?

Nē AboutYou atlaižu kodus var izmantot tikai vienu reizi pasūtījumā. Ja jums ir vairāki atlaižu kodi, tie būs jāizmanto atsevišķiem pasūtījumiem.

Kā pieteikties an AboutYou atlaides kods manam pasūtījumam?

Lai piemērotu AboutYou atlaides kodu pasūtījumam, vienkārši ievadiet kodu norādītajā laukā norēķināšanās laikā. Atlaide tiks automātiski piemērota jūsu pasūtījuma kopsummai.

Darbības, kas jāievēro, lai izmantotu AboutYou Atlaides kods

Lai izmantotu kupona kodu, veiciet tālāk norādītās darbības, lai ietaupītu naudu, iepērkoties vietnē ABOUTYOU.

tukšs
 • 1
  Atrodiet AboutYou Kupons: pirmais solis, pievienojot AboutYou kupons jūsu pasūtījumam ir atrast kuponu, kuru vēlaties izmantot. AboutYou kuponus var atrast uzņēmuma tīmekļa vietnē, kuponu vietnēs vai uzņēmuma sociālo mediju kanālos.
 • 2
  Iegādājieties produktus: Kad esat atradis kuponu, kuru vēlaties izmantot, ir pienācis laiks sākt iepirkties. Pārlūkojiet AboutYou vietni un pievienojiet grozam preces, kuras vēlaties iegādāties.
 • 3
  Dodieties uz savu iepirkumu grozu: kad esat pabeidzis iepirkšanos, noklikšķiniet uz iepirkumu groza ikonas, kas atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī. Tas novirzīs jūs uz iepirkumu grozu, kur varēsit pārskatīt pasūtījumu un veikt izmaiņas.
 • 4
  Ievadiet kupona kodu: iepirkumu grozā jūs redzēsiet sadaļu "Ievadiet kupona kodu". Ievadiet kupona kodu, ko atradāt pirmajā darbībā, norādītajā lodziņā un noklikšķiniet uz pogas "Lietot".
 • 5
  Pārbaudiet atlaidi: Kad esat ievadījis kupona kodu, atlaide tiks automātiski piemērota jūsu kopējai summai. Ekrānā vajadzētu redzēt jauno, samazināto pasūtījuma kopējo cenu.
 • 6
  Pabeigt pasūtījumu: ja esat apmierināts ar atlaidi, noklikšķiniet uz pogas "Izrakstīties", lai pabeigtu pasūtījumu. Izpildiet norādījumus, lai ievadītu piegādes un maksājuma informāciju, un pēc tam iesniedziet pasūtījumu.

Lietošanas priekšrocības ABOUTYOU atlaižu kodi

Jūs esat atradis labāko vietu, kur atrast atlaides kodu ABOUTYOU. Rezultātā tiks izveidots piedāvājumu saraksts, kas sadalīts piedāvājumos un kodos. Izmantojiet atbilstošāko un sāciet iegādāties savu jauno t-kreklu vai džinsus jau šodien. Pēc tam, norēķinoties, izmantojiet savu atlaides kodu, lai iegūtu vislabāko iespējamo cenu. Jūs, iespējams, jau zināt šo faktu, taču ABOUTYOU kupona kods var palīdzēt ietaupīt vēl vairāk naudas.

 

Dažādi veidi AboutYou pieejami kuponi

 
 1. Procentuālās atlaides
Viens no visizplatītākajiem veidiem AboutYou kuponi ir procentu atlaides. Šie kuponi piedāvā noteiktu procentuālo daļu no kopējās pasūtījuma summas. Piemēram, jūs varat saņemt kuponu par 10% no visa pasūtījuma. Procentuālās atlaides ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu par pirkumiem, īpaši, ja pērkat vairākas preces.
 1. Dzīvokļa atlaides
Cits veids AboutYou kupons ir fiksēta atlaide. Šie kuponi piedāvā noteiktu summu dolāros no noteikta produkta vai kategorijas. Piemēram, jūs varat saņemt kuponu par USD 20 atlaidi no jebkura apavu pāra. Vienotas atlaides var būt lielisks veids, kā ietaupīt naudu par dārgām precēm, piemēram, dizaineru apģērbiem vai grezniem aksesuāriem.
 1. Bezmaksas piegāde
AboutYou piedāvā arī kuponus bezmaksas piegādei. Šie kuponi novērš jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas. Bezmaksas piegādes kuponi ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu par pirkumiem tiešsaistē, īpaši, ja pērkat smagas vai apjomīgas preces.
 1. Pirmo klientu atlaides
Ja esat pirmo reizi klients plkst AboutYou, jums var būt tiesības uz atlaidi. Šie kuponi parasti piedāvā procentuālu vai fiksētu atlaidi pirmajam pirkumam. Pirmreizējo klientu atlaides ir lielisks veids, kā izmēģināt piedāvātos produktus AboutYou un tajā pašā laikā ietaupīt naudu.
 1. Sezonas atlaides
AboutYou piedāvā arī sezonas atlaides, kas ir pieejamas brīvdienās un īpašos gadījumos. Šie kuponi var piedāvāt procentuālu vai fiksētu atlaidi konkrētiem produktiem vai kategorijām, piemēram, vasaras kleitām vai ziemas zābakiem. Sezonas atlaides ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu par sezonas precēm un uzkrāt nepieciešamos garderobes piederumus.
 1. lojalitātes Atlīdzības
AboutYou piedāvā lojalitātes programmu, ko sauc par ABOUT YOU REWARDS CLUB, kas saviem dalībniekiem nodrošina ekskluzīvas atlaides un piedāvājumus. Kā dalībnieks jūs varat nopelnīt punktus par katru veikto pirkumu, un šos punktus var izmantot, lai saņemtu atlaides turpmākajiem pirkumiem. Lojalitātes atlīdzības programma ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu par pirkumiem un piekļūt ekskluzīvām atlaidēm.  

