Vispārējie filtri

OFF --- WHITE.com atlaižu kodi un kuponi

Klientiem ir pieejami piedāvājumi, kuponu kodi un kuponi OFF-WHITE. Šie piedāvājumi nodrošina atlaides un ietaupījumus OFF-WHITE produktiem. Izmantojot akcijas... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot
Apmeklējiet veikals
 • 1

Off-White.com piedāvājums: jaunums tikai no 110 USD

Novembris 30, 2024 SKATĪT DARĪJUMU
10%
 • 37

OFF-White.com reklāmas kods: saglabājiet 10%

Novembris 29, 2024 SKATĪT KODU TRIC
20%
 • 36

20% atlaide ar šo OFF-White kuponu

25. gada 2025. maijs SKATĪT KODU 3X20
15%
 • 16

15% OFF-White reklāmas kods

Janvāris 31, 2025 SKATĪT KODU FF12

Pašreizējie atlaižu kodi un piedāvājumi vietnei OFF---WHITE.com

🛍️ Kategorija Greznības mode
🔥 Kopējie piedāvājumi 4
🎇️ Atlaižu kodi 3
📌 Piedāvājumi 1
➡️ Labākais kupons 20% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 04 marts 2024

Bieži uzdotie jautājumi par vietni OFF---WHITE.com

Vai OFF---WHITE.com piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 4 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies vietnē OFF---WHITE.com 2024. gada martā, un labākie kuponu piedāvājumi 20% Atlaide

Kādi ir jaunākie OFF---WHITE.com kuponi un atlaižu kodi?

Vai OFF-WHITE atlaižu kodi ir derīgi visām precēm?

Nē, OFF-WHITE atlaižu kodi nav derīgi visām precēm. Parasti atlaižu kodi ir derīgi noteiktai preču izlasei, tāpēc pirms koda izmantošanas ir svarīgi iepazīties ar koda noteikumiem un nosacījumiem.

Vai es varu vienlaikus izmantot vairākus OFF-WHITE atlaižu kodus?

Kopumā jūs nevarat vienlaikus izmantot vairākus OFF-WHITE atlaižu kodus. Tomēr dažus atlaižu kodus var apvienot ar citiem piedāvājumiem, piemēram, bezmaksas piegādi.

Kas notiek, ja OFF-WHITE atlaides kods nedarbojas?

Ja OFF-WHITE atlaides kods nedarbojas, varat izmēģināt dažas lietas: Pārbaudiet, vai kods ir ievadīts pareizi. Pārliecinieties, vai kods ir derīgs precēm, kuras vēlaties iegādāties. Pārliecinieties, vai kodam nav beidzies derīguma termiņš. Lai saņemtu palīdzību, sazinieties ar OFF-WHITE klientu apkalpošanas dienestu.

Kā es varu būt informēts par jaunākajiem OFF-WHITE atlaižu kodiem?

Šeit ir daži veidi, kā būt informētam par jaunākajiem OFF-WHITE atlaižu kodiem: Abonējiet OFF-WHITE biļetenu. Sekojiet OFF-WHITE sociālajos tīklos. Apmeklējiet kuponu vietnes.

Kā es varu izmantot OFF-WHITE atlaides kodu?

Lai izmantotu OFF-WHITE atlaides kodu, izpildiet šīs vienkāršās darbības: Pievienojiet iepirkumu grozam preces, kuras vēlaties iegādāties. Iepirkumu groza lapas augšpusē noklikšķiniet uz "Kupona kods". Ievadiet atlaides kodu un noklikšķiniet uz "Lietot". Atlaides summa tiks automātiski piemērota jūsu pasūtījuma kopsummai.

Kā pievienot OFF-WHITE.com kupona kodu

OFF-WHITE.com dizaineru modes veikalā cenas kļūst nedaudz zemākas, izmantojot kuponu. Lūk, kā tagad izmantot OFF-WHITE.com reklāmas kodu:

 • 1
  Izvēlieties, kurus OFF-WHITE.com zīmola produktus vēlaties iegādāties oficiālajā veikalā, un pievienojiet tos iepirkumu grozam.
 • 2
  Noklikšķiniet uz iepirkumu groza simbola augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz DROŠI PĀRBAUDĪTIES.
 • 3
  Turpiniet kā VIESIS, piesakieties savā OFF-WHITE.com klienta kontā (ja jums tāds jau ir) vai izveidojiet jaunu klienta kontu.
 • 4
  Labajā pusē zem jūsu izvēlēto preču saraksta ir redzams teksts "Akcijas kods".
 • 5
  Uzrakstiet OFF-WHITE.com kuponu un noklikšķiniet uz melnās pogas IESNIEGT, lai redzētu atlaidi.
 • 6
  Aizpildiet savu piegādes informāciju, izvēlieties piegādes veidu, izvēlieties maksājuma veidu un pabeidziet pasūtījumu vietnē OFF-WHITE.com. Ja pareizi izpildīsiet visas darbības, jūs maksāsiet mazāk ar OFF-WHITE.com reklāmas koda atlaidi.

