Vispārējie filtri

ASOS atlaižu kods un kuponi jūnijs 2024

ASOS piedāvā dažādus kuponus, reklāmas kodus un akcijas, lai palīdzētu klientiem ietaupīt naudu, iepērkoties tiešsaistē vietnē ASOS.com. Tās var ietvert atlaides apģērbam, apaviem,... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot
 • 21

Kupons vietnē ASOS.com: līdz 30% atlasītajām precēm atlaide

 • 20

Kupona kods vietnē ASOS.com: papildus 30% atlaižu pārdošanas preces pirmais pasūtījums

Jūnijs 13, 2025 SKATĪT KODU ASOS
 • 57

ASOS.com līdz 20% Kupona Kods

9. gada 2025. maijs SKATĪT KODU EEDY
 • 14

Veikt papildus 30% reklāmas kods vietnē ASOS.com pirmā pasūtījuma pārdošanas preces

Jūnijs 14, 2025 SKATĪT KODU EEDY
10%
 • 10

Tikai jauniem klientiem. Izmantojiet šo ASOS reklāmas kodu, lai saglabātu 10%

Augusts 31, 2024 SKATĪT KODU IEND
20%
 • 50

ASOS reklāmas kods lietotņu lietotājiem: 10% papildus atlaide

Jūnijs 30, 2024 SKATĪT KODU IAPP
10%
 • 12

ASOS reklāmas kods jaunajiem klientiem: saglabājiet 10%

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

30%
 • 32

Papildus 10% atlaide ar šo ASOS reklāmas kodu izvēlētajām precēm

Janvāris 31, 2024 SKATĪT KODU IEND

Kur var atrast ASOS atlaižu kodus

Pirmkārt, ASOS reklāmas kodus varat atrast šeit, šajā lapā, kas veltīta ASOS reklāmas piedāvājumiem un atlaižu kuponiem, bet ASOS reklāmas kodus varat iegūt arī, abonējot biļetenu (20% atlaižu kupons jaunajiem pircējiem), un, protams, ir arī citi veidi, kā iegūt ASOS reklāmas kodus. Šīs metodes ir izskaidrotas turpmākajās rindās.

Uzziniet tūlīt, kur var atrast derīgus ASOS reklāmas kodus

 • ASOS vietne: ASOS savā vietnē piedāvā sadaļu, kas veltīta kuponiem un akcijām. Šī sadaļa tiek regulāri papildināta ar jauniem atlaižu kodiem.
 • ASOS reklāmas e-pasta ziņojumi: ASOS regulāri izsūta reklāmas e-pasta ziņojumus ar ekskluzīviem kuponiem un akcijām. Lai abonētu ASOS reklāmas e-pastus, jums jāreģistrējas ASOS kontam.
 • Vietnes, kas piedāvā kuponus un akcijas: ir vairākas vietnes, kas piedāvā kuponus un akcijas dažādiem veikaliem, tostarp ASOS. Šīs vietnes regulāri tiek atjauninātas ar jauniem atlaižu kodiem.
 • Sociālie tīkli: ASOS darbojas vairākos sociālajos tīklos, tostarp Facebook, Twitter un Instagram. ASOS šajās sociālajās platformās bieži ievieto atlaižu kodus.
 • Tiešsaistes forumi un grupas: ASOS ir veltīti vairāki tiešsaistes forumi un grupas. Šie forumi un grupas bieži vien ir labs informācijas avots par ASOS atlaižu kodiem.
 • Kuponu lietotnes: ir vairākas kuponu lietotnes, kas var palīdzēt atrast atlaižu kodus dažādiem veikaliem, tostarp ASOS.
 • Lojalitātes programmas: ASOS piedāvā lojalitātes programmu ASOS Insider. ASOS Insider dalībniekiem ir pieejama virkne priekšrocību, tostarp ekskluzīvas atlaides.
ASOS reklāmas kods

Kāda veida atlaižu kodus ASOS piedāvā

Modes mazumtirgotāja ASOS atlaižu kodi ir vairāku veidu, tostarp ASOS reklāmas kods jauniem klientiem, ASOS reklāmas kods biļetena abonēšanai, ASOS reklāmas kods esošajiem klientiem vai ASOS reklāmas kods bezmaksas piegādei. Tālāk ir sniegts tagad pieejamo ASOS reklāmas kodu veidu apraksts.

