Vispārējie filtri

STOCKX atlaižu kods un kuponi

STOCKX.com ir iepirkšanās vietne, kas saviem lietotājiem piedāvā plašu kuponu un akciju klāstu. Šīs atlaides attiecas uz dažādām kategorijām, piemēram, modi, elektroniku, apģērbu,... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: 5.0
Vērtējums: 5 - 2 balsis
Apmeklējiet veikals
 • 16

Papildu 10 $ atlaide ar šo kuponu

Decembris 31, 2023 SKATĪT KODU 2S23
20%
 • 8

StockX reklāmas kods: 20% atlaide

Jūnijs 8, 2024 SKATĪT KODU ER20

Pašreizējie STOCKX atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija Sporta apģērbs
🔥 Kopējie piedāvājumi 2
🎇️ Atlaižu kodi 2
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 20% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 05 decembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par STOCKX

Vai STOCKX piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 2 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies STOCKX 2023. gada decembrī, un labākie kuponu piedāvājumi 20% Atlaide

Kādi ir jaunākie STOCKX kuponi un atlaižu kodi?

Pašlaik STOCKX ir pieejami šādi atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi

Kā es varu iegūt savu STOCKX kodu?

Lai iegūtu STOCKX kodu, rīkojieties šādi:
 • Ielogojieties savā kontā. STOCKX KONTS.
 • Dodieties uz sava konta iestatījumiem.
 • Atrodiet sadaļu “Reklāmas kodi” vai “Atlaižu kodi”.
 • Noklikšķiniet uz tā, lai piekļūtu STOCKX kodam.
 • Pierakstiet vai kopējiet kodu turpmākai lietošanai. Tagad jums ir STOCKX kods, un varat to izmantot nākamajam pirkumam.

Cik daudz reklāmas kodu varat izmantot vietnē STOCKX?

Vietnē STOCKX vienam pasūtījumam varat izmantot tikai vienu reklāmas kodu. Ierobežojot reklāmas kodu izmantošanu līdz vienam vienam pasūtījumam, STOCKX mērķis ir nodrošināt vienlīdzīgas iespējas visiem klientiem baudīt atlaides un akcijas.

Vai STOCKX ir dzimšanas dienas atlaide?

Jā, STOCKX piedāvā dzimšanas dienas atlaidi. Klienti, kuri ir reģistrējušies STOCKX kontam un ir norādījuši informāciju par savu dzimšanas dienu, ir tiesīgi saņemt īpašu dzimšanas dienas atlaidi. Šī atlaide parasti ir procentuālā daļa no pirkuma vai fiksēta dolāra summa. Lai izmantotu dzimšanas dienas atlaidi, klientiem ir jāpārliecinās, ka viņu dzimšanas datums ir pareizi ievadīts konta informācijā un var tikt lūgts pārbaudīt savu identitāti. Ir svarīgi ņemt vērā, ka konkrēta informācija un dzimšanas dienas atlaides nosacījumi var atšķirties, tāpēc ir ieteicams pārbaudīt STOCKX vietni vai sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, lai iegūtu jaunāko informāciju.

Kā iegūt STOCKX reklāmas kodus?

Izplatīts veids ir reģistrēties biļeteniem vai reklāmas e-pastiem no STOCKX. Šajos e-pastos bieži ir iekļauti ekskluzīvi reklāmas kodi, kurus var izmantot atlaidēm vai īpašajiem piedāvājumiem. Turklāt STOCKX var piedāvāt reklāmas kodus savos sociālo mediju kanālos, piemēram, Facebook vai Twitter. Vēl viens veids, kā iegūt reklāmas kodus, ir piedalīties lojalitātes programmās vai atlīdzības programmās. Šīs programmas bieži piedāvā dalībniekiem piekļuvi ekskluzīviem reklāmas kodiem, lai atalgotu viņu lojalitāti. Visbeidzot, dažas vietnes ir specializējušās reklāmas kodos, tādējādi patērētājiem ir vieglāk tos atrast un izmantot.

Kur es varu iegūt derīgu STOCKX reklāmas kodu?

