Vispārējie filtri

Etsy atlaižu kods un kuponi jūnijs 2024

Etsy klienti, pērkot produktus tiešsaistē, var izmantot dažādus kuponus, kuponus un akcijas. Šie piedāvājumi sniedz ietaupījumu iespējas un uzlabo... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot
35%
 • 24

Labākais Etsy reklāmas kods: līdz 35% atlaide

Decembris 31, 2025 SKATĪT KODU BACK
10%
 • 17

Etsy kupons: saglabājiet 10%

10%
 • 12

Papildus 10% atlaide ar šo Etsy reklāmas kodu

Decembris 31, 2024 SKATĪT KODU kyou

Kur atrast Etsy atlaižu kodus

Papildus šai lapai, kurā mēs jums piedāvājam jaunākos Etsy reklāmas kodus, ir arī citi veidi, kā būt informētam par jaunākajiem Etsy reklāmas piedāvājumiem un iegūt derīgus Etsy kuponu kodus. Tālāk ir sniegts to metožu saraksts, ar kurām varat iegūt šos reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus.

Atrodiet šeit, kur varat atrast Etsy reklāmas kodus

 • Skatiet Etsy vietnes sadaļu "Pārdošana un akcijas", lai uzzinātu par aktuālajām atlaidēm un akcijām.
 • Pierakstieties Etsy biļetenam, lai saņemtu jaunāko informāciju par gaidāmajām izpārdošanām un ekskluzīvām akcijām.
 • Sekojiet Etsy sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, Instagram un Twitter, lai uzzinātu par īpašiem piedāvājumiem un ierobežota laika piedāvājumiem.
 • Pārlūkojot Etsy tirgu, izmantojiet filtru “Cena (no zemas līdz augstai)”, lai viegli atrastu preces ar atlaidēm.
 • Pievienojieties Etsy forumiem un kopienas grupām, lai sazinātos ar citiem pircējiem, kuri var dalīties ar informāciju par pašreizējo izpārdošanu un akcijām.
 • Sekojiet līdzi brīvdienu izpārdošanai un sezonas akcijām, jo ​​Etsy šajos laikos bieži piedāvā atlaides.
 • Sazinieties tieši ar Etsy pārdevējiem un jautājiet par visām pašreizējām atlaidēm vai reklāmas kodiem, kas viņiem varētu būt pieejami.
Etsy atlaižu kods

Kāda veida Etsy reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi ir pieejami

Lai gan jūs domājat, ka var būt tikai viena Etsy atlaižu sadaļa un viens vai vairāki Etsy reklāmas kodi, kas ir pieejami visam tirgum, lietas nav tik vienkārši. Ir vairāki veidi, kā jūs varat ietaupīt, ja vēlaties iegādāties kaut ko no Etsy tiešsaistes portāla.

Visu veidu Etsy atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi

 • Atlaižu kodi: Etsy.com piedāvā atlaižu kodus, ko var izmantot norēķināšanās laikā, lai saņemtu procentuālo daļu vai fiksētu summu no kopējās pirkuma cenas. Šie kodi bieži ir pieejami īpašo akciju laikā vai kā pateicība pastāvīgajiem klientiem.
 • Bezmaksas piegādes kodi: klienti var atrast bezmaksas piegādes kodus arī vietnē Etsy.com. Šie kodi atceļ piegādes maksu, ļaujot klientiem baudīt pirkumus bez papildu maksas. Bezmaksas piegādes kodi parasti tiek piedāvāti uz ierobežotu laiku vai konkrētām precēm.
 • Dāvanu karšu kodi: Etsy.com piedāvā dāvanu karšu kodus, ko var izmantot kā maksājuma veidu norēķināšanās laikā. Šie kodi ir lieliski piemēroti dāvanām vai personīgai lietošanai. Tos var iegādāties dažādos nominālos, un tie ir izpērkami vietnē.
 • Komplekta atlaides: daži Etsy.com pārdevēji piedāvā komplektu atlaides, kur klienti var iegādāties vairākas preces no viena pārdevēja par atlaidi. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu un iegūt lielāku vērtību pirkumam.
 • Flash atlaides: vietne Etsy.com laiku pa laikam rīko zibatmiņas izpārdošanu, kur noteiktas preces tiek piedāvātas ar atlaidi ierobežotu laiku. Šīs pārdošanas parasti tiek paziņotas iepriekš, un tās var būt lieliska iespēja noslēgt darījumu.
 • Atlaides noliktavām: klienti var atrast izpārdošanu vietnē Etsy.com, kur pārdevēji piedāvā atlaides noteiktām precēm, lai notīrītu krājumus. Šīs izpārdošanas ir lielisks veids, kā atrast unikālas preces par zemāku cenu.
 • Sezonas izpārdošana: Etsy.com piedāvā arī sezonas izpārdošanas, kurās pārdevēji piedāvā atlaides precēm, kas attiecas uz pašreizējo sezonu. Tie var ietvert brīvdienu tematikas priekšmetus, sezonas dekorus un daudz ko citu.
Etsy kupona kods

