Vispārējie filtri

ETIHAD atlaižu kods un kuponi jūlijs 2024

Apvienoto Arābu Emirātu nacionālā aviokompānija ETIHAD Airways saviem klientiem piedāvā plašu akciju un atlaižu klāstu. Viena no šādām akcijām ir ETIHAD viesu jūdžu izmantošana... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 3 balsis
 • 1

ETIHAD.com akcija: līdz 10% atlaides tikai studentiem

 • 2

ETIHAD.com kupons: līdz 10% studentu atlaide

5%
Augusts 31, 2024 SKATĪT KODU ESS5
$60
 • 12

$60 ETIHAD reklāmas kods atgriešanās lidojuma rezervēšanai

Janvāris 31, 2025 SKATĪT KODU IHAD
10%
 • 4

10% ETIHAD reklāmas kods studentiem

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

10%
 • 20

ETIHAD Airways reklāmas kods lidojumiem: papildus 10% atlaide

Jūnijs 30, 2024 SKATĪT KODU ER10
20%
 • 3

Līdz 20% atlaide ar šo ETIHAD reklāmas kodu

Decembris 31, 2023 SKATĪT KODU AY20

Kur es varu atrast ETIHAD atlaižu kodus

Oficiālajā ETIHAD lapā jūs atradīsiet sadaļu ar reklāmas piedāvājumiem. Varat arī abonēt ETIHAD biļetenu, lai būtu informēts par jaunākajām ETIHAD akcijām. Tomēr, lai nodrošinātu papildu atlaidi lidojuma biļetei, kuru vēlaties rezervēt jau šodien, zemāk ir saraksts ar visiem veidiem, kā iegūt ETIHAD reklāmas kodu.

Uzziniet šeit, kur un kā varat iegūt ETIHAD reklāmas kodus

 • Apmeklējiet oficiālo ETIHAD Airways vietni un dodieties uz sadaļu "Piedāvājumi" vai "Akcijas".
 • Abonējiet ETIHAD Airways biļetenu, lai saņemtu atjauninājumus par atlaižu kodiem un akcijām tieši savā iesūtnē.
 • Sekojiet ETIHAD Airways sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, Instagram un Twitter, kur viņi bieži izplata atlaižu kodus un īpašos piedāvājumus.
 • Apskatiet tiešsaistes ceļojumu vietnes un apkopotāju platformas, kas specializējas atlaižu kodu piedāvāšanā aviosabiedrībām, piemēram, RetailMeNot vai CouponBirds.
 • Sazinieties ar ETIHAD Airways klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni vai e-pastu un jautājiet par visiem pašreizējiem atlaižu kodiem vai pieejamajiem piedāvājumiem.
 • Pievienojieties ETIHAD Airways piedāvātajām biežo lidotāju programmām vai lojalitātes programmām, jo ​​tās bieži piedāvā atlaides un ekskluzīvus piedāvājumus saviem biedriem.
 • Uzmanieties no ETIHAD Airways reklāmām vai reklāmas e-pastiem, kas var ietvert atlaižu kodus vai īpašos piedāvājumus.
 • Apsveriet iespēju reģistrēties kredītkartēm vai lojalitātes programmām, kas sadarbojas ar ETIHAD Airways, jo tās var piedāvāt kartes īpašniekiem atlaides vai ekskluzīvas priekšrocības.
 • Sazinieties ar ceļojumu aģentiem vai ceļojumu rīkotājiem, kuri specializējas lidojumu rezervēšanā ar ETIHAD Airways, jo viņiem var būt pieejami ekskluzīvi atlaižu kodi vai piedāvājumi.
 • Apmeklējiet ceļojumu izstādes vai gadatirgus, kur ETIHAD Airways var būt pārstāvēts, jo tā bieži šādos pasākumos izplata atlaižu kodus vai reklāmas materiālus.
Etihad Airways reklāmas kods

Kādus reklāmas kodu veidus ETIHAD piedāvā

Atlaides, ko varat saņemt ar ETIHAD aviokompānijām, ir vairāku veidu: no atlaidēm, kuru pamatā ir ETIHAD reklāmas kods, līdz studentu atlaidēm vai atlaidēm aviobiļešu rezervēšanai cilvēku grupām. Lai jūs zinātu, kurš reklāmas piedāvājums vai ETIHAD reklāmas kods jums ir piemērots, tālāk esam sagatavojuši visu veidu sarakstu, kas tagad ir pieejams oficiālajā ETIHAD.com vietnē.

