Vispārējie filtri

VidaXL atlaižu kods un kuponi

VidaXL ir uzņēmums, kas piedāvā plašu produktu klāstu un akcijas. Viņu produkti ir pieejami dažādos izmēros un stilos, sniedzot klientiem iespējas pielāgoties viņu konkrētajam... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 2 balsis
Apmeklējiet veikals
10%
 • 2

10% VidaXL kupons decembrim

Decembris 31, 2023 SKATĪT KODU DEAL
10%
 • 2

10% VidaXL atlaide visiem

Aprīlis 28, 2024 SKATĪT DARĪJUMU
10%
 • 1

10% VidaXL reklāmas kods atlasītajām precēm

Septembris 29, 2024 SKATĪT KODU TE01

Pašreizējie VidaXL atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija cits
🔥 Kopējie piedāvājumi 3
🎇️ Atlaižu kodi 2
📌 Piedāvājumi 1
➡️ Labākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 04 decembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par VidaXL

Vai VidaXL piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 3 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies VidaXL 2023. gada decembrī, un labākie kuponu piedāvājumi 10% Atlaide

Kādi ir jaunākie VidaXL kuponi un atlaižu kodi?

Pašlaik VidaXL ir pieejami šādi atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi

Kas ir VidaXL atlaižu kodi?

VidaXL atlaižu kodi ir burtciparu kodi vai īpaši atslēgvārdi, kurus varat ievadīt, pabeidzot pirkumu tiešsaistē, lai saņemtu atlaidi no iegādāto produktu vai pakalpojumu kopējās cenas.

Kā darbojas VidaXL atlaižu kodi?

Tiešsaistes atlaižu kodi darbojas, ievadot tos īpaši norādītā laukā tiešsaistes pirkuma norēķinu procesa laikā. Pēc koda ievadīšanas preču kopējā cena automātiski tiks pielāgota, lai atspoguļotu koda sniegto atlaidi.

Kur es varu atrast VidaXL atlaižu kodus?

Ir vairāki avoti, kur jūs varat saņemt atlaižu kodus tiešsaistē. Tie ietver vietnes, kas specializējas kuponu un kuponu kodu izsniegšanā, VidaXL veikalu informatīvos izdevumus, sociālos medijus un cenu salīdzināšanas vietnes.

Kādas ir VidaXL atlaižu kodu izmantošanas priekšrocības?

Tiešsaistes atlaižu kodu izmantošana var sniegt vairākas priekšrocības. Tie ietver ievērojamas atlaides produktu vai pakalpojumu cenām, naudas ietaupīšanu, iespēju izmēģināt jaunus produktus vai pakalpojumus par zemāku cenu un palielināt klientu apmierinātību.

Vai VidaXL atlaižu kodu izmantošanai ir kādi trūkumi?

Lai gan tiešsaistes atlaižu kodu izmantošana var sniegt daudz priekšrocību, ir jāņem vērā arī daži trūkumi. Tie ietver faktu, ka dažiem kodiem var būt ierobežojumi un tie var būt derīgi tikai noteiktiem produktiem vai pakalpojumiem, dažiem kodiem var būt ierobežots derīguma termiņš un tos var izmantot tikai vienu reizi, un dažiem kodiem var būt beidzies derīguma termiņš vai tie var būt nederīgi.

Labākie VidaXL kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
kods 10% VidaXL kupons decembrim Decembris 31, 2023
Atlaides 10% VidaXL atlaide visiem Aprīlis 28, 2024
kods 10% VidaXL reklāmas kods atlasītajām precēm Septembris 29, 2024

Kur es varu atrast VidaXL atlaižu kodus

Lai izmantotu papildu atlaidi, nepieciešams iegūt VidaXL kuponu. Tā kā to ne vienmēr ir viegli atrast, tālāk ir sniegti daži ieteikumi, kā un kur var atrast VidaXL kuponu.

Uzziniet šeit, kā un kur var atrast VidaXL kuponus

 • Vienkāršs veids, kā atrast VidaXL atlaižu kodus, ir abonēt viņu biļetenu. Izmantojot to, jūs regulāri saņemsiet atjauninājumus par pieejamajām atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.
 • Varat arī pārbaudīt VidaXL vietni, lai atrastu atlaižu kodus. Vietnes galvenajā lapā jūs atradīsiet sadaļu, kas veltīta atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.
 • VidaXL ir arī sociālo mediju lapa, kurā viņi regulāri ievieto atlaižu kodus. Varat sekot viņu Facebook, Instagram vai Twitter kontiem, lai būtu informēts par jaunākajiem piedāvājumiem un atlaidēm.
 • Turklāt varat meklēt kuponu vietnēs un tiešsaistes uzkrājumu platformās, lai atrastu VidaXL atlaižu kodus.
 • Neaizmirstiet pārbaudīt arī sezonas atlaižu periodus, piemēram, Melnā piektdiena vai Kiberpirmdiena, kur VidaXL var piedāvāt īpašus atlaižu kodus.