Visu veidu ASOS reklāmas kodi

 • Produktu atlaides: ASOS bieži piedāvā atlaides saviem produktiem, parasti 10%, 20% vai pat 50%. Šīs atlaides var attiecināt uz visām precēm vai uz konkrētu preču kategoriju.
 • Atlaides jaunajiem klientiem: ASOS bieži piedāvā a 15% atlaide pirmajam pasūtījumam jaunajiem klientiem.
 • Studentu atlaides: ASOS piedāvā a 10% atlaide studentiem. Lai pretendētu uz šo atlaidi, jums jāreģistrējas ASOS kontam un jāaugšupielādē studenta apliecības kopija.
 • ASOS Insider atlaides: ASOS piedāvā virkni priekšrocību ASOS Insider dalībniekiem, tostarp piekļuvi ekskluzīvām atlaidēm un akcijām pirms palaišanas.
 • Atlaides gadījumiem: ASOS bieži piedāvā atlaides īpašiem gadījumiem, piemēram, Melnajai piektdienai, Kiberpirmdienai, Ziemassvētkiem vai Lieldienām.
ASOS atlaižu kods

ASOS reklāmas koda lietošanas noteikumi

Parasti ASOS reklāmas koda izmantošana ir vienkārša: nokopējiet kodu no vietnes un ielīmējiet to attiecīgajā ASOS veikala iepirkumu groza lodziņā. Tomēr bieži vien jūs nevarat saņemt atlaidi, jo neievērojat kupona koda izmantošanas noteikumus. Tālāk ir sniegti ASOS kupona lietošanas noteikumi:

ASOS kupona izmantošanas noteikumi

 • Kupona kods jāievada iepirkumu groza laukā "Kupona kods".
 • Kupona kodam ir jābūt derīgam un tam nav beidzies derīguma termiņš.
 • Kupona kodam var būt noteikti ierobežojumi, piemēram: Tas var būt derīgs tikai noteiktiem produktiem vai produktu kategorijām. Var būt derīgs tikai noteiktas vērtības pasūtījumiem. Var būt derīga tikai jauniem klientiem vai ASOS Insider dalībniekiem.
 • Ja kupona kods nedarbojas, mēģiniet to ievadīt vēlreiz.
 • Ja kupona kods joprojām nedarbojas, sazinieties ar ASOS klientu apkalpošanas dienestu.
ASOS reklāmas kods

Pašreizējie ASOS akcijas un atlaižu kuponi

ASOS pašreizējie reklāmas piedāvājumi un atlaižu kodi ietver ASOS 15% atlaides kupons jauniem pirkumiem, ASOS kupons mobilo lietotņu lietotājiem, kas tiek piegādāts kopā ar papildus 30% atlaide un ASOS bezmaksas piegādes kupons. Zemāk mēs esam apkopojuši jaunāko reklāmas piedāvājumu un atlaižu kodu sarakstu, kas tagad ir pieejami modes preču mazumtirgotājam ASOS.

Jaunākie ASOS reklāmas piedāvājumi un atlaižu kodi

 • 15% atlaide jaunajiem klientiem: visi jaunie klienti, kuri reģistrējas ASOS kontam, saņem a 15% atlaide pirmajam pasūtījumam.
 • 30% mobilās lietotnes atlaide.
 • 10% atlaide studentiem: studenti var saņemt a 10% atlaide visiem ASOS produktiem. Lai izmantotu šo atlaidi, jums jāreģistrējas ASOS kontam un jāaugšupielādē studenta apliecības kopija.
 • 20% atlaide izvēlētajām precēm: ASOS regulāri piedāvā 20% atlaides izvēlētajām precēm. Šīs atlaides var atrast ASOS vietnē vai reklāmas e-pastos.
 • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs €55: ASOS piedāvā bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs €55.
 • Bezmaksas atgriešana: ASOS piedāvā bezmaksas atgriešanu visiem produktiem.
 • ASOS Outlet: lieliski zīmoli līdz pat 70% off.
ASOS kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā ASOS

ASOS svētku iepirkšanās reklāmas kampaņa

Šī kampaņa sākas novembrī un turpinās līdz decembrim, piedāvājot ekskluzīvus piedāvājumus un akcijas svētku dāvanu iegādei. Nepalaidiet garām šīs ekskluzīvas atlaides un sāciet iepirkties ASOS jau tagad.

ASOS “Jaungada” reklāmas kampaņa

Populārais tiešsaistes modes preču mazumtirgotājs ASOS piedāvā Jaungada atlaides. Šī ierobežotā laika atlaide piedāvā klientiem iespēju baudīt atlaides plašam apģērbu un aksesuāru klāstam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat stilīgas kleitas, modernus apavus vai modernus aksesuārus, ASOS jums to nodrošinās. Izmantojiet šo atlaidi, lai atjauninātu savu garderobi ar jaunākajām modes tendencēm par pieņemamām cenām.

Lieliska ziemas atlaide no ASOS

ASOS piedāvā ikgadēju ziemas atlaidi, kas parasti ilgst dažas nedēļas. Atlaides svārstās no 20% uz 60%, atkarībā no produkta.

