Vispārējie filtri

VIMEO reklāmas kods

Lai samazinātu premium dalības plāna cenu, līdz 15%, izmantojiet Vimeo reklāmas kodu no OxiDeals. Izmantojiet Vimeo video platformu un īstenojiet savas idejas. Izveidojiet, pārvaldiet un... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot
 • 4

Veikt 15% kupona kods VIMEO.com gada abonementā

Jūnijs 2, 2025 SKATĪT KODU IN15
10%
 • 1

VIMEO reklāmas kods: papildus 10% atlaide abonementam

Augusts 31, 2024 SKATĪT KODU Q123
 • 0

Vimeo šodienas piedāvājums: 7 dienu bezmaksas izmēģinājums!

Decembris 31, 2024 SKATĪT DARĪJUMU

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

20%
31. gada 2023. maijs SKATĪT KODU RE20
25%
 • 29

Saņemt 25% visi Vimeo abonementi

Novembris 30, 2022 SKATĪT KODU ally

Ietaupiet vairāk, izmantojot Vimeo reklāmas kodus

Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis Vimeo, jums vajadzētu izmantot bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumus, kas ir pieejami viņu vietnē. Pirms reģistrēšanās varat izmēģināt viņu pakalpojumu bez maksas, pirms apņematies uz gadu. Ja jums tas nepatīk, varat pazemināt dalības līmeni, ja vēlaties. Tomēr, ja jums jau ir Vimeo konts, varat izmantot a Vimeo kupona kods lai ietaupītu naudu par abonementu.

Ja jūs interesē izmantot a Vimeo reklāmas kods, varat pārbaudīt tā derīguma termiņu. A Vimeo atlaižu kods var izmantot līdz piecām reizēm. Jūs joprojām varat izmantot kodu pēc tā derīguma termiņa beigām, taču pirms atkārtotas ievadīšanas tas ir jāizdzēš. Labākais veids, kā pārliecināties, vai kods darbojas, ir pārbaudīt derīguma termiņu un pārbaudīt, vai tas joprojām ir aktīvs. Varat mēģināt meklēt citu kodu, ja tas, kuram beidzies derīguma termiņš, nedarbojas.

Jūs varat arī ietaupīt naudu, reģistrējoties Student Beans programmai. Programma pārbaudīs jūsu studenta statusu un nodrošinās a Vimeo reklāmas kods ar 50% atlaide. Studentu atlaides kodu var izmantot Vimeo Plus, Vimeo Pro un Vimeo Business. Parasti tiek piedāvāti citi Vimeo reklāmas kodi 10% vai mazāk. Turklāt Student Beans piedāvā arī bezmaksas dronu studentiem, kuri abonē Vimeo Premium.

 

Vimeo lietošanas priekšrocības

Vimeo 2004. gadā dibināja četri cilvēki ar mērķi piedāvāt alternatīvu YouTube. Uzņēmums IAC iegādājās 2009. gadā, un tagad tam mēnesī ir vairāk nekā 100 miljoni unikālo apmeklētāju. Tā ir tiešsaistes video vietne, kas koncentrējas uz augstas kvalitātes, profesionālu saturu. Vimeo ir savi plusi un mīnusi, taču tā ir lieliska platforma ar pārsteidzošām funkcijām, piemēram, HD video, privātuma iestatījumiem un analītikas informācijas paneli.

Varat iegūt bezmaksas kontu, lai studenti varētu augšupielādēt jūsu videoklipus pakalpojumā Vimeo. Izmantojot bezmaksas plānu, katru gadu varat augšupielādēt līdz 250 GB un iegūt 5 GB krātuvi nedēļā. Ja vēlaties vairāk funkciju, uzņēmumam ir jāmaksā par premium plānu.

Varat arī redzēt, kas skatīja jūsu videoklipus, pirms tos iesniedzat. Varat arī pārbaudīt, vai jūsu videoklipi ir atzīmēti ar Patīk vai komentēti. Atšķirībā no YouTube, Vimeo neļauj ārējiem reklāmas tīkliem atlasīt jūsu videoklipus. Jums ir arī vairāk konfidencialitātes iespēju un varat personalizēt savu videoklipu ar logotipu vai krāsu shēmām. Ir arī spēcīga analītikas pakotne biznesa lietotājiem.

Vimeo platforma bez reklāmām sniedz jums lielāku kontroli pār savu saturu. Varat arī deaktivizēt iegulšanu noteiktās vietnēs.

