Vispārējie filtri

Trip.com atlaižu kods un kuponi

Izmantojiet Trip.com reklāmas kodus, atlaižu kodus un kuponus, plānojiet savu nākamo ceļojumu, izvēlieties no vairāk nekā 1.2 miljoniem viesnīcu, rezervējiet lidojumus uz vairāk nekā 5000 galamērķiem visā pasaulē un ietaupiet vairāk... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 5 balsis
Apmeklējiet veikals
8%
 • 10

TRIP.COM kupons 6% atlaide jauniem lietotājiem visās pasaules viesnīcās

Decembris 31, 2023 IEGŪT KODU ALL8
6%
 • 3

Trip.com Atlaides kods 6% atlaide jauniem lietotnes lietotājiem

Decembris 31, 2023 IEGŪT KODU SER6
3%
 • 11

3% atlaide vietējām un ārvalstu viesnīcām

31. gada 2023. maijs IEGŪT KODU EL03
 • 15

Trip.com APP 10 € atlaide Īpaša atlaide

Augusts 31, 2024 SAŅEM PIEDĀVĀJUMU
30%
 • 13

Ceļojumu piedāvājumi darba dienās 30% Izslēgts galamērķa viesnīcās

Februāris 29, 2024 IEGŪT KODU deed

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

 • 0

Honkongas un Makao biļešu pieredzes kolekcija Hang Seng kredītkarte, MASTERCARD rezervācijas atlaide

5. gada 2023. maijs IEGŪT KODU CTNT

Pašreizējie atlaižu kodi un piedāvājumi vietnē Trip.com

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 20
🎇️ Atlaižu kodi 9
📌 Piedāvājumi 11
➡️ Labākais kupons 80% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 30 May 2023

Bieži uzdotie jautājumi par Trip.com

Vai Trip.com piedāvā reklāmas kodus?

Pašlaik ir pieejami 20 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies Trip.com 2023. gada maijā, un labākie kuponu piedāvājumi 80% Atlaide

Kā es varu iegūt Trip.com kupona kodu?

Izvēlieties kādu no mūsu vietnē esošajiem atlaižu kodiem. Noklikšķiniet uz pogas "Saņemt kodu". Kopējiet ceļojuma reklāmas kodu. Pirms kodu lietošanas noteikti pārbaudiet minimālo tēriņu prasību.

Vai Trip.com piedāvā reklāmas kodus vai īpašas atlaides jaunajiem klientiem?

Varat izmēģināt dalībnieku cenas un ietaupīt līdz 15% rezervējot dažas viesnīcas. Pēc reģistrācijas varat baudīt sava Sudraba statusa priekšrocības. Atlaides un īpašie piedāvājumi, ko saņemat kā Trip.com dalībnieks, ir proporcionāli izvēlētajai kategorijai: Sudrabs, Zelts un Platīns. Ceļojumu monētas var nopelnīt, rezervējot viesnīcas un lidojumus, pārskatot īpašumus un rezervējot, izmantojot Trip.com.

Kur es varu atrast visus piedāvājumus un kampaņas vietnē Trip.com?

lietošana poga "Piedāvājumi", kas atrodas trip.com mājaslapas augšējās navigācijas izvēlnes labajā malā. Tiks atvērta lapa, kurā uzskaitītas visas pašreizējās reklāmas. Vai arī izvēlieties aktuālo reklāmas atlaižu piedāvājumu mūsu vietnē.

Vai Trip.com piedāvā numura garantiju ierašanās brīdī?

Jā! Vietne Trip.com piedāvā numuru garantiju rezervācijām. Vietne Trip.com atmaksās 3 reizes jūsu rezervācijas summu, ja ierašanās brīdī nebūs pieejama telpa.

Kā pievienot Trip.com reklāmas kodu

Kodu izpirkšana, lai ietaupītu savu Trip.com rezervāciju, ir vienkārša. Tālāk ir norādītas darbības, kas jāveic, lai saņemtu Trip.com reklāmas koda atlaidi.

 • 1
  Izvēlieties galamērķi, kuru vēlaties apmeklēt, un pēc tam izvēlieties sev vēlamo ceļojuma veidu (viesnīca/lidmašīna/auto, vilciens/mašīna vai tūre, biļete/automašīna, automašīna, autobuss/vilciens, automašīna).
 • 2
  Izmantojiet meklēšanas pogu, lai iegūtu visus pieejamos rezultātus.
 • 3
  Izvēlieties sev piemērotāko opciju, pēc tam noklikšķiniet uz pogas "grāmata", lai dotos uz lapu, kurā jāaizpilda jūsu personas dati.
 • 4
  Ritiniet uz leju līdz sadaļai "Īpašie pieprasījumi". aiz šīs sadaļas jūs atradīsiet tekstu "PROMO KODS". Noklikšķiniet uz "Atlasīt/ievadīt", ievietojiet savu kodu lodziņā un noklikšķiniet uz "Izmantot".
 • 5
  Aizpildiet viesa datus un noklikšķiniet uz "Nākamais solis: galīgais apstiprinājums". Ievadiet maksājuma informāciju un noklikšķiniet uz "Maksāt tūlīt".

