Vispārējie filtri

JimmyChoo atlaižu kods un kuponi jūlijs 2024

Jimmy Choo piedāvā dažādus kuponus un reklāmas kodus, ko klienti var izmantot, lai baudītu atlaides un īpašos piedāvājumus. Šie kuponi un kodi ir efektīvs veids, kā klienti var ietaupīt... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot
20%
Februāris 28, 2025 SKATĪT KODU SALE
50%
 • 2

Jimmy Choo reklāmas piedāvājums: līdz 50% atlaide izvēlētajiem stiliem

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

20%
 • 5

20% Jimmy Choo kupons

31. gada 2024. maijs SKATĪT KODU O-20

Kur var atrast Jimmy Choo atlaižu kodus

Papildus oficiālajai Jimmy Choo veikala lapai un mūsu reklāmas kodu vietnei ir vairāki veidi, kā jūs varat iegūt Jimmy Choo kuponu, lai saņemtu papildu atlaidi savam pasūtījumam, kuru vēlaties veikt šodien. Mūsu redakcija šeit ir sagatavojusi sarakstu ar visiem veidiem, kā iegūt Jimmy Choo reklāmas kodus.

Uzziniet šeit, kā iegūt Jimmy Choo reklāmas kodus

 • Jimmy Choo vietne: Jimmy Choo vietne ir ideāla vieta, kur sākt meklēt atlaižu kodus. Šeit jūs atradīsiet īpašu akciju sadaļu, kurā ir uzskaitīti visi pašreizējie atlaižu kodi.
 • Varat arī reģistrēties Jimmy Choo biļetenam, lai saņemtu ekskluzīvus atlaižu kodus.
 • Sociālie mediji: Džimijs Čo aktīvi darbojas vairākās sociālo mediju platformās, tostarp Facebook, Twitter un Instagram. Sekojot Džimijam Čo šajās platformās, jūs būsiet informēts par jaunākajām akcijām, tostarp atlaižu kodiem.
 • Kuponu vietnes: ir vairākas kuponu vietnes, kurās ir norādīti atlaižu kodi dažādiem veikaliem, tostarp Jimmy Choo. Šīs vietnes ir lielisks veids, kā atrast atlaižu kodus, kas nav pieejami Jimmy Choo vietnē.
 • Lojalitātes programmas: ja esat Jimmy Choo lojalitātes programmas dalībnieks, periodiski saņemsiet ekskluzīvus atlaižu kodus. Lai pievienotos lojalitātes programmai, jums ir jāizveido konts Jimmy Choo vietnē.
 • Kuponu lietotnes: ir vairākas kuponu lietotnes, kuras var izmantot, lai atrastu Jimmy Choo atlaižu kodus. Šīs lietotnes ir pieejamas Android un iOS mobilajām ierīcēm.
 • Tiešsaistes forumi un grupas: Jimmy Choo zīmolam ir veltīti vairāki tiešsaistes forumi un grupas. Šie forumi un grupas ir lielisks veids, kā atrast atlaižu kodus, kas citur nav pieejami.
 • Modes emuāri: modes emuāri ir lielisks veids, kā sekot līdzi jaunākajām modes tendencēm un akcijām. Daudzi modes emuāru autori savos ierakstos uzskaita Džimija Čo atlaižu kodus.
 • Sociālie mediji: sociālo mediju, piemēram, Facebook un Twitter, lietotāji var publicēt Jimmy Choo atlaižu kodus.
Jimmy Choo reklāmas kods

Kāda veida reklāmas kodus piedāvā Džimijs Čo

Ir ne mazāk kā 7 veidu Jimmy Choo reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi, ar kuriem jūs varat saņemt ma mub cenu par katru tiešsaistē veikto pasūtījumu. Lai jūs šodien varētu droši izmantot atlaidi savam pasūtījumam, zemāk ir visu veidu reklāmas kodu un atlaižu piedāvājumu saraksts slavenā zīmola Jimmy Choo oficiālajam tiešsaistes veikalam.

