Vispārējie filtri

eBay atlaižu kods un kuponi

eBay piedāvā dažādus kuponus un akcijas, lai sniegtu klientiem iespējas ietaupīt naudu. Šos kuponus var atrast mūsu vietnē un eBay vietnē, un tos var izmantot, lai... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot
Apmeklējiet veikals
10%
 • 2

eBay reklāmas kods: 10% atlaide luksusa pulksteņiem

Novembris 30, 2024 SKATĪT KODU ST10
10%
 • 0

10% eBay atlaides kods atlasītajiem zīmoliem

Februāris 23, 2025 SKATĪT KODU IDAY
10%
Marts 30, 2025 SKATĪT KODU ST10

Pašreizējie eBay atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Kopējie piedāvājumi 3
🎇️ Atlaižu kodi 3
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 05 decembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par eBay

Vai eBay piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 3 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies eBay 2023. gada decembrī, un labākie kuponu piedāvājumi 10% Atlaide

Kādi ir jaunākie eBay kuponi un atlaižu kodi?

Kāds ir eBay atlaižu kodu mērķis?

eBay atlaižu kodi tiek izmantoti, lai piedāvātu atlaides pirkumiem, kas veikti eBay platformā. Tos var attiecināt uz dažādiem vietnē pieejamajiem produktiem un pakalpojumiem.

Kā es varu iegūt eBay atlaides kodu?

Ir vairāki veidi, kā iegūt eBay atlaides kodu. Dažus kodus var iegūt, izmantojot eBay mārketinga kampaņas, citus var piedāvāt atsevišķi pārdevēji vai tie var būt pieejami kuponu vietnēs un atlaižu platformās.

Kā es varu izmantot eBay atlaides kodu?

Lai izmantotu eBay atlaides kodu, pirms maksājuma veikšanas tas jāievada kasē. Parasti ir īpašs lauks, kurā varat ievadīt savu atlaides kodu. Pēc koda ievadīšanas atlaide tiks automātiski piemērota jūsu pasūtījuma kopējai cenai.

Vai ir kādi ierobežojumi vai nosacījumi eBay atlaižu kodu izmantošanai?

Jā, eBay atlaižu kodu izmantošanai ir daži ierobežojumi un nosacījumi. Tie var atšķirties atkarībā no koda un konkrētās kampaņas. Piemēram, atlaides kods var būt derīgs tikai noteiktām preču kategorijām vai arī tam var būt derīguma termiņš. Pirms katra atlaides koda izmantošanas ir svarīgi rūpīgi izlasīt noteikumus un nosacījumus.

Kas notiek, ja ievadīšu nepareizu atlaides kodu vai beidzies derīguma termiņš?

Ja ievadīsiet nepareizu atlaides kodu vai beidzies derīguma termiņš, tas netiks piemērots un kopējā pasūtījuma cena netiks samazināta. Ir svarīgi rūpīgi pārbaudīt savu atlaides kodu pirms tā ievadīšanas, lai pārliecinātos, ka tas ir pareizs un joprojām ir derīgs.

Kā pievienot eBay kuponu

Lai izpirktu kuponu, dodieties uz eBay vietni, piesakieties savā kontā vai izveidojiet jaunu eBay klienta kontu un veiciet šīs darbības:

 • 1
  Pievienojiet produktus iepirkumu grozam.
 • 2
  Izrakstīšanās procesa laikā, pirms veicat pasūtījumu, jūs redzēsiet sadaļu "Dāvanu kartes, kuponi, eBay buki".
 • 3
  Ievadiet sava eBay atlaides kupona kodu attiecīgajā laukā.
 • 4
  Pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis kupona kodu, un nospiediet pogu "Lietot".
 • 5
  Ja kupona kods ir derīgs un atbilst lietošanas nosacījumiem, atlaide tiks automātiski piemērota jūsu pasūtījuma kopsummai.
 • 6
  Pabeidziet pasūtījuma procesu un samaksājiet atlaidi.

Labākie eBay kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
kods eBay reklāmas kods: 10% atlaide luksusa pulksteņiem Novembris 30, 2024
kods 10% eBay atlaides kods atlasītajiem zīmoliem Februāris 23, 2025
kods eBay kupons: 10% atlaides luksusa zīmoliem Marts 30, 2025

Kur atrast eBay reklāmas kodus

Tā kā jūs ne vienmēr atradīsit jaunākos eBay reklāmas kodus šajā lapā, tālāk ir norādīts, kā atrast eBay kuponus no citiem tiešsaistes avotiem.

