Vispārējie filtri

eBay atlaižu kods un kuponi 2024.Maijs

Filiāles atklāšana: noklikšķinot uz saitēm uz dažādiem tirgotājiem šajā vietnē un veicot pirkumu, šī vietne var nopelnīt komisiju. Saistītās programmas... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.1 - 2 balsis
 • 28

eBay.com 8% kupona koda atlases vienumi

5. gada 2025. maijs SKATĪT KODU YLE8
 • 22

Saņemiet USD5 reklāmas kodu vietnē eBay.com ar pirmo pasūtījumu

20. gada 2025. maijs SKATĪT KODU OME5
15%
 • 28

eBay reklāmas kods atlasītajām precēm: saglabājiet 15%

Jūnijs 30, 2024 SKATĪT KODU be15
$5
 • 26

5 $ eBay reklāmas kods jauniem lietotājiem

Septembris 29, 2024 SKATĪT KODU FIVE
10%
 • 10

eBay reklāmas kods: 10% atlaide luksusa pulksteņiem

Novembris 30, 2024 SKATĪT KODU ST10
10%
 • 14

10% eBay atlaides kods atlasītajiem zīmoliem

Februāris 23, 2025 SKATĪT KODU IDAY
10%
 • 9

eBay kupons: 10% atlaides luksusa zīmoliem

Marts 30, 2025 SKATĪT KODU ST10

Kur atrast eBay reklāmas kodus

Tā kā jūs ne vienmēr atradīsit jaunākos eBay reklāmas kodus šajā lapā, tālāk ir norādīts, kā atrast eBay kuponus no citiem tiešsaistes avotiem.

Uzziniet tagad, kā iegūt jaunākos eBay kuponus

 • eBay biļetens: eBay saviem abonentiem periodiski nosūta biļetenus ar atlaižu kodiem.
 • eBay mājaslapa: eBay mājaslapā lietotāji var atrast regulāri rādītus atlaižu kodus.
 • Īpašo piedāvājumu lapa: eBay ir īpašajiem piedāvājumiem veltīta lapa, kurā lietotāji var atrast atlaižu kodus dažādām preču kategorijām.
 • eBay sociālo mediju platformas: eBay bieži ievieto atlaižu kodus savās sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram.
 • eBay emuārs: eBay oficiālajā emuārā lietotāji var atrast rakstus un ziņas, kas ietver atlaižu kodus dažādiem produktiem.
 • Kuponu vietnes: ir vietnes, kas specializējas kuponos un atlaižu kodos, kur lietotāji var atrast arī eBay atlaižu kodus.
 • Tiešsaistes forumi un kopienas: lietotāji var atrast atlaižu kodus eBay, izmantojot tiešsaistes forumus un kopienas, kas paredzētas iepirkšanās un naudas taupīšanai.
eBay reklāmas kods

eBay atlaižu kodu veidi

eBay piedāvā vispārīgus kuponus un kuponus, kas raksturīgi noteiktiem produktiem, noteiktiem pārdevējiem vai noteiktiem klientiem atkarībā no pircēja produkta.

Visu veidu eBay kuponi

 • Atlaižu kodi jauniem produktiem. Šie kodi piedāvā atlaides jauniem produktiem, kas tiek pārdoti eBay platformā.
 • Atlaižu kodi lietotiem produktiem: šie kodi piedāvā atlaides lietotiem produktiem, kas tiek pārdoti vietnē eBay.
 • Kategorijai raksturīgi atlaižu kodi: šie kodi piedāvā atlaides noteiktām produktu kategorijām, piemēram, elektronikai, apģērbam vai automašīnu piederumiem.
 • Atlaižu kodi jauniem lietotājiem: šie kodi piedāvā atlaides jauniem lietotājiem, kuri pirmo reizi iepērkas vietnē eBay.
 • Atlaižu kodi esošajiem lietotājiem: šie kodi piedāvā atlaides esošajiem lietotājiem, kuri veic pirkumus vietnē eBay.
 • Atlaižu kodi augstvērtīgiem pirkumiem: šie kodi piedāvā atlaides augstvērtīgiem pirkumiem, piemēram, ierīcēm vai rotaslietām.
 • Atlaižu kodi mazas vērtības pirkumiem: šie kodi piedāvā atlaides mazas vērtības pirkumiem, piemēram, tālruņu piederumiem vai rotaļlietām.
 • Atlaižu kodi pirkumiem īpašos periodos: šie kodi piedāvā atlaides pirkumiem īpašos periodos, piemēram, Melnajā piektdienā vai Ziemassvētkos.
eBay kupona kods

eBay kupona izmantošanas noteikumi atlaides saņemšanai

Vai izmēģinājāt eBay kuponu, un tas nedarbojās? Visticamāk, jūs neievērojāt vai nezinājāt, kādi ir šī kupona lietošanas noteikumi.