Visu veidu Jimmy Choo reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • Procentuālā atlaide: šāda veida reklāmas kods piedāvā procentuālu atlaidi no pasūtījuma vērtības. Piemēram, reklāmas kods ar vērtību "10%" piedāvās a 10% atlaide pasūtījuma vērtībai.
 • Fiksētas vērtības atlaide: šāda veida reklāmas kods piedāvā fiksētas vērtības atlaidi no pasūtījuma vērtības. Piemēram, reklāmas kods ar vērtību “100 USD” piedāvās 100 USD atlaidi no pasūtījuma vērtības.
 • Produkta vai produktu kategorijas atlaide: šāda veida reklāmas kods piedāvā atlaidi noteiktai precei vai produktu kategorijai. Piemēram, kupona kods ar vērtību "LOVE" piedāvās a 20% atlaide visiem kategorijas "Mīlestība" produktiem.
 • Atlaide lojalitātes programmas dalībniekiem: šāda veida reklāmas kods ir pieejams tikai Jimmy Choo lojalitātes programmas dalībniekiem. Piemēram, lojalitātes programmas dalībnieki saņem a 10% atlaide visām precēm.
 • Studentu atlaide: šāda veida reklāmas kods ir pieejams tikai tiem studentiem, kuri uzrāda derīgu studenta apliecību. Piemēram, studenti saņem a 10% atlaide visām precēm.
 • Īpaša pasākuma atlaide: šāda veida kupona kods ir pieejams tikai noteiktiem īpašiem pasākumiem, piemēram, Melnajai piektdienai, Ziemassvētkiem vai Valentīna dienai. Piemēram, Melnajai piektdienai Džimijs Čo piedāvā a 50% atlaide visām precēm.
 • Personalizēts reklāmas kods: šāda veida reklāmas kodu konkrētām personām vai personu grupām ģenerē Džimijs Čo. Piemēram, Džimijs Čo var ģenerēt kupona kodu klientiem, kuri reģistrējas tā biļetenam, vai klientiem, kuri iepriekš ir iegādājušies Jimmy Choo produktus.
Džimija Čo kupona kods

Jimmy Choo reklāmas kupona lietošanas noteikumi

Lai šodien, izmantojot reklāmas kodu, saņemtu atlaidi savam Jimmy Choo pasūtījumam, ir jāievēro ne mazāk kā 5 svarīgi noteikumi. Šos noteikumus ir sagatavojusi un tālāk izklāstījusi mūsu reklāmas komanda.

5 Jimmy Choo reklāmas koda lietošanas noteikumi

 • Pārbaudiet atlaižu koda noteikumus un nosacījumus. Katram atlaides kodam ir savi noteikumi un nosacījumi, piemēram, minimālā pasūtījuma vērtība, piemērojamā preču kategorija vai derīguma termiņš. Pirms atlaižu koda izmantošanas noteikti izlasiet tā noteikumus un nosacījumus.
 • Ievadiet pareizo atlaides kodu. Atlaižu kodi ir reģistrjutīgi.
 • Pārliecinieties, ka esat pareizi ievadījis atlaides kodu, ieskaitot visus lielos un mazos burtus.
 • Attiecīgajā laukā ievadiet atlaides kodu. Parasti atlaides koda lauks atrodas norēķinu lapas apakšā.
 • Noklikšķiniet uz pogas "Lietot". Kad esat ievadījis atlaides kodu, noklikšķiniet uz pogas "Lietot", lai to piemērotu pasūtījumam.
 • Pārbaudiet pasūtījuma vērtību. Kad esat lietojis atlaides kodu, pārliecinieties, ka pasūtījuma vērtība ir attiecīgi samazināta.
Džimija Čo kupona kods

Pašreizējie Jimmy Choo akcijas un atlaižu kuponi

20% pie Jimmy Choo kurpēm un somām? 10% atlaide Jimmy Choo saulesbrillēm? vai 50 USD atlaide pasūtījumiem virs 500 USD oficiālajā Jimmy Choo veikalā? Lai pārliecinātos, kuri ir jaunākie Jimmy Choo reklāmas piedāvājumi, tālāk mēs tos apkopojam.