Uzziniet, kuri ir visu veidu ETIHAD atlaižu piedāvājumi un reklāmas kodi

 • Atlaižu kodi: ETIHAD piedāvā dažādus atlaižu kodus, kurus var izmantot rezervācijas procesa laikā, lai saņemtu procentus vai fiksētu summu no kopējās cenas. Šie kodi parasti tiek nosūtīti klientiem pa e-pastu vai atrodami oficiālajā ETIHAD vietnē.
 • Biļešu pavadoņu cenas: ETIHAD laiku pa laikam piedāvā pavadoņu cenas, kur klienti, rezervējot lidojumus kopā, var ņemt līdzi pavadoni par atlaidi. Šīs cenas ir atkarīgas no pieejamības un īpašiem noteikumiem un nosacījumiem.
 • Jaunināšanas piedāvājumi: ETIHAD piedāvā jaunināšanas piedāvājumus klientiem, kuri vēlas uzlabot savu sēdvietu klasi. Šie piedāvājumi bieži tiek nosūtīti tiesīgajiem klientiem pa e-pastu, un tos var izmantot rezervēšanas procesa laikā vai lidostā atkarībā no pieejamības.
 • Sezonas akcijas: ETIHAD rīko sezonas akcijas brīvdienu vai īpašu pasākumu laikā, piedāvājot atlaides vai papildu priekšrocības, piemēram, papildu bagāžas daudzumu vai piekļuvi atpūtas telpai. Šīs akcijas parasti tiek reklamētas ETIHAD tīmekļa vietnē un sociālo mediju kanālos.
 • Lojalitātes programma: ETIHAD lojalitātes programma ETIHAD Guest nodrošina dalībniekiem ekskluzīvu piekļuvi reklāmas piedāvājumiem un atlaidēm. Dalībnieki var nopelnīt jūdzes, izmantojot partneru lidojumus vai aktivitātes, un izpirkt tās, lai saņemtu atlaides vai citas balvas.
 • Korporatīvās atlaides: ETIHAD piedāvā korporatīvās atlaides uzņēmumiem un organizācijām, kas bieži rezervē lidojumus ar tiem. Šīs atlaides tiek apspriestas katrā gadījumā atsevišķi, un tās var piedāvāt ievērojamus ietaupījumus korporatīvajiem ceļotājiem.
 • Studentu atlaides: ETIHAD piedāvā atlaides studentiem, ļaujot viņiem ietaupīt uz ceļa izdevumiem. Šīs atlaides parasti ir pieejamas studentiem vecumā no 18 līdz 32 gadiem, un tām ir nepieciešama derīga studenta identifikācija.
 • Grupu rezervācijas: ETIHAD piedāvā īpašas cenas un priekšrocības grupu rezervācijām, padarot grupām vieglāku un pieejamāku ceļošanu kopā. Šīs cenas ir pieejamas grupām, kurās ir 10 vai vairāk pasažieru, un tās var rezervēt ETIHAD grupu rezervēšanas nodaļā.
 • Reklāmas partnerības: ETIHAD sadarbojas ar dažādiem partneriem, piemēram, viesnīcām, automašīnu nomas uzņēmumiem un kredītkaršu nodrošinātājiem, lai piedāvātu ekskluzīvus reklāmas kodus vai atlaides. Šīs partnerības sniedz papildu vērtību klientiem un uzlabo viņu ceļojumu pieredzi.
 • Flash atlaides: ETIHAD laiku pa laikam veic zibatmiņas izpārdošanu, piedāvājot ierobežotas atlaides noteiktiem maršrutiem vai vietu klasēm. Par šiem izpārdošanas gadījumiem parasti tiek paziņots ETIHAD tīmekļa vietnē, sociālo mediju kanālos vai e-pasta biļetenos, un klientiem tiek piedāvāta iespēja saņemt atlaides.
Etihad Airways kupona kods

ETIHAD reklāmas koda lietošanas noteikumi

Daudzi mūsu apmeklētāji mums ir rakstījuši, ka ETIHAD reklāmas kods nav derīgs vai nesaņem atlaidi, kas norādīta tā aprakstā. Nu, lielākā daļa no tiem, kas par to sūdzējās, neievēroja ETIHAD kuponu lietošanas noteikumus. Lai pārliecinātos, ka saņemat ETIHAD kupona piedāvāto atlaidi, zemāk esam sagatavojuši sarakstu ar 5 svarīgiem noteikumiem, kas jāievēro, kad vēlaties to izmantot.