Labākie kuponu kodi vietnei OFF---WHITE.com

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
Atlaides Off-White.com piedāvājums: jaunums tikai no 110 USD Novembris 30, 2024
kods OFF-White.com reklāmas kods: saglabājiet 10% Novembris 29, 2024
kods 20% atlaide ar šo OFF-White kuponu 25. gada 2025. maijs
kods 15% OFF-White reklāmas kods Janvāris 31, 2025

Kur var atrast BLAKUS BALTU atlaižu kodus

Ne tikai šajā lapā varat atrast OFF-WHITE reklāmas kodus, bet arī oficiālā OFF-WHITE tiešsaistes veikala galvenajā lapā, abonējot biļetenu, sociālajos medijos utt. Zemāk ir saraksts ar 8 veidiem, kā to izdarīt. saņemiet reklāmas kodus slavenā OFF-WHITE zīmola oficiālajam tiešsaistes veikalam.

Atrodiet šeit, kur varat atrast BALTA reklāmas kodus

 • Abonējiet OFF-WHITE biļetenu. OFF-WHITE bieži piedāvā ekskluzīvus atlaižu kodus biļetena abonentiem.
 • Sekojiet OFF-WHITE sociālajos tīklos. OFF-WHITE bieži paziņo par akcijām un atlaižu kodiem sociālajos medijos, piemēram, Instagram un Twitter.
 • Apmeklējiet kuponu vietnes. Ir daudzas vietnes, kurās ir norādīti atlaižu kodi OFF-WHITE produktiem.
 • Izmantojiet pārlūkprogrammas paplašinājumus, lai atrastu atlaižu kodus. Ir vairāki pārlūkprogrammas paplašinājumi, kurus var izmantot, lai atrastu atlaižu kodus OFF-WHITE produktiem.
 • Piedalieties konkursos un izlozēs. OFF-WHITE bieži rīko konkursus un loterijas, kas piedāvā balvas, tostarp atlaižu kodus.
 • Pievērsiet uzmanību īpašiem gadījumiem. OFF-WHITE bieži piedāvā akcijas un atlaižu kodus īpašiem gadījumiem, piemēram, Melnajai piektdienai vai Pateicības dienai. Esi pacietīgs. OFF-WHITE akcijas un atlaižu kodi ne vienmēr ir pieejami. Ir svarīgi būt pacietīgam un regulāri pārbaudīt, lai atrastu labākos piedāvājumus.
 • OFF-WHITE kluba biedru atlaides: OFF-WHITE kluba biedriem ir pieejamas ekskluzīvas atlaides, kā arī citas priekšrocības, piemēram, bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs noteiktas summas.
 • Lejupielādējiet lietotni OFF-WHITE, lai skatītu jaunākos piedāvājumus un jaunumus.
BALTS kupons

Kāda veida reklāmas kodus piedāvā OFF-WHITE

Papildus klasiskajiem OFF-WHITE reklāmas kodiem bezmaksas piegādei un 10% atlaide pirmajam pasūtījumam, ir vairāku veidu reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi. Zemāk mēs esam sagatavojuši to kopsavilkumu, lai jūs zinātu, ko meklēt un kas atbilst jūsu tiešsaistes pasūtījumam no OFF-WHITE.

Visu veidu BALTA reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • Atlaide procentos: šis kods piedāvā noteiktu procentuālo atlaidi no jūsu pasūtījuma kopējās cenas. Piemēram, a 10% atlaides kods samazinātu pasūtījuma kopējo cenu par 10%.
 • Fiksēta atlaide: Šis koda veids piedāvā fiksētas summas atlaidi no pasūtījuma kopējās cenas. Piemēram, atlaides kods 50 ASV dolāru apmērā samazinātu pasūtījuma kopējo cenu par 50 ASV dolāriem.
 • Bezmaksas piegāde: šāda veida kods piedāvā bezmaksas piegādi jūsu pasūtījumam.
 • Atlaide atlasītajiem produktiem: šāda veida kods piedāvā atlaidi noteiktai produktu izvēlei. Piemēram, a 20% atlaides kods izvēlētajām precēm samazinātu cenu tikai atsevišķām precēm veikalā.
 • Atlaide jauniem klientiem: šāda veida kods ir pieejams tikai jauniem klientiem. Piemēram, a 15% atlaides kods jaunajiem klientiem samazinātu jauna klienta pirmā pasūtījuma kopējo cenu.
 • Atlaide biļetena abonentiem: šāda veida kods ir pieejams tikai OFF-WHITE biļetena abonentiem.
 • Īpašu notikumu atlaide: šāda veida kods ir pieejams tikai īpašiem gadījumiem, piemēram, Melnajai piektdienai vai Ziemassvētkiem.
BALTS Atlaides kods