eBay atlaižu koda izmantošanas noteikumi

 • eBay kuponu kodus var izmantot, lai saņemtu papildu atlaides pirkumiem tiešsaistē.
 • Šos kodus piedāvā eBay, un tos var atrast viņu vietnē vai ar partneru starpniecību.
 • Lai izmantotu kuponu, nepieciešams pievienot vēlamās preces iepirkumu grozam un ievadīt kodu attiecīgajā lodziņā pie norēķināšanās.
 • Kuponi var būt derīgi noteiktiem produktiem vai produktu kategorijām, un noteikumi un nosacījumi var atšķirties.
 • Ir svarīgi pārbaudīt atlaižu kupona derīguma termiņu un ievērot jebkādus tā izmantošanas ierobežojumus.
 • Dažus kuponus var izmantot tikai vienu reizi, savukārt citus var izmantot vairāk nekā vienu reizi līdz derīguma termiņa beigām.
 • Pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis kupona kodu, lai iegūtu vēlamo atlaidi.
 • Ja rodas problēmas vai rodas jautājumi par eBay atlaižu kodu izmantošanu, varat sazināties ar viņu klientu atbalsta dienestu.
eBay atlaižu kods

Pašreizējie eBay reklāmas piedāvājumi un kuponi

Šajā lapā mēs publicējam jaunākos eBay reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus, lai jūs vienmēr zinātu, kādas atlaides varat saņemt, tos izmantojot.

Jaunākie eBay reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • 20% atlaide visiem elektroniskajiem produktiem.
 • Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs $50.
 • Reklāmas kods "eBaySALE" piedāvā papildu 10% atlaides apģērbiem.
 • Pērc vienu preci un saņem otru par puscenu.
 • 30% atlaide visām mājas un dārza precēm.
 • Reklāmas kods "eBayDEALS" piedāvā a 15% atlaide bērnu precēm.
 • Ātra piegāde 2 dienu laikā jebkuram pasūtījumam.
 • 25% atlaide visiem skaistumkopšanas un personīgās higiēnas produktiem.
 • Reklāmas kods "eBaySAVINGS" piedāvā papildu 5% atlaide jebkuram pasūtījumam.
eBay kupona kods

eBay ikgadējās reklāmas kampaņas

eBay melnās piektdienas atlaides

Viena no populārākajām eBay atlaižu kampaņām ir Melnās piektdienas izpārdošana. Katru gadu novembrī šī kampaņa piedāvā ievērojamas atlaides dažādiem produktiem, tostarp elektronikai, modei, mājas precēm un citiem. Pircēji var izmantot šos piedāvājumus, lai atrastu lieliskus darījumus un ietaupītu naudu brīvdienu sezonā.

eBay pavasara atlaides

Vēl viena ievērojama akcija ir Pavasara atlaide, kas notiek martā. Šajā laikā eBay piedāvā atlaides sezonas precēm, piemēram, dārzkopības produktiem, āra mēbelēm un pavasara modes precēm. Šī akcija ir lieliska iespēja pircējiem sagatavoties gaidāmajiem siltākajiem mēnešiem un atjaunināt savu garderobi vai āra telpas par zemāku cenu.

eBay Valentīna dienas atlaides

Ar prieku paziņojam, ka eBay piedāvā īpašas Valentīna dienas atlaides. Kā pateicības apliecinājums viņi piedāvā ekskluzīvus piedāvājumus plašam produktu klāstam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat romantiskas dāvanas, modes aksesuārus vai mājas dekoru, eBay jums ir pieejams. Izmantojiet šos ierobežotā laika piedāvājumus, lai pārsteigtu savus mīļos ar pārdomātām dāvanām. Nepalaidiet garām šo iespēju svinēt mīlestību un ietaupīt naudu. Apmeklējiet vietni tūlīt, lai izpētītu preces ar atlaidēm un veiktu pirkumus.