Uzziniet tagad, kā iegūt jaunākos eBay kuponus

 • eBay biļetens: eBay saviem abonentiem periodiski nosūta biļetenus ar atlaižu kodiem.
 • eBay mājaslapa: eBay mājaslapā lietotāji var atrast regulāri rādītus atlaižu kodus.
 • Īpašo piedāvājumu lapa: eBay ir īpašajiem piedāvājumiem veltīta lapa, kurā lietotāji var atrast atlaižu kodus dažādām preču kategorijām.
 • eBay sociālo mediju platformas: eBay bieži ievieto atlaižu kodus savās sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram.
 • eBay emuārs: eBay oficiālajā emuārā lietotāji var atrast rakstus un ziņas, kas ietver atlaižu kodus dažādiem produktiem.
 • Kuponu vietnes: ir vietnes, kas specializējas kuponos un atlaižu kodos, kur lietotāji var atrast arī eBay atlaižu kodus.
 • Tiešsaistes forumi un kopienas: lietotāji var atrast atlaižu kodus eBay, izmantojot tiešsaistes forumus un kopienas, kas paredzētas iepirkšanās un naudas taupīšanai.

eBay atlaižu kodu veidi

eBay piedāvā vispārīgus kuponus un kuponus, kas raksturīgi noteiktiem produktiem, noteiktiem pārdevējiem vai noteiktiem klientiem atkarībā no pircēja produkta.

Visu veidu eBay kuponi

 • Atlaižu kodi jauniem produktiem. Šie kodi piedāvā atlaides jauniem produktiem, kas tiek pārdoti eBay platformā.
 • Atlaižu kodi lietotiem produktiem: šie kodi piedāvā atlaides lietotiem produktiem, kas tiek pārdoti vietnē eBay.
 • Kategorijai raksturīgi atlaižu kodi: šie kodi piedāvā atlaides noteiktām produktu kategorijām, piemēram, elektronikai, apģērbam vai automašīnu piederumiem.
 • Atlaižu kodi jauniem lietotājiem: šie kodi piedāvā atlaides jauniem lietotājiem, kuri pirmo reizi iepērkas vietnē eBay.
 • Atlaižu kodi esošajiem lietotājiem: šie kodi piedāvā atlaides esošajiem lietotājiem, kuri veic pirkumus vietnē eBay.
 • Atlaižu kodi augstvērtīgiem pirkumiem: šie kodi piedāvā atlaides augstvērtīgiem pirkumiem, piemēram, ierīcēm vai rotaslietām.
 • Atlaižu kodi mazas vērtības pirkumiem: šie kodi piedāvā atlaides mazas vērtības pirkumiem, piemēram, tālruņu piederumiem vai rotaļlietām.
 • Atlaižu kodi pirkumiem īpašos periodos: šie kodi piedāvā atlaides pirkumiem īpašos periodos, piemēram, Melnajā piektdienā vai Ziemassvētkos.

eBay kupona izmantošanas noteikumi atlaides saņemšanai

Vai izmēģinājāt eBay kuponu, un tas nedarbojās? Visticamāk, jūs neievērojāt vai nezinājāt, kādi ir šī kupona lietošanas noteikumi.

eBay atlaižu koda izmantošanas noteikumi

 • eBay kuponu kodus var izmantot, lai saņemtu papildu atlaides pirkumiem tiešsaistē.
 • Šos kodus piedāvā eBay, un tos var atrast viņu vietnē vai ar partneru starpniecību.
 • Lai izmantotu kuponu, nepieciešams pievienot vēlamās preces iepirkumu grozam un ievadīt kodu attiecīgajā lodziņā pie norēķināšanās.
 • Kuponi var būt derīgi noteiktiem produktiem vai produktu kategorijām, un noteikumi un nosacījumi var atšķirties.
 • Ir svarīgi pārbaudīt atlaižu kupona derīguma termiņu un ievērot jebkādus tā izmantošanas ierobežojumus.
 • Dažus kuponus var izmantot tikai vienu reizi, savukārt citus var izmantot vairāk nekā vienu reizi līdz derīguma termiņa beigām.
 • Pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis kupona kodu, lai iegūtu vēlamo atlaidi.
 • Ja rodas problēmas vai rodas jautājumi par eBay atlaižu kodu izmantošanu, varat sazināties ar viņu klientu atbalsta dienestu.