Jaunākie Jimmy Choo reklāmas piedāvājumi un atlaižu kodi

 • 20% atlaide visiem Jimmy Choo apaviem un somām.
 • Pērciet vienu Jimmy Choo papēžu pāri un saņemiet otro pāri plkst 50% off.
 • Bezmaksas piegāde visiem Jimmy Choo pasūtījumiem virs 100 USD.
 • Iegādājoties Jimmy Choo somu, saņemiet bezmaksas Jimmy Choo aromātu.
 • 10% atlaide visām Jimmy Choo saulesbrillēm.
 • Ekskluzīva piekļuve Jimmy Choo privātajai izpārdošanai ar līdz 70% izslēgt atlasītos vienumus.
 • Saņemiet 50 $ kuponu savam nākamajam Jimmy Choo pirkumam, ja iztērēsiet 500 ASV dolārus vai vairāk.
 • Izbaudiet bezmaksas apavu tīrīšanas pakalpojumu visiem Jimmy Choo apaviem, ko iegādājaties veikalā.
 • Reģistrējieties Jimmy Choo biļetenam un saņemiet a 15% atlaide pirmajam tiešsaistes pasūtījumam.
 • Ierobežota laika īpašais piedāvājums: iegādājieties jebkuru Jimmy Choo preci un saņemiet dāvanu karti 100 ASV dolāru vērtībā, lai iegūtu luksusa spa.
Jimmy Choo atlaides kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā Džimijs Čo

Džimija Čū pavasara atlaides

Jimmy Choo katru gadu piedāvā pavasara atlaides. Šī ierobežotā laika akcija ietver plašu produktu klāstu, piemēram, apavus, rokassomas un aksesuārus. Klienti var baudīt ievērojamus cenu samazinājumus izvēlētajām precēm, padarot to par ideālu iespēju atjaunināt savu garderobi atbilstoši sezonai. Atlaides attiecas gan uz vīriešu, gan sieviešu kolekcijām, nodrošinot, ka ikviens var atrast kaut ko savam stilam atbilstošu. Pateicoties Džimija Čo reputācijai ar augstas kvalitātes meistarību un mūžīgu dizainu, šīs pavasara atlaides piedāvā iespēju iegādāties luksusa preces par pieejamāku cenu. Nepalaidiet garām šo iespēju uzlabot savu modes spēli, neiztērējot visu savu naudu.

Džimija Čū vasaras akcijas

Ar prieku informējam par Jimmy Choo šobrīd pieejamajām vasaras akcijām. Šīs akcijas piedāvā klientiem iespēju baudīt ekskluzīvas atlaides plašam preču klāstam. Ierobežotu laiku klienti var izmantot ievērojamu cenu samazinājumu noteiktām precēm, tostarp apaviem, rokassomiņām un aksesuāriem. Turklāt šīs akcijas ietver arī bezmaksas piegādi tiešsaistes pasūtījumiem, nodrošinot ērtu un bezrūpīgu iepirkšanās pieredzi. Mēs aicinām jūs apmeklēt veikalus vai izpētīt vietni, lai atklātu jaunākās tendences un izmantotu šīs aizraujošās vasaras akcijas.

Jimmy Choo rudens akcijas

Ar prieku informējam par Jimmy Choo šobrīd pieejamajām rudens akcijām. Šīs akcijas piedāvā lielisku iespēju iegādāties augstas kvalitātes produktus par atlaidēm. Rudens kolekcijā ir plašs apavu, somu un aksesuāru klāsts, kas ir izgatavoti, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām un izmantojot vislabākos materiālus. Akcijas aptver dažādus stilus un dizainus, nodrošinot, ka ir kaut kas katrai gaumei un vēlmēm. Turklāt šajā periodā pieejamās atlaides padara to par ideālu laiku, lai ieguldītu Jimmy Choo produktos.

Jimmy Choo ziemas akcijas

Ar prieku paziņojam par Jimmy Choo ziemas akcijām. Šīs akcijas piedāvā klientiem iespēju baudīt ekskluzīvas atlaides plašam luksusa apavu un aksesuāru klāstam. Kā daļu no mūsu apņemšanās nodrošināt klientu apmierinātību, Džimijs Čo ir rūpīgi atlasījis dažādus produktus šīm akcijām, nodrošinot, ka ikvienam ir kaut kas piemērots. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams jauns zābaku pāris, lai jūsu kājas būtu siltas aukstajos ziemas mēnešos, vai stilīga rokassomiņa, lai papildinātu savu ziemas ansambli, akcijas ir jums piemērotas. Turklāt tie piedāvā bezmaksas dāvanu iesaiņošanas pakalpojumus visiem šajā svētku sezonā veiktajiem pirkumiem, piešķirot jūsu svētku dāvanām papildu elegances pieskārienu. Nepalaidiet garām šos aizraujošos piedāvājumus un apmeklējiet veikalu vai vietni, lai izmantotu Jimmy Choo ziemas akcijas.