Etsy reklāmas koda izmantošanas noteikumi

Ir 6 noteikumi, kas jums jāizlasa pirms Etsy reklāmas koda izmantošanas, lai nodrošinātu, ka saņemat aprakstā norādīto atlaidi. Daudzi mūsu apmeklētāji neievēro vienu vai vairākus no šiem noteikumiem, tāpēc esam sagatavojuši un publicējuši to sarakstu zemāk.

Kādi ir Etsy kupona izmantošanas noteikumi

 • Pārliecinieties, vai jūsu kupona kods ir derīgs un tam nav beidzies derīguma termiņš.
 • Uzmanīgi izlasiet kupona noteikumus un nosacījumus, lai saprastu visus ierobežojumus.
 • Izmantojiet kupona kodu norēķināšanās procesa laikā, ievadot to norādītajā laukā.
 • Pirms norēķināšanās apstipriniet, ka atlaide ir piemērota.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka kuponus nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem vai akcijām.
 • Neaizmirstiet izmantot kuponu pirms derīguma termiņa beigām, lai gūtu labumu no atlaides.
Etsy atlaižu kods

Pašreizējie Etsy akcijas un kuponi

Vai vēlaties būt informēts par jaunākajiem Etsy reklāmas piedāvājumiem un atlaižu kodiem? Abonējiet mūsu biļetenu un apmeklējiet šo lapu katru dienu. Lai atvieglotu šo procesu un uzreiz redzētu, kādi tie ir, zemāk atradīsit jaunāko Etsy atlaižu kodu un pieejamo reklāmas piedāvājumu sarakstu.

Kādi ir jaunākie Etsy reklāmas piedāvājumi un atlaižu kodi

 • Sezonas izpārdošanas: Etsy.com piedāvā sezonas izpārdošanas visu gadu, piemēram, Melnā piektdiena un Kiberpirmdiena, kur klienti var baudīt atlaides līdz pat 50% pie plašā produktu klāsta.
 • Bezmaksas piegāde: daži Etsy.com pārdevēji piedāvā noteiktu preču bezmaksas piegādi, padarot klientiem ērtāku un rentablāku vēlamo produktu iegādi.
 • 10% kuponu kodi: Etsy.com piedāvā kuponu kodus, kurus klienti var pieteikties kasē, lai saņemtu 10% atlaides.
 • Lielapjoma atlaides: daudzi pārdevēji vietnē Etsy.com piedāvā lielapjoma atlaides, kurās klienti var baudīt zemākas cenas, pērkot vienu un to pašu preci vairākos daudzumos, padarot to ideāli piemērotu tiem, kas vēlas iegādāties lielākos daudzumos.
 • Izpārdošanas: Vietnē Etsy.com periodiski tiek rīkotas izpārdošanas, kurās klienti var atrast preces ar atlaidēm, kas tiek pārdotas par pazeminātām cenām, lai atbrīvotu vietu jauniem krājumiem.
 • Lojalitātes programmas: daži Etsy.com pārdevēji piedāvā lojalitātes programmas, kurās klienti var nopelnīt punktus vai atlīdzību par pirkumiem, veicinot atkārtotu uzņēmējdarbību un nodrošinot papildu ietaupījumu iespējas.
 • Ierobežota laika piedāvājumi: vietne Etsy.com dažkārt piedāvā ierobežota laika akcijas, piemēram, zibatmiņas izpārdošanas vai ekskluzīvas atlaides, radot klientiem steidzamības sajūtu, lai izmantotu šos īpašos piedāvājumus.
 • "VASARA15": 15% no visām vasaras tēmu precēm.
 • "BEZMAKSAS PIEGĀDE": bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs $50.
 • "SALE20": 20% atlaide izvēlētajām atlaižu precēm.
 • "HOLIDAY25": 25% atlaide svētku dekorācijām.
 • "BIRTHDAY10": 10 USD atlaide jūsu dzimšanas dienā.
 • "DĀVANA15": 15% atlaide dāvanu precēm.
 • "HOME20": 20% atlaide mājas dekorēšanai.
 • "ROTAS30": 30% atlaide juvelierizstrādājumiem.
 • "ART25": 25% atlaide mākslas izdrukām.
Etsy kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā Etsy

