Vispārējie filtri

KIWI reklāmas kods lidojumiem 2023. gada septembris

Izmantojot Kiwi, ceļojumi kļūst daudz pieejamāki, un, izmantojot Kiwi reklāmas kodu, jūs iegādājaties lētāko lidojumu un ietaupāt vairāk naudas. Salīdziniet lidojumu iespējas no 480 pakalpojumu sniedzējiem, rezervējiet... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 4 balsis
Apmeklējiet veikals
 • ekskluzīvs
 • 81

Lidojumi zem 100 € uz populārāko galamērķi

Janvāris 31, 2024 SKATĪT DARĪJUMU
 • ekskluzīvs
 • 62

Izmantojiet Kiwi.com garantiju un izbaudiet visas tās priekšrocības

Janvāris 31, 2024 SKATĪT DARĪJUMU

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

 • 331

12 USD atlaide ar KIWI.COM reklāmas kodu

Jūnijs 30, 2023 SKATĪT KODU LYOZ
10%
 • 935

KIWI.COM reklāmas kods 10% No

Aprīlis 30, 2023 SKATĪT KODU ES10

Pašreizējie KIWI atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 20
🎇️ Atlaižu kodi 16
📌 Piedāvājumi 4
➡️ Labākais kupons 5% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 24 septembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par KIWI

Vai KIWI piedāvā reklāmas kodus?

Pašlaik ir pieejami 20 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies KIWI 2023. gada septembrī, un labākie kuponu piedāvājumi 5% Atlaide

Kādi ir jaunākie KIWI kuponi un atlaižu kodi?

Kā iegūt Kiwi reklāmas kodu?

Kuponu kodus var atrast vietnē kiwi.com. Varat tos atrast arī Facebook, Twitter vai Instagram. Mūsu vietne ir galvenais kuponu avots. Mūsu uzmanības centrā ir Kiwi.com atlaides.

Kur jūs ievadāt reklāmas kodu vietnē Kiwi?

Izrakstīšanās solī vietnē kiwi.com noklikšķiniet uz "Vai vēlaties izmantot kupona kodu?" Pēc tam laukā “Izpirkt reklāmas kodu” ielīmējiet kodu, lai baudītu ietaupījumus.

Kāpēc mans Kiwi reklāmas kods nedarbojas?

Kiwi reklāmas kods parasti nav derīgs, ja tam ir beidzies derīguma termiņš vai tas ir izmantots. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jau esat izmantojis savu Kiwi kuponu, vairs nevarēsiet izpirkt to pašu Kiwi reklāmas kodu.

Vai vietni Kiwi.com var atmaksāt?

Jā, varat atcelt savu ceļojumu un pieprasīt naudas atmaksu, izmantojot savu Kiwi.com kontu. Jūsu atmaksas iespējas būs atkarīgas no tā, vai pārvadātājs ir atcēlis jūsu ceļojumu, vai arī jūs atceļat to.

Kā veiksmīgi pievienot reklāmas kodu vietnē Kiwi.com

Kupona kodu izmantošana, lai ietaupītu uz Kiwi.com lidojumiem, ir ļoti vienkārša. Vienkārši izpildiet tālāk norādītās 5 darbības.

tukšs
 • 1
  Lidojuma gadījumā izvēlieties izlidošanas lidostu, lidostu, kurā vēlaties ierasties, kā arī izlidošanas un atgriešanās datumus.
 • 2
  Izvēlieties sev piemērotāko lidojumu.
 • 3
  Pierakstieties, lai ērtāk rezervētu. Aizpildiet katra pasažiera kontaktinformāciju. Izvēlieties vienu iespēju: kabīnes vai rokas bagāža
 • 4
  Izvēlieties biļetes cenu, izvēlieties, vai vēlaties aizsardzību pret traucējumiem, izvēlieties vietu un pēc tam pārejiet uz maksājumu.
 • 5
  Pēc norēķinu informācijas jūs atradīsit tekstu "Izpirkt reklāmas kodu". Noklikšķiniet uz tā. Īpašajā lodziņā ievadīsiet savu KIWI.com kodu un noklikšķiniet uz pogas Pieteikties, lai saņemtu atlaidi.