ASOS “Pavasara atlaide” reklāmas kampaņa

Šī kampaņa norisinās martā un aprīlī. ASOS piedāvā ikgadēju pavasara atlaidi, kas parasti ilgst dažas nedēļas. Atlaides svārstās no 20% uz 50%, atkarībā no produkta.

ASOS “Vasaras izpārdošana” reklāmas kampaņa

Šī akcija sākas jūnijā un piedāvā atlaides vasaras apģērbiem, āra piederumiem un brīvdienu piederumiem.

ASOS "Melnās piektdienas" piedāvājumi

Melnā piektdiena ir iepirkšanās svētki, kas notiek novembra otrajā piektdienā. ASOS tradicionāli piedāvā atlaides līdz 70% Melnajā piektdienā pieejams plašs produktu klāsts.

ASOS atlaižu kampaņa slaveniem zīmoliem

ASOS regulāri piedāvā atlaides produktiem no labākajiem zīmoliem, piemēram, Topshop, Adidas un Nike.

ASOS atlaižu kolekcijas

ASOS regulāri piedāvā atlaides līdz 70% no iepriekšējām kolekcijām.

ASOS atlaides jaunākajiem produktiem

ASOS regulāri piedāvā atlaides nesen izlaistajiem produktiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atlaides var atšķirties atkarībā no preces un pieejamības. Laimīgu iepirkšanos!

ASOS "Kiberpirmdienas" piedāvājumi

ASOS katru gadu piedāvā Cyber ​​Monday atlaides. Šis ikgadējais pasākums sniedz klientiem iespēju iegādāties preces par atlaidēm. Atlaides attiecas uz plašu preču klāstu, ieskaitot apģērbu, aksesuārus un apavus. Klienti var gūt ievērojamus ietaupījumus par populāriem zīmoliem un stiliem. Ieteicams apmeklēt ASOS vietni, lai izmantotu šos ierobežotā laika piedāvājumus.

ASOS kampaņa "Atpakaļ uz skolu".

Šī kampaņa norisinās augustā un septembrī, un tās mērķauditorija ir skolēni un vecāki ar īpašām atlaidēm skolas piederumiem un apģērbam. ASOS reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par ASOS

Vai ASOS piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir 8 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies ASOS 2024. gada jūnijā, un labākie kuponu piedāvājumi 20% Atlaide.

Kur es varu atrast ASOS atlaižu kodus?

ASOS atlaižu kodus var atrast šādās vietās:
 • ASOS vietne: ASOS savā vietnē piedāvā sadaļu, kas veltīta kuponiem un akcijām. Šī sadaļa tiek regulāri papildināta ar jauniem atlaižu kodiem.
 • ASOS reklāmas e-pasta ziņojumi: ASOS regulāri izsūta reklāmas e-pasta ziņojumus ar ekskluzīviem kuponiem un akcijām. Lai abonētu ASOS reklāmas e-pastus, jums jāreģistrējas ASOS kontam.
 • Vietnes, kas piedāvā kuponus un akcijas: ir vairākas vietnes, kas piedāvā kuponus un akcijas dažādiem veikaliem, tostarp ASOS. Šīs vietnes regulāri tiek atjauninātas ar jauniem atlaižu kodiem.
 • Sociālie tīkli: ASOS darbojas vairākos sociālajos tīklos, tostarp Facebook, Twitter un Instagram. ASOS šajās sociālajās platformās bieži ievieto atlaižu kodus.
 • Tiešsaistes forumi un grupas: ASOS ir veltīti vairāki tiešsaistes forumi un grupas. Šie forumi bieži vien ir labs informācijas avots par ASOS atlaižu kodiem.
 • Kuponu lietotnes: ir vairākas kuponu lietotnes, kas var palīdzēt atrast atlaižu kodus dažādiem veikaliem, tostarp ASOS.
 • Lojalitātes programmas: ASOS piedāvā lojalitātes programmu ASOS Insider. ASOS dalībnieki var piekļūt dažādām priekšrocībām, tostarp ekskluzīvām atlaidēm.

Ko es varu iegādāties ar ASOS atlaides kodu?

ASOS atlaižu kodus var izmantot, lai iegādātos jebkuru produktu ASOS vietnē. Tomēr dažiem atlaižu kodiem var būt noteikti ierobežojumi, piemēram:
 • Var būt derīga tikai noteiktiem produktiem vai produktu kategorijām.
 • Var būt spēkā tikai noteiktas vērtības pasūtījumiem.
 • Var būt derīga tikai jauniem klientiem vai ASOS biedriem.

Ko darīt, ja mans atlaides kods nedarbojas?