Džimija Čo Ziemassvētku atlaides

Mēs esam priecīgi paziņot par lieliskajām Ziemassvētku atlaidēm, kas pašlaik ir pieejamas Jimmy Choo. Šīs atlaides piedāvā klientiem iespēju iegādāties augstas kvalitātes apavus un aksesuārus par ievērojami pazeminātām cenām. Pateicoties plašajam produktu klāstam, tostarp dizaineru apaviem, rokassomiņām un aksesuāriem, klienti var atrast ideālu dāvanu sev vai savam mīļotajam šajā svētku sezonā. Ziemassvētku atlaide Jimmy Choo ir ierobežota laika piedāvājums, tāpēc mēs aicinām klientus izmantot šos ievērojamos ietaupījumus, kamēr tie ir spēkā.

Jimmy Choo melnās piektdienas atlaides

Jimmy Choo piedāvā Melnās piektdienas atlaides. Izpārdošana ietver plašu produktu klāstu, piemēram, apavus, rokassomas un aksesuārus. Klienti var baudīt ievērojamas cenu atlaides izvēlētajām Jimmy Choo kolekcijas precēm. Šī ir lieliska iespēja iegādāties augstas kvalitātes luksusa preces par pieejamākām cenām. Nepalaidiet garām šos ekskluzīvos Melnās piektdienas piedāvājumus Jimmy Choo! Jimmy Choo reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par JimmyChoo

Vai JimmyChoo piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 2 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies JimmyChoo 2024. gada jūlijā, un labākie kuponu piedāvājumi 50% Atlaide.

Kādi ir jaunākie JimmyChoo kuponi un atlaižu kodi?

Pašlaik JimmyChoo ir pieejami šādi atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi

Kā es varu iegūt Jimmy Choo atlaižu kodus?

Ir vairāki veidi, kā iegūt Jimmy Choo atlaižu kodus. Viens veids ir reģistrēties viņu biļetenam, jo ​​viņi bieži sūta saviem abonentiem ekskluzīvus atlaižu kodus. Vēl viens veids ir sekot līdzi Džimijam Čo sociālajos tīklos, jo viņi tur dažreiz ievieto atlaižu kodus. Turklāt varat pārbaudīt kuponu vietnes vai tiešsaistē meklēt visus pašreizējos Jimmy Choo atlaižu kodus.

Vai ir kādi ierobežojumi vai ierobežojumi atlaižu kodu izmantošanai Džimijam Čo?

Jā, parasti ir ierobežojumi un ierobežojumi, ja izmantojat Jimmy Choo atlaižu kodus. Daži izplatīti ierobežojumi var ietvert minimālo pirkuma prasību, izņēmumus noteiktiem produktiem vai kolekcijām un derīguma termiņus. Ir svarīgi rūpīgi izlasīt noteikumus un nosacījumus, kas saistīti ar katru atlaides kodu, lai nodrošinātu, ka tas attiecas uz jūsu pirkumu.

Vai vienam pasūtījumam varu izmantot vairākus Jimmy Choo atlaižu kodus?

Nē, parasti vienam pasūtījumam Jimmy Choo vietnē var izmantot tikai vienu atlaides kodu. Ja jums ir vairāki atlaižu kodi, iespējams, jums būs jāizvēlas tas, kas piedāvā vislabāko atlaidi vai akciju jūsu pirkumam.

Cik bieži Džimijam Čū tiek izdoti jauni atlaižu kodi?

Jaunu atlaižu kodu izlaišanas biežums Džimijam Čo var atšķirties. Vislabāk ir reģistrēties viņu biļetenam vai sekot viņiem sociālajos medijos, lai būtu informēts par jaunajiem atlaižu kodiem vai akcijām, ko viņi var piedāvāt.