Jūs varat iegūt derīgu reklāmas kodu, apmeklējot oficiālo vietni STOCKX.com. STOCKX piedāvā reklāmas kodus tieši savā tīmekļa vietnē, bieži vien reklāmkaroga vai uznirstošās reklāmas veidā. Turklāt jūs varat reģistrēties veikala informatīvajam izdevumam vai sekot viņu kontiem sociālajos tīklos, jo viņi bieži koplieto ekskluzīvus reklāmas kodus ar saviem abonentiem vai sekotājiem. Vēl viena iespēja ir meklēt kuponu kodus kuponu vietnēs vai tiešsaistes forumos, kas veltīti atlaižu un piedāvājumu kopīgošanai. Ir svarīgi ņemt vērā, ka akcijas kodiem var būt noteikti derīguma termiņi vai noteikumi un nosacījumi, tāpēc pirms to izmantošanas ieteicams izlasīt sīko druku.

Vai STOCKX piedāvā bezmaksas piegādi?

Jā, STOCKX piedāvā bezmaksas piegādi. Kad klienti iegādājas preci no STOCKX, viņiem ir tiesības uz bezmaksas piegādi Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas attiecas gan uz vietējiem, gan starptautiskajiem klientiem. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka starptautiskajiem pasūtījumiem var tikt piemērotas papildu maksas vai muitas nodevas. STOCKX cenšas saviem klientiem nodrošināt ērtu un rentablu piegādes pieredzi.

Kā pievienot StockX atlaides kodu

Izvēlieties StockX kuponu no mūsu lapas šodien un izmantojiet to šādi:

 • 1
  Pievienojiet savam virtuālajam iepirkumu grozam visus produktus ar attiecīgajiem izmēriem.
 • 2
  Nākamajā lapā piesakieties savā StockX klienta kontā vai izveidojiet jaunu klienta kontu.
 • 3
  Pēc pieteikšanās StockX klienta kontā ir redzama preču cena un teksts "Atlaides kods". Noklikšķiniet uz opcijas PIEVIENOT.
 • 4
  Atvērtajā lodziņā ierakstiet StockX kuponu, pēc tam nospiediet pogu Apply, lai piemērotu atlaidi.
 • 5
  Aizpildiet piegādes datus, izvēlieties maksājuma veidu un noklikšķiniet uz pogas TĀLĀK, lai pabeigtu pasūtījumu.

Labākie STOCKX kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
kods Papildu 10 $ atlaide ar šo kuponu Decembris 31, 2023
kods StockX reklāmas kods: 20% atlaide Jūnijs 8, 2024

Kur es varu atrast Stockx atlaižu kodus

 • Atlaižu kodus var atrast dažādās reklāmas kampaņās vai īpašos pasākumos.
 • Lai saņemtu atlaides kodu, ieteicams sekot STOCKX vietnei un to sociālo tīklu kontiem, lai būtu lietas kursā par jaunākajiem piedāvājumiem.
 • Dažreiz STOCKX reģistrētajiem lietotājiem pa e-pastu nosūta atlaižu kodus.
 • Lojalitātes programmas. STOCKX piedāvā lojalitātes programmu, kas dalībniekiem piešķir punktus par katru pirkumu. Pēc tam šos punktus var izmantot atlaižu kodu iegādei.
 • Kuponu vietnes. Ir vairākas vietnes, kurās tiek apkopoti atlaižu kodi dažādiem veikaliem, tostarp STOCKX. STOCKX atlaižu kodus varat atrast tādās vietnēs kā RetailMeNot, Groupon un Honey.

Kādus reklāmas kodu veidus Stockx piedāvā

 • Reklāmas kodi procentu atlaidēm no produktu pārdošanas cenas.
 • Abonējiet STOCKX biļetenu. STOCKX regulāri sūta e-pastus ar atlaižu kodiem un citiem piedāvājumiem.
 • Reklāmas kodi bezmaksas piegādei pēc pasūtījumu piegādes.
 • Reklāmas kodi fiksētas cenas atlaidēm noteiktām preču kategorijām.
 • Reklāmas kodi pirmā pasūtījuma atlaidēm.
 • Reklāmas kodi atlaidēm noteiktu zīmolu produktiem.

Stockx kuponu noteikumi

 • Reklāmas kodus var izmantot tikai noteiktām produktu kategorijām vai noteiktiem pasākumiem. Pirms reklāmas koda izmantošanas vienmēr ir ieteicams pārbaudīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus.
 • Reklāmas kodiem var būt maksimālā vērtība. Tas nozīmē, ka atlaide var tikt ierobežota līdz noteiktai naudas summai.
 • Reklāmas kodiem var būt derīguma termiņš. Ir svarīgi izmantot reklāmas kodu pirms tā derīguma termiņa beigām.