Etsy pavasara izpārdošana

Etsy.com piedāvā pavasara atlaides. Šīs atlaides ir pieejamas plašam produktu klāstam, tostarp ar rokām darinātiem priekšmetiem, vintage precēm un unikāliem amatniecības izstrādājumiem. Klienti var atrast atlaides līdz 50% izslēgt atlasītos vienumus. Izpārdošana ietver dažādas kategorijas, piemēram, mājas dekoru, rotaslietas, apģērbu un aksesuārus. Šis ierobežotā laika piedāvājums ir lieliska iespēja pircējiem atrast unikālas un izdevīgas preces sev vai dāvanām. Nepalaidiet garām šos pavasara ietaupījumus vietnē Etsy.com.

Etsy vasaras atlaides

Šīs atlaides ir pieejamas plašam produktu klāstam, tostarp ar rokām darinātiem priekšmetiem, vintage precēm un amatniecības piederumiem. Klienti var baudīt ietaupījumus līdz 50% no sākotnējās cenas. Izpārdošana ietver dažādas kategorijas, piemēram, mājas dekoru, rotaslietas, apģērbu un aksesuārus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat unikālu mākslas darbu vai vienreizēju dāvanu, Etsy.com vasaras izpārdošana piedāvā iespēju atrast kvalitatīvas preces par atlaidi. Nepalaidiet garām šo ierobežotā laika piedāvājumu. Pērciet tūlīt un izmantojiet vasaras atlaides, kas pieejamas vietnē Etsy.com.

Etsy rudens izpārdošana

Šī sezonas atlaide piedāvā klientiem iespēju iegādāties plašu preču klāstu par atlaidēm. Atlaides ir pieejamas dažādām precēm, tostarp rokām darinātiem amatniecības izstrādājumiem, vintage izstrādājumiem un unikālam mājas dekoram. Klienti var pārlūkot vietni un izpētīt daudzveidīgo preču ar atlaidi izvēli. Šis ierobežotā laika piedāvājums ļauj pircējiem ietaupīt naudu, pērkot augstas kvalitātes un unikālus produktus. Neatkarīgi no tā, vai kāds meklē dāvanu vai vienkārši vēlas palutināt sevi, Etsy.com rudens atlaides ir lieliska iespēja to izdarīt.

Etsy Ziemassvētku atlaides

Šīs atlaides ir pieejamas plašam produktu klāstam, tostarp rokām darinātiem amatniecības izstrādājumiem, vintage priekšmetiem un unikālām dāvanām. Šajā brīvdienu sezonā klienti var gūt ievērojamus ietaupījumus par pirkumiem. Tā ir lieliska iespēja pircējiem atrast īpašas un unikālas preces par atlaidi līdz pat 50% vai vairāk. Nepalaidiet garām šos Ziemassvētku piedāvājumus vietnē Etsy.com.