Pašreizējie eBay reklāmas piedāvājumi un kuponi

Šajā lapā mēs publicējam jaunākos eBay reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus, lai jūs vienmēr zinātu, kādas atlaides varat saņemt, tos izmantojot.

Jaunākie eBay reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • 20% atlaide visiem elektroniskajiem produktiem.
 • Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs $50.
 • Reklāmas kods "eBaySALE" piedāvā papildu 10% atlaides apģērbiem.
 • Pērc vienu preci un saņem otru par puscenu.
 • 30% atlaide visām mājas un dārza precēm.
 • Reklāmas kods "eBayDEALS" piedāvā a 15% atlaide bērnu precēm.
 • Ātra piegāde 2 dienu laikā jebkuram pasūtījumam.
 • 25% atlaide visiem skaistumkopšanas un personīgās higiēnas produktiem.
 • Reklāmas kods "eBaySAVINGS" piedāvā papildu 5% atlaide jebkuram pasūtījumam.

eBay ikgadējās reklāmas kampaņas

eBay melnās piektdienas atlaides

Viena no populārākajām eBay atlaižu kampaņām ir Melnās piektdienas izpārdošana. Katru gadu novembrī šī kampaņa piedāvā ievērojamas atlaides dažādiem produktiem, tostarp elektronikai, modei, mājas precēm un citiem. Pircēji var izmantot šos piedāvājumus, lai atrastu lieliskus darījumus un ietaupītu naudu brīvdienu sezonā.

eBay pavasara atlaides

Vēl viena ievērojama akcija ir Pavasara atlaide, kas notiek martā. Šajā laikā eBay piedāvā atlaides sezonas precēm, piemēram, dārzkopības produktiem, āra mēbelēm un pavasara modes precēm. Šī akcija ir lieliska iespēja pircējiem sagatavoties gaidāmajiem siltākajiem mēnešiem un atjaunināt savu garderobi vai āra telpas par zemāku cenu.

eBay Valentīna dienas atlaides

Ar prieku paziņojam, ka eBay piedāvā īpašas Valentīna dienas atlaides. Kā pateicības apliecinājums viņi piedāvā ekskluzīvus piedāvājumus plašam produktu klāstam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat romantiskas dāvanas, modes aksesuārus vai mājas dekoru, eBay jums ir pieejams. Izmantojiet šos ierobežotā laika piedāvājumus, lai pārsteigtu savus mīļos ar pārdomātām dāvanām. Nepalaidiet garām šo iespēju svinēt mīlestību un ietaupīt naudu. Apmeklējiet vietni tūlīt, lai izpētītu preces ar atlaidēm un veiktu pirkumus.

eBay Mātes dienas atlaides

Mātes dienā eBay piedāvā īpašas atlaides, lai atzīmētu un godinātu mātes. Šī ierobežotā laika akcija ietver plašu produktu klāstu, sākot no modes un skaistumkopšanas precēm līdz elektronikai un ierīcēm. Klienti var baudīt ievērojamus ietaupījumus par populāriem zīmoliem un ekskluzīviem piedāvājumiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat pārdomātu dāvanu mammai vai palutināt sevi, eBay Mātes dienas atlaides sniedz iespēju atrast lieliskus piedāvājumus un padarīt dienu vēl īpašāku. Nepalaidiet garām šo iespēju izrādīt savu atzinību un vienlaikus ietaupīt naudu. Pērciet tagad un izmantojiet šos ekskluzīvos eBay piedāvājumus.

eBay reklāmas kampaņa "Atpakaļ uz skolu".

eBay katru gadu piedāvā atlaides skolai. Šīs atlaides ir pieejamas plašam preču klāstam, tostarp elektronikai, apģērbam un skolas piederumiem. Klienti var ietaupīt līdz 60% uz atlasītajiem priekšmetiem. Turklāt eBay piedāvā bezmaksas piegādi visiem pirkumiem Back to School. Šī ir lieliska iespēja skolēniem un vecākiem ietaupīt naudu, iepērkoties gaidāmajam mācību gadam. Atlaides ir pieejamas ierobežotu laiku, tāpēc ieteicams tās izmantot pēc iespējas ātrāk.