eBay Mātes dienas atlaides

Mātes dienā eBay piedāvā īpašas atlaides, lai atzīmētu un godinātu mātes. Šī ierobežotā laika akcija ietver plašu produktu klāstu, sākot no modes un skaistumkopšanas precēm līdz elektronikai un ierīcēm. Klienti var baudīt ievērojamus ietaupījumus par populāriem zīmoliem un ekskluzīviem piedāvājumiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat pārdomātu dāvanu mammai vai palutināt sevi, eBay Mātes dienas atlaides sniedz iespēju atrast lieliskus piedāvājumus un padarīt dienu vēl īpašāku. Nepalaidiet garām šo iespēju izrādīt savu atzinību un vienlaikus ietaupīt naudu. Pērciet tagad un izmantojiet šos ekskluzīvos eBay piedāvājumus.

eBay reklāmas kampaņa "Atpakaļ uz skolu".

eBay katru gadu piedāvā atlaides skolai. Šīs atlaides ir pieejamas plašam preču klāstam, tostarp elektronikai, apģērbam un skolas piederumiem. Klienti var ietaupīt līdz 60% uz atlasītajiem priekšmetiem. Turklāt eBay piedāvā bezmaksas piegādi visiem pirkumiem Back to School. Šī ir lieliska iespēja skolēniem un vecākiem ietaupīt naudu, iepērkoties gaidāmajam mācību gadam. Atlaides ir pieejamas ierobežotu laiku, tāpēc ieteicams tās izmantot pēc iespējas ātrāk.

eBay kiberpirmdienas reklāmas kampaņa

Pašlaik eBay piedāvā atlaides Kiberpirmdienai. Šis ikgadējais tiešsaistes iepirkšanās pasākums piedāvā klientiem iespēju iegādāties produktus par atlaidēm. Atlaides ir pieejamas plašam preču klāstam, tostarp elektronikai, modei, mājas precēm un citām precēm. Klienti var sagaidīt ievērojamus ietaupījumus par populāriem zīmoliem un produktiem. Ir ieteicams apmeklēt eBay vietni, lai skatītu dažādus piedāvājumus un izmantotu šos ierobežotā laika piedāvājumus. Priecīgu iepirkšanos!

eBay Ziemassvētku atlaides

eBay piedāvā ikgadējas Ziemassvētku atlaides. Šīs atlaides ir pieejamas plašam preču klāstam, tāpēc tas ir ideāls laiks dāvanu vai personisku priekšmetu iegādei. Atlaides attiecas gan uz jaunām, gan lietotām precēm, nodrošinot, ka katram budžetam ir kaut kas. Klienti var cerēt ietaupīt līdz 50% atsevišķām precēm, dažām precēm pat ir papildu atlaides. Izpārdošana ietver tādas populāras kategorijas kā elektronika, mode, mājas un dārzs, kā arī rotaļlietas. Plus eBay piedāvā bezmaksas piegādi daudzām precēm, vēl vairāk palielinot šo atlaižu vērtību. Nepalaidiet garām šo iespēju izmantot eBay Ziemassvētku piedāvājumus.

eBay reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par eBay

Vai eBay piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 7 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies eBay 2024. gada maijā, un labākie kuponu piedāvājumi 15% Atlaide.

Kāds ir eBay atlaižu kodu mērķis?

eBay atlaižu kodi tiek izmantoti, lai piedāvātu atlaides pirkumiem, kas veikti eBay platformā. Tos var attiecināt uz dažādiem vietnē pieejamajiem produktiem un pakalpojumiem.

Kā es varu iegūt eBay atlaides kodu?

Ir vairāki veidi, kā iegūt eBay atlaides kodu. Dažus kodus var iegūt, izmantojot eBay mārketinga kampaņas, citus var piedāvāt atsevišķi pārdevēji vai tie var būt pieejami kuponu vietnēs un atlaižu platformās.

Kā es varu izmantot eBay atlaides kodu?

Lai izmantotu eBay atlaides kodu, pirms maksājuma veikšanas tas jāievada kasē. Parasti ir īpašs lauks, kurā varat ievadīt savu atlaides kodu. Pēc koda ievadīšanas atlaide tiks automātiski piemērota jūsu pasūtījuma kopējai cenai.

Vai ir kādi ierobežojumi vai nosacījumi eBay atlaižu kodu izmantošanai?

Jā, eBay atlaižu kodu izmantošanai ir daži ierobežojumi un nosacījumi. Tie var atšķirties atkarībā no koda un konkrētās kampaņas. Piemēram, atlaides kods var būt derīgs tikai noteiktām preču kategorijām vai arī tam var būt derīguma termiņš. Pirms katra atlaides koda izmantošanas ir svarīgi rūpīgi izlasīt noteikumus un nosacījumus.

Kas notiek, ja ievadīšu nepareizu atlaides kodu vai beidzies derīguma termiņš?