Situācijas, kad kods nedarbojas

Veikals piedāvā kuponus savā vietnē, sociālo mediju lapās un savā lietotnē. Dažiem kuponu kodiem var būt īpaši ierobežojumi vai izņēmumi. Lai uzzinātu vairāk, blakus kupona kodam noklikšķiniet uz "Skatīt ierobežojumus". Varat izmēģināt vairākus ABOUTYOU kodus, līdz atrodat to, kas piedāvā atlaidi.

 

Īpaši pasākumi, kur jūs varat atrast AboutYou Kuponi

Uzņēmums saviem klientiem regulāri piedāvā īpašus pasākumus un atlaides, kuras var izmantot, lai ietaupītu naudu uz pirkumiem.
 1. Melnā piektdiena un kiberdiendiena
Melnā piektdiena un Kiberpirmdiena ir divi no gada lielākajiem iepirkšanās pasākumiem, un AboutYou parasti piedalās, piedāvājot īpašas atlaides un kuponus. Šie kuponi var būt paredzēti noteiktai procentuālajai daļai vai fiksētai atlaidei pirkumiem vai bezmaksas piegādei. Lai gūtu maksimālu labumu no šiem pasākumiem, noteikti pārbaudiet AboutYou regulāri tīmekļa vietnē un sociālo mediju lapās, lai iegūtu jaunāko informāciju par saviem piedāvājumiem.
 1. Sezonas beigu izpārdošana
AboutYou rīko arī sezonas beigu izpārdošanas, kurās tiek piedāvātas krasas atlaides precēm no iepriekšējās sezonas kolekcijas. Šo izpārdošanas laikā jūs varat atrast kuponus papildu atlaidēm precēm, kas jau ir atlaistas. Šīs izpārdošanas parasti notiek ziemas un vasaras sezonas beigās.
 1. Svētku izpārdošana
AboutYou piedāvā svētku izpārdošanas visu gadu, piemēram, Valentīna dienu, Lieldienas un Ziemassvētkus. Šo izpārdošanas laikā jūs varat atrast kuponus atlaidēm konkrētiem produktiem vai kategorijām. Piemēram, Valentīna dienā jūs varat atrast kuponus atlaidēm apakšveļai vai rotaslietām.
 1. Izpārdošanas
AboutYou ik pa laikam rīko izpārdošanas, kurās tiek piedāvātas milzīgas atlaides precēm, kuras tiek pakāpeniski pārtrauktas. Šīs izpārdošanas var būt lieliska iespēja atrast slēptos dārgakmeņus par zemām cenām. Izpārdošanas parasti notiek sezonas beigās vai tad, kad mazumtirgotājs maina savus krājumus.
 1. Dzimšanas dienas atlaides
Ja esat ABOUT YOU REWARDS CLUB dalībnieks, jūs varat saņemt dzimšanas dienas atlaidi kā īpašu dāvanu. Šīs atlaides var būt procentuālas vai fiksētas atlaides jūsu nākamajam pirkumam. Noteikti pārbaudiet savu dzimšanas dienas atlaides kodu savā e-pastā vai atlīdzības kontā.  