Pašreizējie Stockx akcijas un kuponi

 • 20% atlaide visiem STOCKX produktiem ar akcijas kodu.
 • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 200 USD.
 • 10% atlaide pirmajam pirkumam ar akcijas kodu "FIRST10".
 • Ekskluzīvi piedāvājumi STOCKX Gold biedriem.
 • 15% atlaide apģērbiem ar akcijas kodu.
 • 5% atlaide visiem pasūtījumiem, kas veikti nedēļas laikā.
 • 25% atlaide apaviem ar akcijas kodu.
 • 10 USD bonuss par pirmo pirkumu ar reklāmas kodu.
 • 30% atlaide visiem luksusa produktiem ar reklāmas kodu.
 • 15% atlaide bērnu precēm ar akcijas kodu.
StockX akcijas kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā Stockx

STOCKX piedāvā ikgadējas reklāmas kampaņas, kuru mērķis ir piedāvāt klientiem vislabākos ietaupījumus. Šīs reklāmas kampaņas ir rūpīgi izstrādātas, lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības un vēlmes. Katru gadu STOCKX iepazīstina ar virkni aizraujošu piedāvājumu un atlaižu plašai produktu izvēlei, tostarp ierobežota izlaiduma sporta apaviem un ekskluzīviem ielas apģērba priekšmetiem. Šo akciju mērķis ir ne tikai sniegt saviem klientiem iespēju iegādāties vēlamās preces par atlaidi, bet arī apbalvot viņu lojalitāti un atbalstu. Piedaloties šajās ikgadējās reklāmas kampaņās, klienti var gūt ievērojamus ietaupījumus un ekskluzīvus piedāvājumus, padarot viņu iepirkšanās pieredzi vēl patīkamāku. Neatkarīgi no tā, vai esat čības entuziasts, ielu apģērbu cienītājs vai luksusa preču cienītājs, STOCKX.com ikgadējās reklāmas kampaņas ir izstrādātas, lai apmierinātu jūsu īpašās vēlmes un nodrošinātu vislabāko iespējamo vērtību. Tāpēc sekojiet līdzi gaidāmajām akcijām un gatavojieties uzlabot savu stilu ar STOCKX.

STOCKX Melnā piektdiena

STOCKX piedalīsies Melnās piektdienas pārdošanas pasākumā. Šajā akcijā klientiem būs iespēja iegādāties plašu preču klāstu par atlaidēm. Akcija ietvers kedas, ielas apģērbu, elektroniku un daudz ko citu. Turklāt viņi piedāvās ekskluzīvus piedāvājumus un akcijas, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi. Mēs aicinām klientus apmeklēt vietni vai lejupielādēt lietotni, lai izmantotu šos ierobežotā laika piedāvājumus.

STOCKX kiberpirmdiena

STOCKX ar prieku paziņo par mūsu Kiberpirmdienas izpārdošanu. Šis ļoti gaidītais pasākums piedāvā klientiem iespēju iegādāties plašu preču klāstu par zemākām cenām. Izmantojot daudzveidīgo čības, ielas apģērbu, elektroniku un citus klientus, viņi var sagaidīt izcilus populāru zīmolu piedāvājumus. Nepalaidiet garām šo ekskluzīvo iespēju ietaupīt uz savām iecienītākajām precēm.

STOCKX 11:11

11. novembrī STOCKX rīko īpašu izpārdošanas pasākumu, kas pazīstams kā "STOCKX 11:11 izpārdošana". Šis pasākums ir paredzēts, lai klientiem piedāvātu ekskluzīvus piedāvājumus un atlaides plašam produktu klāstam. Tirdzniecībā ietilpst apavi, ielu apģērbi, elektronika un aksesuāri. Klienti izmanto ievērojamu cenu samazinājumu ar atlaidēm līdz 50% uz atlasītajiem priekšmetiem. Papildus atlaidēm, STOCKX piedāvā arī bezmaksas piegādi visiem pasākuma laikā veiktajiem pasūtījumiem. Izpārdošana ilgst 24 stundas, un klientiem ir pietiekami daudz laika pārlūkošanai un pirkumu veikšanai.