Ja ievadīsiet nepareizu atlaides kodu vai beidzies derīguma termiņš, tas netiks piemērots un kopējā pasūtījuma cena netiks samazināta. Ir svarīgi rūpīgi pārbaudīt savu atlaides kodu pirms tā ievadīšanas, lai pārliecinātos, ka tas ir pareizs un joprojām ir derīgs.

Kā pievienot eBay kuponu

Lai izpirktu kuponu, dodieties uz eBay vietni, piesakieties savā kontā vai izveidojiet jaunu eBay klienta kontu un veiciet šīs darbības:

 • 1
  Pievienojiet produktus iepirkumu grozam.
 • 2
  Izrakstīšanās procesa laikā, pirms veicat pasūtījumu, jūs redzēsiet sadaļu "Dāvanu kartes, kuponi, eBay buki".
 • 3
  Ievadiet sava eBay atlaides kupona kodu attiecīgajā laukā.
 • 4
  Pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis kupona kodu, un nospiediet pogu "Lietot".
 • 5
  Ja kupona kods ir derīgs un atbilst lietošanas nosacījumiem, atlaide tiks automātiski piemērota jūsu pasūtījuma kopsummai.
 • 6
  Pabeidziet pasūtījuma procesu un samaksājiet atlaidi.

Pašreizējie eBay atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Kopējie piedāvājumi 7
🎇️ Atlaižu kodi 7
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 15% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 15% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 19 May 2024

Labākie eBay kuponu kodi

eBay KODS eBay PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
STYLE8 eBay.com 8% kupona koda atlases vienumi 5. gada 2025. maijs
WELCOME5 Saņemiet USD5 reklāmas kodu vietnē eBay.com ar pirmo pasūtījumu 20. gada 2025. maijs
YouTube15 eBay reklāmas kods atlasītajām precēm: saglabājiet 15% Jūnijs 30, 2024
TAKEFIVE 5 $ eBay reklāmas kods jauniem lietotājiem Septembris 29, 2024

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi eBay

 • 1

LENOVO.com reklāmas kods: līdz 15% atlasītajām precēm atlaide

Jūnijs 30, 2025 SKATĪT KODU 2024
 • 1

Reklāmas kods vietnei RIMOWA.com: 20% atlaide

Jūlijs 11, 2025 SKATĪT KODU SP20
 • 1

Reklāmas kods vietnē WONDERSHARE.com: 25% atlasītajām precēm atlaide

 • 2

IETAUPI 10% jūsu HOSTINGER plānā ar šo reklāmas kodu

Novembris 16, 2025 SKATĪT KODU ATAM
 • 3

Kupona kods vietnē LEGO.com: līdz 10% atlaide

Jūnijs 21, 2025 SKATĪT KODU SK10

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
standarta piegāde

Kontaktu opcijas

25 Centurian Drive Suite 102 Markham Ontario L3R 5N8, Kanāda
@ LEGO
LEGO_Group
LEGO
www.lego.com

LEGO ievads

LEGO ir slavens mazumtirgotājs, kas specializējas LEGO izstrādājumu ražošanā. Tie piedāvā plašu LEGO komplektu klāstu, tostarp tādas populāras tēmas kā Zvaigžņu kari, Harijs Poters un Marvel. Papildus plašajai izvēlei LEGO bieži rīko akcijas, lai piedāvātu klientiem pievienoto vērtību. Šīs akcijas var ietvert atlaides atlasītajiem komplektiem, ekskluzīvas dāvanas ar pirkumu vai bezmaksas piegādi pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu. Klienti var būt informēti par šīm akcijām, apmeklējot LEGO vietni vai abonējot savu biļetenu. Pateicoties savām saistībām nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību, LEGO ir uzticams galamērķis visu vecumu LEGO entuziastiem.

LEGO piegādes politika

Standarta piegāde parasti aizņem 3-5 darba dienas. Ātrākai piegādei ir pieejama paātrināta piegāde, parasti 1–2 darbadienu laikā. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz pasūtījuma kopējo summu un piegādes vietu. Pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu summu, tiek piedāvāta bezmaksas piegāde.

LEGO atgriešanas politika

Atgriešana tiek pieņemta 90 dienu laikā pēc pirkuma. Lai sāktu atgriešanu, klienti var sazināties ar LEGO klientu apkalpošanas dienestu. Atgriešanai jābūt oriģinālajā iepakojumā un jaunā, nelietotā stāvoklī. Atmaksa tiek izsniegta, kad atgrieztās preces ir saņemtas un pārbaudītas. LEGO SHOP kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.