Etsy ziemas atlaides

Etsy.com piedāvā ziemas atlaides plašam preču klāstam. Šī sezonas atlaide sniedz klientiem iespēju iegādāties unikālus ar rokām darinātus priekšmetus, vintage dārgumus un ar rokām darinātus priekšmetus par atlaidēm. Piedāvājumi dažādiem pārdevējiem ir atšķirīgi, daži piedāvā atlaides līdz 50% izslēgt atlasītos vienumus. Pircēji var atrast daudzveidīgu produktu izvēli, tostarp apģērbu, aksesuārus, mājas dekoru un personalizētas dāvanas. Vietnes Etsy.com ziemas atlaides ir lieliska iespēja klientiem atbalstīt neatkarīgus pārdevējus un atrast unikālas preces par pieņemamām cenām. Nepalaidiet garām šos ierobežotā laika piedāvājumus un sāciet pārlūkot ziemas atlaides vietnē Etsy.com jau šodien.

Etsy melnās piektdienas atlaides

Etsy.com piedāvā Melnās piektdienas atlaides. Šis ikgadējais pasākums piedāvā klientiem iespēju iegādāties ar rokām darinātus un vintage izstrādājumus par atlaidēm. Atlaides ir pieejamas plašam produktu klāstam, tostarp rotaslietām, mājas dekoriem, apģērbam un mākslas darbiem. Klienti var pārlūkot vietni, lai atrastu unikālas un unikālas preces, kas atbilst viņu personīgajam stilam. Melnās piektdienas atlaide vietnē Etsy.com ir ļoti gaidīts notikums pircējiem, kuri meklē īpašas UN atšķirīgas dāvanas. Nepalaidiet garām iespēju izmantot šīs ierobežotā laika atlaides.

Etsy Cyber ​​pirmdienas atlaides

Etsy.com piedāvā atlaides Kiberpirmdienai. Šis ikgadējais pasākums piedāvā klientiem iespēju ietaupīt uz plašu platformā pieejamo produktu klāstu. Atlaides attiecas uz dažādām kategorijām, ieskaitot mājas dekoru, modi, rotaslietas un daudz ko citu. Klienti var sagaidīt ievērojamu cenu samazinājumu noteiktām precēm, padarot to par ideālu laiku unikālu un ar rokām darinātu izstrādājumu iepirkšanai. Neatkarīgi no tā, vai meklējat īpašu dāvanu vai kaut ko, lai uzlabotu savu telpu, Etsy.com Cyber ​​Monday izpārdošana piedāvā iespēju ietaupīt. Nepalaidiet garām šos ierobežotā laika piedāvājumus un izmantojiet atlaides, kas pieejamas vietnē Etsy.com Kiberpirmdienā.

Etsy jubilejas izpārdošana

Etsy.com pašlaik rīko jubilejas izpārdošanu, piedāvājot klientiem plašu produktu klāstu ar atlaidēm. Tā kā ir pieejamas dažādas unikālas un ar rokām darinātas preces, pircēji var atrast perfektu dāvanu. Atlaide ietver dažādu kategoriju preces, piemēram, dekorus, rotaslietas, apģērbu un citus. Nepalaidiet garām šo iespēju saņemt lieliskus piedāvājumus vietnē Etsy.com viņu jubilejas atlaides laikā. Priecīgu iepirkšanos! Etsy reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par Etsy

Vai Etsy piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 3 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies Etsy 2024. gada jūnijā, un labākie kuponu piedāvājumi 35% Atlaide.

Kādi ir jaunākie Etsy kuponi un atlaižu kodi?

Kā es varu atrast atlaižu kodus vietnē Etsy?

Etsy atlaižu kodus var atrast dažādos kanālos. Pārdevēji var reklamēt savus kodus savās veikala lapās, sociālo mediju kontos vai biļetenos. Turklāt vietnes un emuāri, kas veltīti Etsy atlaižu koplietošanai, var piedāvāt arī kodus.

Kā lietot atlaižu kodu vietnē Etsy?

Lai lietotu atlaides kodu vietnē Etsy, vienkārši pievienojiet preces savam grozam un dodieties uz norēķinu lapu. Labajā pusē atradīsit lodziņu ar uzrakstu "Lietot kupona kodu". Ievadiet kodu šajā lodziņā un noklikšķiniet uz "Lietot". Atlaide tiks piemērota jūsu pasūtījumam, ja tā būs spēkā.