Ietaupiet vairāk, izmantojot Kiwi reklāmas kodu

Kivi piedāvā biļetenu abonentiem reklāmas kodi. Kā biļetena abonents jūs pirmais uzzināsit par jauniem piedāvājumiem un iegūsit pašreizējo reklāmas kodu priekšskatījumu pirms citiem. Lai abonētu viņu biļetenu, ritiniet līdz Kiwi vietnes apakšdaļai. Pēc abonēšanas jūs redzēsit viņu jaunāko piedāvājumu priekšskatījumu, ko pēc tam varēsiet kopēt un izmantot atlaidēm vai bezmaksas piedāvājumiem. Kiwi piedāvā arī studentu atlaides. Studentu atlaide ir a Kiwi kupona kods. Atlaide ir spēkā līdz sešiem mēnešiem. Kad esat izmantojis kupona kodu, tas vairs nav derīgs. Jums būs jāgaida līdz nākamajai reizei, lai iegūtu nākamo.

Kāpēc izvēlēties rezervēt lidojumus no Kiwi.com

Flight Kiwi.com ļauj meklēt lētus lidojumus uz vairākiem galamērķiem. Kad esat izvēlējies pilsētu un izbraukšanas datumu, vietne atradīs labākos piedāvājumus. Tā meklē lētākos maršrutus starp vairākām aviokompānijām, tostarp koplietošanas kodu un mazākām aviokompānijām. Varat arī pievienot galamērķi vai vairākus galamērķus vienam maršrutam, un vietne meklēs lētāko pieejamo lidojumu katrā posmā. Piemēram, jūs varat lidot no Sanfrancisko uz Parīzi caur Madridi, pēc tam atgriezties Sanfrancisko caur Londonu. Varat arī izmantot Kiwi, lai meklētu labākos lidojumus savam maršrutam, ja nokavējat savienojumu.

Kiwi.com ir vienkāršs un viegli lietojams. Iespējama lidojumu apvienošana ar citiem transporta veidiem, piemēram, vilcienu un autobusu biļetēm. Izmantojot vietni, varat arī rezervēt lidojumus ar pārsēšanos. Tas padara Kiwi par labu iespēju pēdējā brīža vai sarežģītiem maršrutiem. Tomēr pirms rezervēšanas šajā vietnē ir jāpārbauda noteiktu lidojumu pieejamība.

Vietne Kiwi.com piedāvā dinamisku dizainu, kas ļauj ērti salīdzināt lidojumus. Kiwi meklēšanas rīks automātiski atradīs vislabākās cenas jūsu ceļojumam un pat ļaus jums pielāgot rezultātus jūsu īpašajām vajadzībām. Tā piedāvā arī cenu brīdinājuma funkciju, lai jūs varētu saņemt uznirstošos ziņojumus savā tālrunī, kad ir pieejami labākie piedāvājumi.

 

Kiwi mobilās lietotnes priekšrocības

Kiwi ļauj izveidot brīdinājumus par cenām, un lietotne jums paziņos, kad cenas ir pareizas. Varat arī iestatīt laika posmu un saņemt uznirstošos ziņojumus, izmantojot viedtālruni. Varat arī iestatīt galamērķi un sākuma punktu. Lietotne jūs savienos ar galamērķi. Piemēram, ja ceļojat no Toronto uz Milānu, varat izveidot brīdinājumu par lidojumiem, kuru cena ir mazāka par pusi no sākotnējā galamērķa cenas.

Kiwi garantija — kā tā darbojas?

Kiwi.com garantija palīdzēs jums nokļūt galamērķī, ja jūsu lidojumā kaut kas noiet greizi. Tomēr vispirms ir jāsazinās ar aviokompāniju. Daži klienti ir nokavējuši savus lidojumus, jo nav sazinājušies ar Kiwi vai mēģinājuši tikt galā ar problēmu paši. Pirms jauna lidojuma rezervēšanas jums jāsazinās ar aviokompāniju. Pretējā gadījumā jūs nevarēsit saņemt garantiju.

Kiwi garantija ļaus bez maksas iekāpt nākamajā reisā, ja lidojums kavēsies. Ja jūsu lidojums kavējas vairāk nekā četras stundas, aviokompānija jums atmaksās nakšņošanas izmaksas. Ja jums pietrūks savienojuma, jums tiks nodrošināts arī ēdiens 10 USD vērtībā.

Labākie KIWI kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
Atlaides Līdz 75% atlaide atlasītajiem ceļojumiem ar Kiwi.com piedāvājumiem Janvāris 31, 2024
Atlaides Lidojumi zem 100 € uz populārāko galamērķi Janvāris 31, 2024
Atlaides Izmantojiet Kiwi.com garantiju un izbaudiet visas tās priekšrocības Janvāris 31, 2024

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte

Piegādes opcijas

standarta piegāde

Kontaktu opcijas

Kiwi.com sro, Čehija
+44 20 3769 1878
kiwi.com
/kiwicom247
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.