Ietaupiet naudu, izmantojot Trip.com atlaides kodu

Vietnes trip.com kupona kods var palīdzēt ietaupīt naudu neatkarīgi no tā, vai meklējat numuru viesnīcā vai atvaļinājuma paketi. Turklāt jūs varat nopelnīt atlīdzības jūdzes vai punktus par savu ceļojumu.

Brīvdienu paketes

Trip com atlaides koda izmantošana ir vienkāršs veids, kā ietaupīt paketi nākamajā atvaļinājumā. Vietne lepojas ar viegli lietojamu interfeisu un profesionālu klientu apkalpošanu. Varat arī izmantot darījumu meklētāju kalendāru, lai uzzinātu par visiem piedāvājumiem. Lai sāktu, varat reģistrēties bezmaksas bonusam. Šī vietne piedāvā dažus no pārsteidzošākajiem piedāvājumiem un ir lielisks resurss visām jūsu brīvdienu rezervēšanas vajadzībām.

Vietne trip com ir vienas pieturas aģentūra visām jūsu ceļošanas vajadzībām neatkarīgi no tā, vai meklējat brīvdienas, darījumu braucienu vai nedēļas nogales atpūtu. Varat pārbaudīt lidojumus, viesnīcas un pat izpētīt dzīvokļu un dzīvokļu un dzīvokļu māju panorāmas skatus. Ja esat ceļojumu cienītājs, varat arī iepazīties ar citu klientu atsauksmēm un uzzināt, kurš no daudzajiem trip com piedāvājumiem jums ir piemērots.

Kalendārs pieejams arī trip.com vietnē. Varat skatīt mēneša kalendāru, mēneša kalendāru ar visiem pašreizējiem piedāvājumiem un dienas darījumu kalendāru. Varat arī reģistrēties brīdinājumiem par lidojumu piedāvājumiem, viesnīcu un automašīnu nomas atlaidēm un bezmaksas bonusiem. Varat arī lejupielādēt dažādas mobilās lietotnes.

Vietnē trip.com ir pieejams arī darījumu meklētāju kalendārs, kas palīdzēs atrast labākos piedāvājumus. Citas funkcijas ietver elastīgas filtru iespējas, bonusu un drošu tiešsaistes rezervēšanas sistēmu. Ir pieejams milzīgs piedāvājumu klāsts, un varat būt pārliecināts, ka atradīsiet kaut ko savam budžetam un ceļojumu gaumei. Vietnē ir arī dažas citas priekšrocības, piemēram, bezmaksas Wi-Fi tīklājs atsevišķiem lidojumiem. Tāpat kā visās vietnēs, varat arī reģistrēties brīdinājumiem par lidojumu un viesnīcu piedāvājumiem, kā arī apskatīt daudzas citas piedāvātās funkcijas. Vietnei ir arī piešķirta Trip com logotipa apstiprinājuma emblēma, kas nozīmē, ka esat labās rokās.

Pērciet punktus vai jūdzes, nopelnot atlīdzības jūdzes

Reģistrācijas bonusi ar ceļojumu atlīdzības kredītkartēm ir lielisks veids, kā nopelnīt punktus. Punktus varat izmantot, lai samaksātu par viesnīcu rezervācijām vai rezervētu lidojumus. Varat arī pārskaitīt punktus savai aviokompānijas lojalitātes programmai. Punktus varat izmantot arī dāvanu kartēm vai skaidrai naudai. Tomēr paturiet prātā, ka punktu vērtība mainīsies atkarībā no to izpirkšanas veida. Ja vēlaties maksimāli palielināt savu punktu vērtību, jums vajadzētu izvēlēties karti ar augstu atlīdzības līmeni.

Šīs ceļojumu balvas ir paredzētas biežiem ceļotājiem, kuri vēlas ietaupīt naudu par viesnīcām un lidojumiem. Tie nav paredzēti pirmās klases ceļojumiem vai starptautiskiem ceļojumiem. Pirms punktu vākšanas jums vajadzētu pārdomāt savus ceļojuma mērķus un izvēlēties atlīdzības programmu, kas piedāvā vislabāko atdevi no jūsu ceļa izdevumiem.

Labākie Trip.com kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
kods TRIP.COM kupons 6% atlaide jauniem lietotājiem visās pasaules viesnīcās Decembris 31, 2023
kods Trip.com Atlaides kods 6% atlaide jauniem lietotnes lietotājiem Decembris 31, 2023
kods 3% atlaide vietējām un ārvalstu viesnīcām 31. gada 2023. maijs
Atlaides Trip.com APP 10 € atlaide Īpaša atlaide Augusts 31, 2024

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

Travel Singapore Pte. Ltd 1 Harbourfront Ave — Singapūra
+ 1-646-362-8606
trip.com
/Ceļojums
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.