Vai atlaižu kodi ir pieejami visiem Etsy veikaliem?

Ne visi Etsy veikali piedāvā atlaižu kodus. Katrs pārdevējs pats izlemj, vai piedāvāt kodus kā reklāmas rīku. Lai uzzinātu par atlaižu kodiem, ieteicams iepazīties ar veikala politikām vai tieši sazināties ar pārdevēju.

Vai ir kādi ierobežojumi atlaižu kodu izmantošanai vietnē Etsy?

Jā, atlaižu kodu izmantošanai Etsy ir daži ierobežojumi. Dažiem kodiem var būt noteikta minimālā pirkuma prasība vai tie var būt derīgi tikai noteiktām precēm vai veikaliem. Turklāt atlaižu kodus nevar izmantot pirkumiem, kas veikti, izmantojot Etsy lietotni.

Cik ilgi atlaižu kodi ir derīgi Etsy?

Atlaižu kodu derīgums vietnē Etsy var atšķirties. Pārdevējiem ir iespēja iestatīt kodu derīguma termiņu, kas var būt no dažām dienām līdz dažiem mēnešiem. Pirms atlaides koda izmantošanas ir svarīgi pārbaudīt derīguma termiņu, lai pārliecinātos, ka tas joprojām ir derīgs.

Vai es varu izmantot atlaides kodu esošam pasūtījumam?

Diemžēl atlaižu kodus nevar piemērot jau veiktiem pasūtījumiem. Kodi jāievada norēķinu procesa laikā pirms pasūtījuma pabeigšanas.

Kā pievienot Etsy kupona kodu

Etsy roku darba tirgū tagad varat nokļūt līdz 50% atlaide, izmantojot šādu reklāmas kodu:

 • 1
  Izvēlieties, kuras preces vēlaties iegādāties Etsy interneta veikalā, un pēc vajadzīgo opciju izvēles noklikšķiniet uz pogas PIEVIENOT GROZAM.
 • 2
  Nākamajā lapā Iepirkumu grozs zem izvēlēto preču saraksta ir redzams teksts "Piemērot veikala kuponu kodus".
 • 3
  Noklikšķinot uz šī teksta, parādītajā lodziņā ierakstiet Etsy kuponu un pēc tam noklikšķiniet uz melnās pogas Lietot, lai saņemtu atlaidi.
 • 4
  Ja kupona piedāvātā atlaide neattiecas, varat izmēģināt citu Etsy kuponu, lai noskaidrotu, vai tas ir derīgs vai nē.
 • 5
  Kad esat saņēmis kupona atlaidi, noklikšķiniet uz melnās pogas "Pāriet uz izrakstīšanos", lai pabeigtu Etsy pasūtījumu.

Pašreizējie Etsy atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija cits
🔥 Kopējie piedāvājumi 3
🎇️ Atlaižu kodi 3
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 35% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 35% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 13 jūnijs 2024

Labākie Etsy kuponu kodi

Etsy KODS Etsy PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
COMEBACK Labākais Etsy reklāmas kods: līdz 35% atlaide Decembris 31, 2025
10PERCENTOFF Etsy kupons: saglabājiet 10% N / A
thankyou Papildus 10% atlaide ar šo Etsy reklāmas kodu Decembris 31, 2024

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi Etsy

 • 1

WISH.com 15% reklāmas kods pirmais pasūtījums

Jūlijs 9, 2025 SKATĪT KODU ST15
 • 1

Microsoft.com 20% reklāmas kods

Jūlijs 2, 2025 SKATĪT KODU RB20
 • 1

PositiveGrid.com 5% reklāmas kods visā vietnē

Jūlijs 31, 2025 SKATĪT KODU OT23
 • 2

Philips.com 15% Kupona Kods

Jūlijs 24, 2025 SKATĪT KODU VE15
 • 1

KINGUIN.com reklāmas kods: 7% atlaižu dāvanu kartes

Jūlijs 31, 2025 SKATĪT KODU BITE

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.