BALTS Atlaižu koda lietošanas noteikumi

Pirms OFF-WHITE atlaides koda izmantošanas ir labi zināt noteikumus, kas jāievēro, lai pārliecinātos, ka saņemat atlaidi, ko sagaidāt no koda aprakstā. OFF-WHITE lietošanas noteikumu sarakstu ir sagatavojusi mūsu redakcija, un tas ir parādīts zemāk.

Uzziniet tūlīt, kādi ir OFF-WHITE reklāmas koda lietošanas noteikumi

 • Pārbaudiet noteikumus un nosacījumus: pirms atlaižu kupona izmantošanas ir svarīgi iepazīties ar tā noteikumiem un nosacījumiem.
 • Pareiza koda ievadīšana: Ievadot atlaides kodu, pārliecinieties, vai tas ir ievadīts pareizi. Ja ievadīsit nepareizu kodu, tas nedarbosies.
 • Kupona derīguma termiņš: ne visi atlaižu kuponi ir derīgi mūžīgi. Dažiem kuponiem ir ierobežots derīguma termiņš, tāpēc pirms kupona izmantošanas noteikti pārbaudiet derīguma termiņu.
 • Kombinācija ar citiem piedāvājumiem: dažus atlaižu kuponus var apvienot ar citiem piedāvājumiem, piemēram, bezmaksas piegādi vai papildu atlaidēm atlasītajiem produktiem. Tomēr ir svarīgi pārbaudīt kupona noteikumus un nosacījumus, lai noskaidrotu, vai to var apvienot ar citiem piedāvājumiem.
 • Sazināšanās ar klientu apkalpošanu: ja rodas problēmas ar atlaižu kupona izmantošanu, varat sazināties ar OFF-WHITE klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu palīdzību.
BALTS Reklāmas kods

Pašreizējie DZĪVBALTI akcijas un kuponi

Vai vēlaties uzzināt, kādas ir jaunākās OFF-WHITE akcijas un atlaižu kodi? Ieejiet mūsu īpašā OFF-WHITE tiešsaistes veikala lapā, lai uzzinātu, kādi piedāvājumi un atlaižu kodi ir parādījušies. Lai jums atvieglotu darbu, varat izpētīt zemāk esošo sarakstu, lai uzzinātu, kuru OFF-WHITE piedāvājumu vai kupona kodu izvēlēties.

Jaunākie OFF-WHITE akcijas un atlaižu kodi

 • 15% atlaide jaunajiem klientiem: Šis atlaides kods ir spēkā jaunajiem klientiem, kuri veic pirmo pasūtījumu OFF-WHITE. Kods ir JAUNS15.
 • 10% atlaide izvēlētajiem produktiem: Šis atlaides kods ir spēkā OFF-WHITE produktu izlasei. Kods ir OFF10.
 • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 250 USD: šis atlaides kods piedāvā bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs USD 250. Kods nav nepieciešams.
 • 20% atlaide saviem apaviem: Šis atlaides kods ir spēkā OFF-WHITE apavu izstrādājumiem. Kods ir SHOE20.
 • 25% atlaide saviem ziemas apģērbu produktiem: Šis atlaides kods ir spēkā OFF-WHITE ziemas apģērbu produktiem. Kods ir WINTER25.
 • 30% atlaide tās aksesuāru produktiem: Šis atlaides kods ir spēkā OFF-WHITE aksesuāru produktiem. Kods ir ACCESS30.
 • Sezonas atlaides: OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 50% atlaidiet dažādus produktus ziemas, vasaras, Jaungada un atgriešanās skolā.
 • Studentu atlaides: Studenti var saņemt a 10% atlaide visiem pirkumiem. Lai izmantotu šo atlaidi, jums ir jāreģistrējas kā studentam OFF-WHITE vietnē.
 • OFF-WHITE kluba biedru atlaides: OFF-WHITE kluba biedriem ir pieejamas ekskluzīvas atlaides, kā arī citas priekšrocības, piemēram, bezmaksas piegāde pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu.
 • 50% atlaide produktiem ar atlaidi: Šis atlaides kods ir derīgs OFF-WHITE produktiem ar atlaidi. Kods nav nepieciešams.
BALTS kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā OFF-WHITE