 

Kā sazināties ar Vimeo

Pirmkārt, jums ir jāpiesakās Vimeo. Sazinieties ar Vimeo, palīdzības centra apakšējā labajā stūrī noklikšķinot uz zilā tērzēšanas lodziņa. Pēc vaicājuma ievadīšanas sistēma meklēs atbildi palīdzības centrā.

Bieži uzdotie jautājumi par VIMEO

Vai VIMEO piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 6 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies VIMEO 2024. gada maijā, un labākie kuponu piedāvājumi 40% Atlaide.

Kā lietot reklāmas kodu vietnē Vimeo?

 1. Izvēlieties vienu no atlaižu kodiem, kas atrodami oxiDeals vietnē.
 2. Noklikšķiniet uz pogas "Saņemt kodu".
 3. Noklikšķiniet uz koda, lai automātiski kopētu, vai izmantojiet pogu "Kopēt".
 4. Jūs saņemsit ziņojumu "kods ir nokopēts, izmantojiet to", pēc tam nospiediet sarkano tekstu "šeit".
 5. Jūs tiksit automātiski novirzīts uz VIMEO vietni un varēsit izmantot reklāmas kodu.

Vai es varu saņemt Vimeo reklāmas kodu pirmajam pasūtījumam?

Vimeo piedāvājumi piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu visiem abonēšanas līmeņiem. Varat arī saņemt Vimeo pirmā pasūtījuma reklāmas kodu, sākot no plkst 10% lai ietaupītu vēl vairāk.

Vai es varu maksāt katru mēnesi Vimeo?

Vimeo bez maksas piedāvā pamata plānu ar 500 MB augšupielādes vietas nedēļā un līdz 5 GB kopējo krātuvi. Apmaksātajos plānos ir iekļauts arī plāns "Plus", kas maksā 12 USD mēnesī vai 7 USD gadā (rēķins tiek veikts katru gadu).

Vai Vimeo ir studentu atlaide?

Vimeo piedāvā studentiem a 50% atlaide. Izmantojiet studentu pupiņas. Šī atlaide ir pieejama Vimeo Plus, Pro vai Business dalībai.

Kā pievienot VIMEO reklāmas kodu

Klienti, kuri izmanto reklāmas kodu, lai ietaupītu naudu par VIMEO pakalpojumu pakotnēm, saņems zemāku cenu. Tālāk ir sniegti norādījumi par to, kā veiksmīgi lietot Vimeo reklāmas kodu.

 • 1
  Pārlūkojiet vietni vimeo.com un izvēlieties sev vēlamo VIMEO plānu.
 • 2
  Piesakieties Vimeo. Ja jums nav konta, izveidojiet to, ievadot savu e-pasta adresi un izvēloties paroli.
 • 3
  Kad esat pabeidzis šo darbību, jūs tiksit novirzīts uz izrakstīšanās lapu.
 • 4
  Jautājums "Vai jums ir reklāmas kods?" atrodas zem maksājuma veida. Noklikšķiniet uz šī jautājuma, lai atvērtu lodziņu, kurā ievadīsiet VIMEO reklāmas kuponu
 • 5
  Lai aktivizētu atlaidi, nospiediet pogu "Pielietot kodu".

Pašreizējie VIMEO atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija interneta pakalpojumi
🔥 Kopējie piedāvājumi 6
🎇️ Atlaižu kodi 4
📌 Piedāvājumi 2
➡️ Labākais kupons 15% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 20 May 2024

Labākie VIMEO kuponu kodi

VIMEO KODS VIMEO PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
BACKAGAIN15 Veikt 15% kupona kods VIMEO.com gada abonementā Jūnijs 2, 2025
NTBPQ123 VIMEO reklāmas kods: papildus 10% atlaide abonementam Augusts 31, 2024
N/A Vimeo šodienas piedāvājums: 7 dienu bezmaksas izmēģinājums! Decembris 31, 2024
N/A IETAUPI 40% izvēloties Vimeo gada plānu abonēšanai Jūlijs 31, 2025