STOCKX sezonas izpārdošana

STOCKX ar prieku paziņo par sezonas izpārdošanu, kurā klienti var baudīt ievērojamas atlaides plašam produktu klāstam. Šī atlaide ir lieliska iespēja iegādāties kārotās preces par nelielu daļu no to sākotnējās cenas. Ar atlaidēm līdz 50% klienti var sagaidīt lieliskus apavu, ielu apģērbu, elektronikas un citu preču piedāvājumus. Sezonas atlaides būs spēkā tikai ierobežotu laiku, tāpēc nepalaidiet garām iespēju atjaunot savu garderobi vai atrast perfektu dāvanu. Iepērcieties tagad un izmantojiet šos neticamos ietaupījumus vietnē STOCKX.

STOCKX Valentīna diena

STOCKX ar prieku paziņo par īpašu Valentīndienas atlaidi. No 1. februāra līdz 14. februārim klienti var baudīt a 25% atlaide visiem pirkumiem, kas veikti, izmantojot STOCKX platformu. Šī atlaide attiecas uz visiem produktiem, ieskaitot kedas, ielas apģērbu, elektroniku un kolekcionējamus priekšmetus. Lai izmantotu šo piedāvājumu, norēķinoties vienkārši ievadiet reklāmas kodu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo atlaidi nevar apvienot ar citām akcijām vai atlaidēm. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt uz savām iecienītākajām precēm vietnē STOCKX.

STOCKX Atpakaļ uz skolu

STOCKX ar prieku paziņo par akciju Atpakaļ uz skolu, kas paredzēta, lai palīdzētu skolēniem un vecākiem sagatavoties nākamajam akadēmiskajam gadam. Šī ierobežotā laika pasākuma laikā klienti var baudīt ekskluzīvas atlaides plašam produktu klāstam, tostarp sporta apaviem, apģērbiem, aksesuāriem un citiem. Izmantojot plašu dažādu stilu produktu izvēli, skolēni var atrast ideālus priekšmetus, lai izteiktu savu personīgo stilu, vienlaikus ievērojot skolas ģērbšanās kodus. Papildus zemajām cenām STOCKX piedāvā drošu un caurspīdīgu tirgu, nodrošinot, ka klienti katru reizi saņem autentiskus produktus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns čības pāris sporta nodarbībām vai stilīga mugursoma grāmatām, STOCKX piedāvā visu, kas skolēniem nepieciešams, lai pareizi sāktu mācību gadu. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt un iepirkties ar pārliecību akcijā STOCKX Back to School. StockX atlaides kods

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
standarta piegāde

Kontaktu opcijas

1045 Woodward Avenue Detroit, MI 48226
stockxdotcom
stockx.com

Stockx ievads

STOCKX.com ir tiešsaistes tirgus, kas piedāvā plašu produktu klāstu par konkurētspējīgām cenām. Viņi saviem klientiem regulāri piedāvā atlaides un akcijas, padarot to par pievilcīgu iespēju tiem, kas vēlas ietaupīt naudu par pirkumiem. Ar ērti lietojamu saskarni un drošu maksājumu sistēmu Stock.com nodrošina ērtu un drošu iepirkšanās pieredzi visiem saviem lietotājiem. Turklāt viņiem ir īpaša klientu atbalsta komanda, kas ir pieejama visu diennakti, lai palīdzētu ar visiem jautājumiem vai problēmām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams apģērbs, elektronika, aksesuāri vai kāds cits produkts, STOCKX.com ir uzticama platforma, kas piedāvā lieliskus piedāvājumus un atlaides.

Stockx piegādes un atgriešanas politika

 • Piegādes laiks: STOCKX pasūtījumu piegādes laiks atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Pasūtījumi parasti tiek nosūtīti 5-7 darba dienu laikā.
 • piegādes izmaksas: STOCKX pasūtījumu piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atkarībā no jūsu atrašanās vietas un pasūtījuma vērtības.
 • Atgriešanas nosacījumi: STOCKX nepieņem atgriešanu vai apmaiņu. Tomēr uz katru pirkumu vietnē STOCKX attiecas STOCKX pircēja solījums. Šis solījums garantē, ka visi klienti saņems oriģinālus produktus labā stāvoklī.
Stockx kupons
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.