Kādus kodu veidus piedāvā VidaXL

VidaXL veikalā ir pieejami vairāki akcijas piedāvājumi un atlaižu kodi. Tie ir vairāku veidu, piemēram, VidaXL kupons jauniem klientiem, VidaXL kupons esošajiem klientiem, VidaXL kupons bezmaksas piegādei utt.

VidaXL pieejamie reklāmas kodu veidi

 • Procentuālie atlaižu kodi: šie kodi piedāvā atlaidi noteiktai procentuālajai daļai no kopējās pasūtījuma cenas. Piemēram, a 10% atlaides kods samazinātu kopējo pasūtījuma cenu par 10%.
 • Fiksētie atlaižu kodi: šie kodi piedāvā fiksētu atlaidi no kopējās pasūtījuma cenas. Piemēram, atlaides kods 50 ASV dolāru apmērā samazinātu kopējo pasūtījuma cenu par 50 ASV dolāriem.
 • Atlaižu kodi noteiktiem produktiem vai preču kategorijām: Šos kodus var izmantot, lai samazinātu noteiktu produktu vai preču kategoriju cenu. Piemēram, dārza mēbeļu atlaides kodu varētu izmantot, lai samazinātu dārza mēbeļu cenu veikalā VidaXL.
 • Atlaižu kodi noteiktas vērtības pasūtījumiem: Šos kodus var izmantot, lai saņemtu atlaidi noteiktas vērtības pasūtījumiem. Piemēram, atlaides kods pasūtījumiem virs 200 USD dotu a 10% atlaide pasūtījumiem virs 200 USD.
 • Atlaižu kodi jaunajiem klientiem: Šie kodi ir pieejami tikai jaunajiem VidaXL veikala klientiem. Piemēram, jauna klienta atlaides kods varētu piedāvāt a 10% atlaide pirmajam pasūtījumam.
 • Lojalitātes atlaižu kodi: Šie kodi ir pieejami klientiem, kuri veikuši iepriekšējos pasūtījumus VidaXL veikalā. Piemēram, lojalitātes atlaides kods var piedāvāt a 5% atlaide nākamajam pasūtījumam.
 • Īpašu pasākumu atlaižu kodi: šie kodi ir pieejami īpašiem pasākumiem, piemēram, Melnajai piektdienai vai Ziemassvētkiem. Piemēram, Melnās piektdienas atlaides kods varētu piedāvāt a 50% atlaide visām precēm.

VidaXL kupona lietošanas noteikumi

Tā kā VidaXL kuponu ne vienmēr ir viegli izmantot, mēs šeit esam sagatavojuši ceļvedi ar noteikumiem, kas jāievēro, lai izmantotu VidaXL kuponu, lai saņemtu atlaidi, ko tas var piedāvāt.

Vissvarīgākie VidaXL kupona lietošanas noteikumi

 • Pārbaudiet atlaižu kupona derīguma termiņu, pārliecinoties, ka tam nav beidzies derīguma termiņš.
 • Uzmanīgi izlasiet kupona noteikumus un nosacījumus, lai pārliecinātos, ka atbilstat visām prasībām, lai pretendētu uz atlaidi. Pārbaudiet, vai produktiem vai pakalpojumiem, uz kuriem attiecas kupons, nav kādi ierobežojumi.
 • Pārliecinieties, vai kupons ir izmantots norādītajā termiņā.
 • Ja rodas problēmas, izmantojot kuponu, sazinieties ar palīdzības dienestu, lai saņemtu papildu palīdzību.
 • Ievērojiet veikala politiku attiecībā uz kuponu izmantošanu un nemēģiniet izmantot kuponus, kuriem beidzies derīguma termiņš, vai tos pavairot.
 • Ņemiet vērā, ka atlaižu kuponiem var būt papildu ierobežojumi, piemēram, lietošanas ierobežojumi vai nesaderība ar citiem piedāvājumiem vai akcijām.
 • Noteikti rūpīgi izlasiet visu kopā ar kuponu sniegto informāciju, lai izvairītos no pārpratumiem vai vilšanās.