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi VIMEO

 • 1

LENOVO.com reklāmas kods: līdz 15% atlasītajām precēm atlaide

Jūnijs 30, 2025 SKATĪT KODU 2024
 • 1

Reklāmas kods vietnei RIMOWA.com: 20% atlaide

Jūlijs 11, 2025 SKATĪT KODU SP20
 • 1

Reklāmas kods vietnē WONDERSHARE.com: 25% atlasītajām precēm atlaide

 • 2

IETAUPI 10% jūsu HOSTINGER plānā ar šo reklāmas kodu

Novembris 16, 2025 SKATĪT KODU ATAM
 • 3

Kupona kods vietnē LEGO.com: līdz 10% atlaide

Jūnijs 21, 2025 SKATĪT KODU SK10

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Toolineo

https://www.couponasion.com/de/toolineo.de
Toolineo kupons-Info 50 Toolineo Coupon und Rabattgutschein sind ab sofort verfügbar. Wir versuchen unser Bestes, um Ihnen gültige und versierte Toolineo Rabattcodes zur Verfügung zu stellen...

kupons | sportwagen-leihen.com

https://sportwagen-leihen.com/gutschein
Gešenks-kupons genau die richtige Wahl. Begleiten Sie den Beschenkten und steigen Sie als Fahrer vai Beifahrer mit in einen Sportwagen-Klassiker der Luxus-Marken wie Porsche, Audi, Mercedes...

DS-1273ZJ-130B-TRL Hikvision, Wandhalterung, alumīnijs, weiß, 132x242

https://c-tac.com/DS-1273ZJ-130B-TRL-Hikvision_1
the kupons-Kods gültig! Weitere Rabatte sind ausgeschlossen. * Angegebene Preise sind Netto-Preise zzgl. gesetzlicher Umsatzsteuer. * Das Angebot ist auf ein Produkt pro Kunde begrenzt...

Kupona Kods

https://fastlisting.org/gutscheincode/
pieejamu diebestengutscheine nodrošina gutschein vai kupona kodi... 0 1 Atruna : Lūdzu, ņemiet vērā... nāk no trešās puses mitināšanas vietnēm, piemēram, Google, YouTube, Vimeo, moviescounter.co un citi...

Campanda

https://www.couponasion.com/de/campanda.ch
Campanda kupons-Informācija Erhalten Sie Rabatte und Angebote von Campanda. Entdecken Sie unseren neuesten campanda Gutscheine. Speichern Sie 15% 6 Campanda Rabattcodes 2021. gada jūlijā. Viss...

Bija ist eine Style Party

https://www.pippajean.com/de/berlinstyle/styleparty/styleparty
40% kupons für ein Produkt deiner Wahl Exklusive Angebote Such dir deine neuen Lieblingsstücke aus dem exklusiven Gastgeberbereich aus *Ab einem Partyumsatz von 250 EUR Melde dich ganz...

Norēķinu iespējas

PayPal
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
standarta piegāde

Kontaktu opcijas

25 Centurian Drive Suite 102 Markham Ontario L3R 5N8, Kanāda
@ LEGO
LEGO_Group
LEGO
www.lego.com

LEGO ievads

LEGO ir slavens mazumtirgotājs, kas specializējas LEGO izstrādājumu ražošanā. Tie piedāvā plašu LEGO komplektu klāstu, tostarp tādas populāras tēmas kā Zvaigžņu kari, Harijs Poters un Marvel. Papildus plašajai izvēlei LEGO bieži rīko akcijas, lai piedāvātu klientiem pievienoto vērtību. Šīs akcijas var ietvert atlaides atlasītajiem komplektiem, ekskluzīvas dāvanas ar pirkumu vai bezmaksas piegādi pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu. Klienti var būt informēti par šīm akcijām, apmeklējot LEGO vietni vai abonējot savu biļetenu. Pateicoties savām saistībām nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību, LEGO ir uzticams galamērķis visu vecumu LEGO entuziastiem.

LEGO piegādes politika

Standarta piegāde parasti aizņem 3-5 darba dienas. Ātrākai piegādei ir pieejama paātrināta piegāde, parasti 1–2 darbadienu laikā. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz pasūtījuma kopējo summu un piegādes vietu. Pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu, tiek piedāvāta bezmaksas piegāde.

LEGO atgriešanas politika

Atgriešana tiek pieņemta 90 dienu laikā pēc pirkuma. Lai sāktu atgriešanu, klienti var sazināties ar LEGO klientu apkalpošanas dienestu. Atgriešanai jābūt oriģinālajā iepakojumā un jaunā, nelietotā stāvoklī. Atmaksa tiek izsniegta, kad atgrieztās preces ir saņemtas un pārbaudītas. LEGO SHOP kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.