BALTA Ziemassvētku atlaides

OFF-WHITE Ziemassvētku atlaižu kampaņa ir lieliska iespēja ietaupīt naudu par zīmola produktiem. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 35% par produktu izvēli, tostarp apģērbu, apavus, aksesuārus un dzīvesveida preces. OFF-WHITE Ziemassvētku atlaižu kampaņa parasti sākas novembra beigās un beidzas Ziemassvētku dienā. Lai izmantotu Ziemassvētku atlaides veikalā OFF-WHITE, jums nav jāievada atlaides kods. Atlaides tiek piemērotas automātiski norēķinoties.

OFF-WHITE Melnās piektdienas atlaides

OFF-WHITE Black Friday atlaižu kampaņa ir viena no zīmola populārākajām reklāmas kampaņām. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 55% preču izvēlei. Melnās piektdienas atlaižu kampaņa OFF-WHITE parasti sākas piektdienas rītā. Šajā periodā jūs varat atrast atlaides dažādiem OFF-WHITE produktiem, tostarp: Apģērbs: jakas, mēteļi, mēteļi, bikses, krekli, blūzes, svārki, kleitas utt. Apavi: kedas, kedas, ikdienas apavi, ikdienas apavi uc Aksesuāri: somas, maki, jostas, saulesbrilles, cepures uc Dzīvesveida preces: pulksteņi, rotaslietas, personīgās higiēnas līdzekļi utt.

OFF-WHITE Cyber ​​Monday atlaides

OFF-WHITE akcija Cyber ​​Monday ir Melnās piektdienas kampaņas turpinājums, piedāvājot papildu atlaides jau atlaidušajiem produktiem. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 60% par produktu izvēli. Kiberpirmdienas kampaņa vietnē OFF-WHITE parasti sākas pirmdienas rītā. Šajā periodā jūs varat atrast atlaides dažādiem OFF-WHITE produktiem, tostarp: Apģērbs: jakas, mēteļi, mēteļi, bikses, krekli, blūzes, svārki, kleitas utt. Apavi: kedas, kedas, ikdienas apavi, ikdienas apavi uc Aksesuāri: rokassomas, maki, jostas, saulesbrilles, cepures uc Dzīvesveida preces: pulksteņi, rotaslietas, personīgās higiēnas līdzekļi utt.

OFF-WHITE ziemas atlaide

OFF-WHITE ziemas kampaņa ir ikgadēja reklāmas kampaņa, kas notiek ziemas sezonā. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 50% par produktu izvēli. OFF-WHITE ziemas kampaņa parasti sākas decembrī un beidzas janvārī. Šajā periodā jūs varat atrast atlaides dažādiem OFF-WHITE produktiem, tostarp: Ziemas apģērbs: jakas, mēteļi, mēteļi, bikses, krekli, blūzes, svārki, kleitas utt. Ziemas apavi: kedas, kedas, ikdienas apavi, ikdienas apavi uc Ziemas aksesuāri: somas, maki, jostas, saulesbrilles, cepures uc Dzīvesveida preces: pulksteņi, rotaslietas, personīgās higiēnas līdzekļi utt.

BALTAS vasaras atlaides

OFF-WHITE vasaras kampaņa ir ikgadēja reklāmas kampaņa, kas notiek vasaras sezonā. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 50% par produktu izvēli. OFF-WHITE vasaras kampaņa parasti sākas jūnijā un beidzas augustā. Šajā periodā jūs varat atrast atlaides dažādiem OFF-WHITE produktiem, tostarp: Vasaras apģērbiem: t-krekliem, blūzēm, svārkiem, kleitām, šortiem, peldkostīmiem utt. Vasaras apaviem: sandales, flip flops, kedas utt. Vasaras aksesuāri: cepures, saulesbrilles, somas uc Dzīvesveida preces: pulksteņi, rotaslietas, personīgās higiēnas līdzekļi utt.

BALTA Jaunā gada atlaides

OFF-WHITE Jaungada atlaižu kampaņa ir lieliska iespēja ietaupīt naudu par zīmola produktiem. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 50% par produktu izvēli. OFF-WHITE Jaungada atlaižu kampaņa parasti sākas ap 20. decembri un beidzas ap 20. janvāri. Šajā periodā var atrast atlaides dažādiem OFF-WHITE produktiem, tostarp: Apģērbs: jakas, mēteļi, mēteļi, bikses, krekli, blūzes. , svārki, kleitas uc Apavi: kedas, kedas, ikdienas apavi, ikdienas apavi uc Aksesuāri: somas, maki, jostas, saulesbrilles, cepures uc Dzīvesveida preces: pulksteņi, rotaslietas, personīgās higiēnas preces u.

