Vispārējie filtri

VIMEO reklāmas kods

Lai samazinātu premium dalības plāna cenu, līdz 15%, izmantojiet Vimeo reklāmas kodu no OxiDeals. Izmantojiet Vimeo video platformu un īstenojiet savas idejas. Izveidojiet, pārvaldiet un... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot
Apmeklējiet veikals

Pašreizējie VIMEO atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija interneta pakalpojumi
🔥 Kopējie piedāvājumi 9
🎇️ Atlaižu kodi 8
📌 Piedāvājumi 1
➡️ Labākais kupons 40% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 05 decembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par VIMEO

Vai VIMEO piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir 9 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies VIMEO 2023. gada decembrī, un labākie kuponu piedāvājumi 40% Atlaide

Kādi ir jaunākie VIMEO kuponi un atlaižu kodi?

Kā lietot reklāmas kodu vietnē Vimeo?

 1. Izvēlieties vienu no atlaižu kodiem, kas atrodami oxiDeals vietnē.
 2. Noklikšķiniet uz pogas "Saņemt kodu".
 3. Noklikšķiniet uz koda, lai automātiski kopētu, vai izmantojiet pogu "Kopēt".
 4. Jūs saņemsit ziņojumu "kods ir nokopēts, izmantojiet to", pēc tam nospiediet sarkano tekstu "šeit".
 5. Jūs tiksit automātiski novirzīts uz VIMEO vietni un varēsit izmantot reklāmas kodu.

Vai es varu saņemt Vimeo reklāmas kodu pirmajam pasūtījumam?

Vimeo piedāvājumi piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu visiem abonēšanas līmeņiem. Varat arī saņemt Vimeo pirmā pasūtījuma reklāmas kodu, sākot no plkst 10% lai ietaupītu vēl vairāk.

Vai es varu maksāt katru mēnesi Vimeo?

Vimeo bez maksas piedāvā pamata plānu ar 500 MB augšupielādes vietas nedēļā un līdz 5 GB kopējo krātuvi. Apmaksātajos plānos ir iekļauts arī plāns "Plus", kas maksā 12 USD mēnesī vai 7 USD gadā (rēķins tiek veikts katru gadu).

Vai Vimeo ir studentu atlaide?

Vimeo piedāvā studentiem a 50% atlaide. Izmantojiet studentu pupiņas. Šī atlaide ir pieejama Vimeo Plus, Pro vai Business dalībai.

Kā pievienot VIMEO reklāmas kodu

Klienti, kuri izmanto reklāmas kodu, lai ietaupītu naudu par VIMEO pakalpojumu pakotnēm, saņems zemāku cenu. Tālāk ir sniegti norādījumi par to, kā veiksmīgi lietot Vimeo reklāmas kodu.

 • 1
  Pārlūkojiet vietni vimeo.com un izvēlieties sev vēlamo VIMEO plānu.
 • 2
  Piesakieties Vimeo. Ja jums nav konta, izveidojiet to, ievadot savu e-pasta adresi un izvēloties paroli.
 • 3
  Kad esat pabeidzis šo darbību, jūs tiksit novirzīts uz izrakstīšanās lapu.
 • 4
  Jautājums "Vai jums ir reklāmas kods?" atrodas zem maksājuma veida. Noklikšķiniet uz šī jautājuma, lai atvērtu lodziņu, kurā ievadīsiet VIMEO reklāmas kuponu
 • 5
  Lai aktivizētu atlaidi, nospiediet pogu "Pielietot kodu".

Labākie VIMEO kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
Atlaides IETAUPI 40% izvēloties Vimeo gada plānu abonēšanai Jūlijs 31, 2025
kods Vimeo reklāmas kods 15% Atlaide gada abonementiem Novembris 30, 2024
kods 10% atlaidiet Vimeo gada abonementus ar šo reklāmas kodu Augusts 31, 2024

Ietaupiet vairāk, izmantojot Vimeo reklāmas kodus

Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis Vimeo, jums vajadzētu izmantot bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumus, kas ir pieejami viņu vietnē. Pirms reģistrēšanās varat izmēģināt viņu pakalpojumu bez maksas, pirms apņematies uz gadu. Ja jums tas nepatīk, varat pazemināt dalības līmeni, ja vēlaties. Tomēr, ja jums jau ir Vimeo konts, varat izmantot a Vimeo kupona kods lai ietaupītu naudu par abonementu.

Ja jūs interesē izmantot a Vimeo reklāmas kods, varat pārbaudīt tā derīguma termiņu. A Vimeo atlaižu kods var izmantot līdz piecām reizēm. Jūs joprojām varat izmantot kodu pēc tā derīguma termiņa beigām, taču pirms atkārtotas ievadīšanas tas ir jāizdzēš. Labākais veids, kā pārliecināties, vai kods darbojas, ir pārbaudīt derīguma termiņu un pārbaudīt, vai tas joprojām ir aktīvs. Varat mēģināt meklēt citu kodu, ja tas, kuram beidzies derīguma termiņš, nedarbojas.

Jūs varat arī ietaupīt naudu, reģistrējoties Student Beans programmai. Programma pārbaudīs jūsu studenta statusu un nodrošinās a Vimeo reklāmas kods ar 50% atlaide. Studentu atlaides kodu var izmantot Vimeo Plus, Vimeo Pro un Vimeo Business. Parasti tiek piedāvāti citi Vimeo reklāmas kodi 10% vai mazāk. Turklāt Student Beans piedāvā arī bezmaksas dronu studentiem, kuri abonē Vimeo Premium.

 

Vimeo lietošanas priekšrocības

Vimeo 2004. gadā dibināja četri cilvēki ar mērķi piedāvāt alternatīvu YouTube. Uzņēmums IAC iegādājās 2009. gadā, un tagad tam mēnesī ir vairāk nekā 100 miljoni unikālo apmeklētāju. Tā ir tiešsaistes video vietne, kas koncentrējas uz augstas kvalitātes, profesionālu saturu. Vimeo ir savi plusi un mīnusi, taču tā ir lieliska platforma ar pārsteidzošām funkcijām, piemēram, HD video, privātuma iestatījumiem un analītikas informācijas paneli.

Varat iegūt bezmaksas kontu, lai studenti varētu augšupielādēt jūsu videoklipus pakalpojumā Vimeo. Izmantojot bezmaksas plānu, katru gadu varat augšupielādēt līdz 250 GB un iegūt 5 GB krātuvi nedēļā. Ja vēlaties vairāk funkciju, uzņēmumam ir jāmaksā par premium plānu.

Varat arī redzēt, kas skatīja jūsu videoklipus, pirms tos iesniedzat. Varat arī pārbaudīt, vai jūsu videoklipi ir atzīmēti ar Patīk vai komentēti. Atšķirībā no YouTube, Vimeo neļauj ārējiem reklāmas tīkliem atlasīt jūsu videoklipus. Jums ir arī vairāk konfidencialitātes iespēju un varat personalizēt savu videoklipu ar logotipu vai krāsu shēmām. Ir arī spēcīga analītikas pakotne biznesa lietotājiem.

Vimeo platforma bez reklāmām sniedz jums lielāku kontroli pār savu saturu. Varat arī deaktivizēt iegulšanu noteiktās vietnēs.

 

Kā sazināties ar Vimeo

Pirmkārt, jums ir jāpiesakās Vimeo. Sazinieties ar Vimeo, palīdzības centra apakšējā labajā stūrī noklikšķinot uz zilā tērzēšanas lodziņa. Pēc vaicājuma ievadīšanas sistēma meklēs atbildi palīdzības centrā.

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.