Vai es varu izmantot Jimmy Choo atlaižu kodu atlaižu precēm?

Vairumā gadījumu atlaižu kodus var izmantot Jimmy Choo atlaižu precēm. Tomēr vienmēr ir ieteicams pārbaudīt noteikumus un nosacījumus, kas saistīti ar katru atlaides kodu, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērojams izpārdošanas precēm.

Kas man jādara, ja mans Jimmy Choo atlaides kods nedarbojas?

Ja jūsu atlaides kods nedarbojas Jimmy Choo vietnē, varat veikt dažas darbības. Vispirms vēlreiz pārbaudiet, vai kods ir ievadīts pareizi, jo tas ir reģistrjutīgs. Tāpat pārliecinieties, vai atlaides kods joprojām ir derīgs un tam nav beidzies derīguma termiņš. Ja joprojām rodas problēmas, varat sazināties ar Jimmy Choo klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu papildu palīdzību.

Kā pievienot Jimmy Choo reklāmas kodu

Vai jums patīk Džimijs Čū? Pērciet no oficiālā JimmyChoo tiešsaistes veikala, izmantojiet kuponu un saņemiet labāko iespējamo cenu. Lūk, kā to izdarīt:

 • 1
  Izvēlieties, kurus Jimmy Choo produktus vēlaties iegādāties, un pievienojiet tos savam iepirkumu grozam tūlīt.
 • 2
  Noklikšķiniet uz iepirkumu groza simbola (augšējā labajā stūrī) un pēc tam izvēlieties opciju PĀRBAUDĪT TŪLĪT.
 • 3
  Jaunajā lapā, kas tiek atvērta, ievadiet savu e-pasta adresi, izvēlieties, kur piegādāt JimmyChoo pasūtījumu (jūsu adrese vai veikala kolekcija) un dodieties uz maksājuma veidu.
 • 4
  Ievadiet norēķinu informāciju un noklikšķiniet uz pogas Turpināt.
 • 5
  Ja tiek parādīts lodziņš "Reklāmas kods", ierakstiet Jimmy Choo kuponu un nospiediet Apply.
 • 6
  Kad esat saņēmis kupona piedāvāto atlaidi, izvēlieties vajadzīgo maksājuma veidu un pabeidziet Jimmy Choo tiešsaistes pasūtījumu.

Pašreizējie JimmyChoo atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija Greznības mode
🔥 Kopējie piedāvājumi 2
🎇️ Atlaižu kodi 1
📌 Piedāvājumi 1
➡️ Labākais kupons 20% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 20% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 13 jūlijs 2024

Labākie JimmyChoo kuponu kodi

JimmyChoo KODS JimmyChoo PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
CW20SALE Labākais JIMMY CHOO kupons: 20% atlaide Februāris 28, 2025
N/A Jimmy Choo reklāmas piedāvājums: līdz 50% atlaide izvēlētajiem stiliem N / A

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi JimmyChoo

 • 1

Net-A-Porter.com reklāmas kods: papildus 15% atlaide

Augusts 13, 2025 SKATĪT KODU BC15
 • 1

MonnierParis.com 20% kupona kods visā vietnē

Augusts 15, 2025 SKATĪT KODU SHIV
 • 1

Kupona kods vietnē HBX.com: 20% atlasītajām precēm atlaide

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU RA20
 • 6

Veikt papildus 10% kupona kods vietnē PaulSmith.com

Jūlijs 18, 2025 SKATĪT KODU ME10
 • 1

Armani.com 10% reklāmas kods visā veikalā

Jūlijs 10, 2025 SKATĪT KODU ve10

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Macys.com

https://www.coupons-promo-code.com/nl/coupons/macys/
šis JIMMYCHOO aanbieding! Nemena 40% korting op Mardy / m Bezmaksas pārziņā voor elke beststelling! Ontvang tot 20% korting als u vandaag boeken! Macys Winkel informācija Hoe te Gebruiken Macy 's kuponi...

JDSports

https://www.coupons-promo-code.com/coupons/jdsports/
šī JIMMYCHOO piedāvājums! Ņem 40% atlaide Mardy/m Bezmaksas piegāde jebkuram pasūtījumam! Celies līdz 20% atlaide, ja rezervējat šodien! Jdsports veikala informācijas piegāde un savākšana pēc tam, kad esat izmantojis mūsu JD...