Alternatīvi veidi, kā ietaupīt naudu ar AboutYou Atlaižu kodi

 1. Reģistrējieties AboutYou Saņemt jaunumus
Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā ietaupīt naudu plkst AboutYou ir, reģistrējoties viņu biļetenam. To darot, jūs pirmais uzzināsit par jaunu produktu laišanu klajā, gaidāmo izpārdošanu un ekskluzīvām akcijām. Turklāt AboutYou bieži piedāvā atlaižu kodu jaunajiem abonentiem, ko var izmantot, veicot pirmo pirkumu.
 1. Pievienoties AboutYou Apbalvošanas klubs
Vēl viens lielisks veids, kā ietaupīt naudu AboutYou ir, pievienojoties viņu atlīdzības klubam. Kā dalībnieks jūs nopelnīsit punktus par katru veikto pirkumu, ko pēc tam varēsiet izmantot atlaidēm turpmākajiem pirkumiem. Turklāt atlīdzības kluba biedri saņem ekskluzīvu piekļuvi izpārdošanai un akcijām, kā arī dzimšanas dienas atlaidēm.
 1. sekot AboutYou sociālajos medijos
AboutYou aktīvi darbojas dažādās sociālo mediju platformās, tostarp Instagram, Facebook un Twitter. Sekojot tiem, jūs pirmais uzzināsit par viņu jaunākajām akcijām un izpārdošanām. Turklāt AboutYou bieži rīko sociālo mediju ekskluzīvus konkursus un dāvanas, sniedzot jums iespēju laimēt bezmaksas produktus vai atlaides.
 1. Izmantojiet Cashback Apps
Vēl viens veids, kā ietaupīt naudu ar AboutYou kuponi tiek iegūti, izmantojot naudas atmaksas lietotnes, piemēram, Rakuten vai Honey. Šīs lietotnes piedāvā naudas atmaksu par pirkumiem, kas veikti vietnē AboutYou, kas ļauj atgūt naudu par pirkumiem. Turklāt šīm lietotnēm bieži ir īpaši kuponu kodi, kurus var izmantot kopā ar AboutYouesošās atlaides.
 1. Izmantojiet bezmaksas piegādes priekšrocības
AboutYou piedāvā bezmaksas piegādi visiem pasūtījumiem virs noteiktas summas. Lai izmantotu šīs priekšrocības, noteikti apvienojiet savus pirkumus vienā pasūtījumā, lai izvairītos no piegādes maksas. Turklāt daži kuponu kodi piedāvā bezmaksas piegādi, tāpēc, iepērkoties vietnē, noteikti meklējiet šos kodus AboutYou.

Labākie kuponu kodi ABOUTYOU

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
kods Kupona kods ABOUTYOU 15% papildus pēc jebkura pasūtījuma Septembris 30, 2023
Atlaides Bezmaksas piegāde jebkuram pasūtījumam uz ABOUTYOU Jūlijs 31, 2024

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Kredītkarte
Ar pēcmaksu

Piegādes opcijas

Kurjers

Kontaktu opcijas

PAR JUMS SE & Co. KG Domstraße 10 20095 Hamburg
0800 890 133

Kā atrast ABOUTYOU Reklāmas kodi

 • Apmeklējiet kuponu un piedāvājumu vietnes
Vēl viens lielisks veids, kā atrast AboutYou kuponus var iegūt, apmeklējot kuponu un darījumu vietnes, piemēram, RetailMeNot, Coupons.com vai Groupon. Šajās vietnēs tiek apkopoti dažādu mazumtirgotāju kuponu kodi un piedāvājumi, tostarp AboutYou. Vienkārši meklējiet AboutYou šajās vietnēs, un jūs, iespējams, atradīsit dažādus kuponu kodus un atlaides, ko varat izmantot pirkumiem.  
 • Izmantojiet pārlūkprogrammas paplašinājumu
Ja bieži iepērkaties tiešsaistē, apsveriet iespēju izmantot pārlūkprogrammas paplašinājumus, piemēram, Honey vai Rakuten, lai automātiski atrastu kuponus un piedāvājumus. Šie paplašinājumi norēķināšanās laikā automātiski lietos kuponu kodus, ietaupot jūsu laiku un pūles. Turklāt viņi var arī brīdināt jūs par pieejamajiem piedāvājumiem un atlaidēm AboutYou pārlūkojot.  
 • Iepērcieties izpārdošanas pasākumu laikā
  Visbeidzot, pievērsiet uzmanību AboutYouuzņēmuma pārdošanas pasākumi, piemēram, Melnā piektdiena, Kiberpirmdiena un citi brīvdienu izpārdošanas pasākumi. Šo notikumu laikā, AboutYou parasti piedāvā lielas atlaides saviem produktiem un var piedāvāt arī papildu kuponu kodus un atlaides. Iepērkoties šo pasākumu laikā, jūs varat ievērojami ietaupīt uz savām iecienītākajām modes precēm.
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.