Pašreizējie VidaXL akcijas un kuponi

Katru nedēļu VidaXL interneta veikalā varat atrast reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus. Zemāk esošajās rindās esam sagatavojuši jums jaunākos VidaXL kuponus un atlaižu piedāvājumus. Šīs VidaXL akcijas un kuponi ir spēkā tikai ierobežotu laiku, tāpēc, lūdzu, regulāri pārbaudiet jaunākos atjauninājumus.

Jaunākie VidaXL piedāvājumi un atlaižu kodi

 • 20% atlaide visām dārza precēm.
 • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 100 USD.
 • 30% atlaide iekštelpu mēbelēm.
 • 10% atlaižu kupons sadzīves tehnikai.
 • Īpašais piedāvājums: pērc 2 preces, trešo saņem bez maksas.
 • 25% atlaide mājdzīvnieku precēm.
 • 15% atlaižu kupons rotaļlietām un bērnu precēm.
 • 40% atlaide apgaismes produktiem.

VidaXL piedāvātās ikgadējās reklāmas kampaņas

VidaXL Ziemassvētku atlaižu kampaņa

VidaXL piedāvā atlaides līdz 50% par plašu produktu klāstu, ieskaitot mēbeles, rotājumus un dārza priekšmetus.

VidaXL Melnās piektdienas atlaižu kampaņa

VidaXL piedāvā milzīgas atlaides līdz 70% par saviem produktiem, tostarp ierīcēm, instrumentiem un sporta aprīkojumu.

VidaXL vasaras atlaižu kampaņa

VidaXL piedāvā atlaides līdz 60% uz dārza mēbelēm, baseiniem un āra piederumiem.

VidaXL Lieldienu atlaižu kampaņa

VidaXL nāk ar īpašiem piedāvājumiem līdz 40% par dārzkopības produktiem, bērnu rotaļlietām un mājdzīvnieku piederumiem.

VidaXL Jaungada atlaižu kampaņa

VidaXL piedāvā atlaides līdz 55% mājsaimniecības precēm, piemēram, ierīcēm, virtuves piederumiem un mēbelēm.

VidaXL Valentīndienas atlaižu kampaņa

VidaXL piedāvā atlaides līdz pat 45% guļamistabas produktiem, piemēram, gultas piederumiem un romantiskiem dekoriem.

VidaXL Atpakaļ uz skolu atlaižu kampaņa

VidaXL nāk ar atlaidēm līdz 50% biroja mēbeles, skolas piederumi un kancelejas preces.

VidaXL Helovīna atlaižu kampaņa

VidaXL piedāvā atlaides līdz 35% par Helovīna dekorācijām, kostīmiem un tematiskiem aksesuāriem.

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

Bankas pārskaitījums
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
standarta piegāde

Kontaktu opcijas

Mary Kingsleystraat 1, 5928SK, Venlo, Nīderlande
@vidaXL-veikals/featured
vidaxl_es
vida XL
vidaxl.com

VidaXL ievads

VidaXL ir labi pazīstams tiešsaistes mazumtirgotājs, kas piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp mēbeles, mājas dekorus, dārza piederumus un daudz ko citu. Tie ir pazīstami ar konkurētspējīgām cenām un biežajām atlaidēm, padarot to par populāru izvēli pircējiem, kas apzinās budžetu. VidaXL bieži rīko īpašas akcijas un izpārdošanas pasākumus, piedāvājot ievērojamas atlaides izvēlētajām precēm. Šīs atlaides var būt no 10% uz 50% no sākotnējās cenas, piedāvājot klientiem ievērojamus ietaupījumus. Turklāt VidaXL piedāvā bezmaksas piegādi lielākajai daļai pasūtījumu. Stingri koncentrējoties uz klientu apmierinātību, VidaXL nodrošina detalizētus produktu aprakstus, augstas kvalitātes attēlus un uzticamas klientu atsauksmes, lai palīdzētu pircējiem pieņemt pārdomātus lēmumus. Kopumā VidaXL pieejamu cenu, regulāru atlaižu un plašā produktu izvēles kombinācija padara to par vēlamo galamērķi tiem, kas meklē lieliskus piedāvājumus.

VidaXL piegādes un atgriešanas politika

Piegāde:

Piegādes laiks parasti ir no 2 līdz 5 darba dienām. Piegāde ir bez maksas.

Atgriezties:

Jums ir tiesības atgriezt preces 14 kalendāro dienu laikā no saņemšanas brīža. Precēm jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tās ir saņemtas oriģinālajā iepakojumā, un tām nav jābūt nolietojuma pazīmēm. Lai pieprasītu atgriešanu, lūdzu, sazinieties pa tālruni vai e-pastu un sniedziet nepieciešamo informāciju.

© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.