eBay kiberpirmdienas reklāmas kampaņa

Pašlaik eBay piedāvā atlaides Kiberpirmdienai. Šis ikgadējais tiešsaistes iepirkšanās pasākums piedāvā klientiem iespēju iegādāties produktus par atlaidēm. Atlaides ir pieejamas plašam preču klāstam, tostarp elektronikai, modei, mājas precēm un citām precēm. Klienti var sagaidīt ievērojamus ietaupījumus par populāriem zīmoliem un produktiem. Ir ieteicams apmeklēt eBay vietni, lai skatītu dažādus piedāvājumus un izmantotu šos ierobežotā laika piedāvājumus. Priecīgu iepirkšanos!

eBay Ziemassvētku atlaides

eBay piedāvā ikgadējas Ziemassvētku atlaides. Šīs atlaides ir pieejamas plašam preču klāstam, tāpēc tas ir ideāls laiks dāvanu vai personisku priekšmetu iegādei. Atlaides attiecas gan uz jaunām, gan lietotām precēm, nodrošinot, ka katram budžetam ir kaut kas. Klienti var cerēt ietaupīt līdz 50% atsevišķām precēm, dažām precēm pat ir papildu atlaides. Izpārdošana ietver tādas populāras kategorijas kā elektronika, mode, mājas un dārzs, kā arī rotaļlietas. Plus eBay piedāvā bezmaksas piegādi daudzām precēm, vēl vairāk palielinot šo atlaižu vērtību. Nepalaidiet garām šo iespēju izmantot eBay Ziemassvētku piedāvājumus.

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte
Ar pēcmaksu

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
Pa e-pastu
standarta piegāde

eBay ievads

eBay ir viens no pasaulē lielākajiem un populārākajiem tiešsaistes mazumtirgotājiem. Platforma piedāvā plašu produktu klāstu no elektronikas un apģērba līdz mēbelēm un mājas aksesuāriem. Viens no populārākajiem eBay aspektiem ir tas, ka tas piedāvā pievilcīgas atlaides lielākajai daļai savu produktu. Šīs atlaides var atšķirties atkarībā no pārdevēja un preces, bet var sasniegt līdz 60% vai vairāk. Tādējādi lietotāji var atrast preces par daudz zemākām cenām nekā fiziskajos veikalos. eBay piedāvā arī iespēju solīt cenas par produktiem, kas var radīt vēl lielākas atlaides. Kopumā eBay ir lieliska platforma, lai atrastu produktus par zemām cenām un ietaupītu naudu. Lai saviem klientiem piedāvātu vēl lielāku vērtību, eBay piedāvā astoņas ikgadējas atlaižu kampaņas. Šīs kampaņas ir izstrādātas, lai palīdzētu pircējiem ietaupīt naudu par pirkumiem visa gada garumā.

eBay piegādes un atgriešanas politika

 • Pārdevējs piegādā uz Amerikas Savienotajām Valstīm un dažām starptautiskām valstīm.
 • Pārdevējs piedāvā kombinētu piegādi vairākām precēm, kas iegādātas no viena saraksta.
 • Piegādes iespējās ietilpst standarta piegāde, paātrināta piegāde un piegāde uz nakti.
 • Paredzamais piegādes laiks atšķiras atkarībā no piegādes veida un galamērķa.
 • Starptautiskie pircēji ir atbildīgi par muitas nodevām vai importa nodokļiem.
 • Pārdevējs nodrošina izsekošanas informāciju par visiem nosūtītajiem pasūtījumiem.
 • Atgriešana tiek pieņemta 30 dienu laikā pēc piegādes, pircējs ir atbildīgs par atgriešanas piegādes izmaksām.
 • Precei jābūt oriģinālajā stāvoklī un iepakojumā.
 • Naudas atmaksa tiek izsniegta, kad atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta.
 • Dažas preces, piemēram, transportlīdzekļi un nekustamais īpašums, nav piemērotas atgriešanai.
 • Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet eBay atgriešanas politiku.
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.