Trīsstūra volejbola kluba kupons kods

https://www.greenpromocode.com/coupons/triangle-volleyball-club/
rinda.jimmychoo.com. Šobrīd tas ir par visu laiku labāko cenu. Saņemiet darījumu 15% Off Get 15% Dodieties uz...Iepērciet to, ko vēlaties, un mēs palīdzēsim noslēgt darījumu. Rādīt kods AY15 40% Off Grab 40% IZSLĒGTS ar...

vitavitee kupons kods

https://www.greenpromocode.com/coupons/vitavitee/
rinda.jimmychoo.com. Jūsu darījums gaida izrakstīšanās laikā. Saņemiet piedāvājumu par 3 $ atlaidi 3 $ atlaidei stīpas auskariem + bezmaksas piegāde @BuyGreen.com Sāciet ietaupīt jau šodien vietnē buygreen.com! Izrakstieties, lai noslēgtu darījumu...

Jimmy Choo melni, vaļēju šņorzābaki/zābaciņi, izmērs EU 40 (aptuveni ASV 10) Regulāri (M, B)

https://www.tradesy.com/i/jimmy-choo-black-open-toed-lace-up-bootsbooties-size-eu-40-approx-us-10-regular-m-b/26909507/
Zviedrija Džimijs Čū Melns preces nosaukums: Jimmy Choo Open Toed Lace Up Boot Platums: Parastais (M, B) Tips: Zābaki un zābaciņi Zīmols: Jimmy Choo Vai jums ir līdzīga prece? Pārdodiet savu, kas nepatīk, neglabājiet to bez maksas...

Jimmy Choo kuponi

https://www.goodshop.com/coupons/jimmychoo.com
o kods izrakstīšanās laiks, un pārējo apstrādā Goodshop. Cik kuponus varat izmantot Jimmy Choo? Džimijs Čo atļauj līdz četriem Promo kodi uz pirkuma. Norēķinu laikā var pieteikties...

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Kurjers
DHL / UPS
standarta piegāde

Kontaktu opcijas

Londona, 10 Howick Place, Apvienotā Karaliste
@OfficialJimmyChoo
jimmychoo
Džimijs Čū
www.jimmychoo.com/

Džimijs Čo Ievads

Jimmy Choo ir slavens luksusa zīmols, kas pazīstams ar saviem modernākajiem apaviem un aksesuāriem. Zīmols ir izpelnījies spēcīgu reputāciju ar savu stilīgo un krāšņo dizainu, kas ir piesaistījis lojālus klientus visā pasaulē. Jimmy Choo regulāri piedāvā atlaides un akcijas, ļaujot klientiem iegādāties sev vēlamos produktus par atlaidēm. Šie pārdošanas pasākumi piedāvā modes entuziastiem iespēju iegādāties zīmola ikoniskos darbus par pieejamāku cenu. Izmantojot šīs atlaides, klienti var izbaudīt izcilo meistarību un izsmalcināto stilu, ar ko Džimijs Čo ir pazīstams, vienlaikus ietaupot naudu. Tāpēc sekojiet līdzi Jimmy Choo izpārdošanai un izmantojiet iespēju pievienot savai drēbju skapim greznuma pieskārienu.

Jimmy Choo piegādes politika

Piedāvā bezmaksas standarta piegādi visiem pasūtījumiem. Piegādes laiks var atšķirties atkarībā no galamērķa, bet parasti tas svārstās no 3 līdz 5 darba dienām. Pasūtījumi, kas veikti pirms pulksten 12:00 GMT, tiks apstrādāti un nosūtīti tajā pašā dienā. Kad pasūtījums būs nosūtīts, jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar izsekošanas informāciju.

Džimija Čo atgriešanas politika

Pieņem atgriešanu 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu un norādiet pasūtījuma informāciju. Preces ir jāatgriež oriģinālajā, nelietotā stāvoklī ar visām piestiprinātām etiķetēm. Atgriešanas piegādes izmaksas sedz klients, ja vien saņemtā prece nav bojāta vai nepareiza. Naudas atmaksa tiks apstrādāta 14 dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas. Džimija Čo kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.