Ja jūsu atlaides kods nedarbojas, varat izmēģināt dažas lietas:
 • Pārbaudiet, vai kupona kods ir uzrakstīts pareizi.
 • Pārbaudiet, vai kupona kods ir derīgs precēm, kuras vēlaties iegādāties.
 • Pārbaudiet, vai kupona kodam ir noteikti ierobežojumi, piemēram, noteikta pasūtījuma vērtība vai produkta kategorija.

Cik ilgi ir derīgs ASOS atlaižu kods?

ASOS atlaižu kodiem ir derīguma termiņš. Derīguma termiņš vienmēr ir norādīts uz kupona koda. Ja atlaides koda derīguma termiņš ir beidzies, jūs to vairs nevarēsit izmantot.

Kā pievienot ASOS reklāmas kodu

Modes tiešsaistes mazumtirgotājs ASOS ir viens no vadošajiem modes veikaliem, kas piedāvā papildu atlaides klientiem, kuri izmanto reklāmas kodus. Lūk, kā izmantot ASOS kuponu, kas izvēlēts šajā lapā:

 • 1
  Izvēlieties visas ASOS preces, kuras vēlaties iegādāties tūlīt, izvēlieties vajadzīgo izmēru un noklikšķiniet uz PIEVIENOT SOMAS.
 • 2
  Kad esat izvēlējies visu, ko vēlaties iegādāties tagad ASOS veikalā, noklikšķiniet uz SKATĪT MAISIŅU, lai vēlreiz redzētu, ko esat izvēlējies.
 • 3
  Ja viss ir kārtībā un nevēlaties neko citu pievienot, noklikšķiniet uz pogas PĀRBAUDE.
 • 4
  Nākamajā lapā piesakieties savā ASOS klienta kontā vai izvēlieties izveidot jaunu klienta kontu.
 • 5
  Kad esat nokļuvis PREČU lapā, noklikšķiniet uz viena no tekstiem "AKCIJAS/STUDENTA KODS VAI KUPNI".
 • 6
  Ierakstiet ASOS kuponu lodziņā "PROMO / STUNDENT CODE" un pēc tam noklikšķiniet uz melnās pogas PIEMĒROT KODU. Pabeidziet pasūtījumu, tiklīdz esat saņēmis atlaidi.

Pašreizējie ASOS atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija modes
🔥 Kopējie piedāvājumi 8
🎇️ Atlaižu kodi 7
📌 Piedāvājumi 1
➡️ Labākais kupons 20% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 12 jūnijs 2024

Labākie ASOS kuponu kodi

ASOS KODS ASOS PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
N/A Kupons vietnē ASOS.com: līdz 30% atlasītajām precēm atlaide N / A
GOASOS Kupona kods vietnē ASOS.com: papildus 30% atlaižu pārdošanas preces pirmais pasūtījums Jūnijs 13, 2025
SPEEDY ASOS.com līdz 20% Kupona Kods 9. gada 2025. maijs
SPEEDY Veikt papildus 30% reklāmas kods vietnē ASOS.com pirmā pasūtījuma pārdošanas preces Jūnijs 14, 2025

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi ASOS

 • 0

Bershka.com 10% Kupona Kods

Jūlijs 16, 2025 SKATĪT KODU SFQ8
 • 1

BODEN.com 30% reklāmas koda atlases stilus

Jūlijs 23, 2025 SKATĪT KODU T4V3
 • 1

Veikt 30% reklāmas kods vietnē Selfridges.com izvēlieties apavus

Jūlijs 3, 2025 SKATĪT KODU ES30
 • 1

Veikt 5% reklāmas kods vietnē BALTINI.com visā veikalā

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU NXBJ
 • 1

FOOTSHOP.com 10% reklāmas kods

Jūlijs 31, 2025 SKATĪT KODU ERIA

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Pasaules klases piegāde

https://lux-japan.co.kr/rakuten.s/?genreId=100371
ソス ASOS DESIGN 90. gadu garuma svārki ar burbuļu apmali baltā krāsā. 기 11,930엔 [111,904원] ワンピース 花柄 Vネック シフォン...

Pasaules klases piegāde

https://lux-japan.co.kr/rakuten.s/?genreId=100371&page=4
クーTeniss 送料無料 ポロシャツ レディース 半袖 オリジナル ゴルフ スポーフ スポーツ ヨポーツ 3インドメイド 丸洗いOK 7サイズ 石川 均 桜色 상점명 상점명 : 웉웼 밐롳 관심물읽품 으로...

グッチ 腕時計

http://www.perunteatroteatrale.com/img/%e3%82%b0%e3%83%83%e3%83%81-%e8%85%95%e6%99%82%e8%a8%88-18bnc.asp
れば、ASOSの商品が顧客から返品される率は21%.コメントを書き込むには FacebookID、TwitterID、mixiID のいずれかで認証を行う必要おす.グッチ 腕時計インターネット小売業者で、高級品アウトレット...
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.