DZĪVBALTAS Atlaides atpakaļ uz skolu

OFF-WHITE reklāmas kampaņa Back to School ir lieliska iespēja ietaupīt naudu par zīmola produktiem. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 50% par produktu izvēli, tostarp apģērbu, apavus, aksesuārus un dzīvesveida preces. OFF-WHITE atlaižu kampaņa Back-to-School parasti sākas augustā un beidzas septembrī.

BALTA Valentīna dienas atlaides

OFF-WHITE Valentīndienas akcijas kampaņa ir lieliska iespēja atrast OFF-WHITE produktus par atlaidēm. Šīs kampaņas laikā OFF-WHITE piedāvā atlaides līdz 50% par produktu izvēli. OFF-WHITE Valentīndienas atlaižu kampaņa parasti sākas februārī un beidzas martā. Šajā periodā jūs varat atrast atlaides dažādiem OFF-WHITE produktiem, tostarp: Apģērbs: T-krekli, blūzes, svārki, kleitas, bikses, jakas utt. Apavi: kedas, kedas, ikdienas apavi, ikdienas apavi utt. Aksesuāri: rokassomas, maki, jostas, saulesbrilles, cepures uc Dzīvesveida preces: pulksteņi, rotaslietas, personīgās higiēnas līdzekļi utt. BALTI kuponu kodi

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
standarta piegāde

Kontaktu opcijas

VIA FILIPPO TURATI 12 MILANO, MILANO, 20121 Itālija
gandrīz --- balts
offwht
baltā tetrazīmes simbols
off---white.com

BALTS Ievads

OFF-WHITE ir slavens zīmols, kas pazīstams ar savu moderno dizainu un visprogresīvāko ielu apģērbu. Virgils Ablohs dibinātais zīmols ir ieguvis milzīgu popularitāti tā unikālās estētikas un sadarbības ar citiem luksusa zīmoliem dēļ. OFF-WHITE piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp apģērbu, apavus, aksesuārus un pat mājas interjera priekšmetus. Runājot par akcijām, OFF-WHITE saviem klientiem bieži piedāvā ekskluzīvus piedāvājumus un atlaides. Zīmols bieži organizē sezonas izpārdošanas, kurās klienti var atrast izvēlētās preces par atlaidēm. Turklāt OFF-WHITE laiku pa laikam sadarbojas ar citiem zīmoliem vai māksliniekiem, lai radītu ierobežota tirāžas kolekcijas, kuras ir ļoti pieprasītas modes entuziastu vidū. Šī sadarbība ne tikai nodrošina klientiem unikālus un kolekcionējamus priekšmetus, bet arī rada aizrautību par zīmolu. Lai būtu lietas kursā par OFF-WHITE akcijām un jaunākajiem laidieniem, klienti var sekot zīmola oficiālajai vietnei un sociālo mediju kontiem. OFF-WHITE ir arī fiziski veikali, kas atrodas lielākajās pilsētās visā pasaulē, kur klienti var izjust zīmola estētiku un iegādāties jaunākās kolekcijas. Ar savu atšķirīgo stilu un pastāvīgajām akcijām OFF-WHITE joprojām ir vadošais spēlētājs modes industrijā, piesaistot modes virzītājus, kuri novērtē zīmola novatorisko dizainu un uzmanību detaļām.

DZELBALTA Piegādes politika

 • Standarta piegāde: šī ir visekonomiskākā iespēja, un piegāde parasti aizņem 5-7 darba dienas.
 • Ātrā piegāde: šī iespēja ir ātrāka nekā standarta piegāde, un piegāde parasti aizņem 2–3 darba dienas.
 • Piegāde nākamajā dienā: šī ir ātrākā piegādes iespēja, un piegāde parasti aizņem 1 darba dienu. Piegādes izmaksas: piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz piegādes veidu, pasūtījuma kopsummu un piegādes galamērķi. Pirms apmaksas varat redzēt pasūtījuma aptuvenās piegādes izmaksas.

BALTA atgriešanas politika

Jebkura iemesla dēļ klienti var atgriezt pasūtījumu pilnībā vai daļēji. off---white.com atmaksā naudu 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas (izņemot dažus skaistumkopšanas produktus, kas satur bīstamus vai viegli uzliesmojošus materiālus, piemēram, smaržas un aerosolus).
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.