5 ETIHAD kupona koda izmantošanas noteikumi

 • Pārliecinieties, vai kupona kods ir derīgs un tam nav beidzies derīguma termiņš.
 • Pārbaudiet kupona noteikumus un nosacījumus, lai saprastu visus ierobežojumus un ierobežojumus.
 • Izmantojiet kupona kodu maksājuma procesa laikā ETIHAD vietnē vai lietotnē.
 • Pirms pirkuma pabeigšanas pārbaudiet, vai atlaide ir piemērota pareizi.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka kuponiem var būt noteiktas lietošanas prasības, piemēram, minimālā pirkuma summa vai ierobežojumi noteiktiem produktiem vai pakalpojumiem.
Etihad Airways atlaižu kods

Pašreizējie ETIHAD akcijas un atlaižu kodi

Starp jaunākajiem reklāmas kodiem un atlaižu piedāvājumiem ir kuponu piedāvājums 20% atlaide noteiktiem starptautiskiem galamērķiem, 10% off biznesa klases atlaides kods un 25% atlaide lidojumiem uz Austrāliju un Jaunzēlandi. Tālāk skatiet 10 jaunākos ETIHAD Airways reklāmas piedāvājumus un atlaižu kodus.

Jaunākie 10 ETIHAD reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • 20% atlaide visiem starptautiskajiem lidojumiem ar ETIHAD Airways.
 • Pērciet aviobiļeti, saņemiet bezmaksas piedāvājumu atsevišķiem iekšzemes lidojumiem Apvienotajos Arābu Emirātos.
 • 10% atlaide biznesa klases biļetēm lidojumiem uz Eiropu.
 • Īpaša akcija: izbaudiet bezmaksas jaunināšanu uz pirmo klasi lidojumiem uz Amerikas Savienotajām Valstīm.
 • Dabūt 15% atlaide visām viesnīcu rezervācijām, kas veiktas, izmantojot ETIHAD Holidays.
 • Ekskluzīvs piedāvājums ETIHAD viesu biedriem: nopelniet dubultjūdzes lidojumiem uz Āziju.
 • Izmantojiet reklāmas kodu "ETIHAD10", lai saņemtu a 10% atlaide automašīnu nomai.
 • Ierobežots piedāvājums: ietaupiet 25% visās kompleksajās brīvdienās uz Austrāliju un Jaunzēlandi.
 • Izbaudiet bezmaksas pārsēšanos Abū Dabī, rezervējot lidojumu atpakaļ ar ETIHAD Airways.
Etihad Airways kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā ETIHAD

ETIHAD studentu atlaide

Studenti var baudīt atlaides un papildu priekšrocības, ceļojot ar ETIHAD Airways.

ETIHAD brīvdienu paketes

Izpētiet "viss iekļauts" brīvdienu paketes, kas ietver lidojumus, izmitināšanu un aktivitātes, lai izbaudītu brīvdienas bez problēmām.

ETIHAD bonusa jūdzes

Nopelniet papildu jūdzes atsevišķos lidojumos, ļaujot jums uzkrāt vairāk atlīdzību un ieguvumus, izmantojot lojalitātes programmu.

ETIHAD vasaras atlaides

Izbaudiet cenas ar atlaidēm un īpašos piedāvājumus vasaras sezonā, padarot to par ideālu laiku nākamā atvaļinājuma plānošanai.

ETIHAD grupas ceļojumi

Ceļojiet ar grupu un izmantojiet atlaides cenas un personalizētus pakalpojumus, lai ceļojums būtu bez problēmām.

ETIHAD lidostas transfērs

Izbaudiet bezmaksas transfēru uz lidostu, kad rezervējat lidojumu ar ETIHAD Airways, nodrošinot ērtu un bez stresa ceļošanas pieredzi.

ETIHAD ceļojumu apdrošināšana

Aizsargājiet sevi un savas mantas ar visaptverošu ceļojumu apdrošināšanu, nodrošinot sirdsmieru jūsu ceļojuma laikā.

Lidojiet tūlīt, maksājiet vēlāk

Izbaudiet ērtības, rezervējot lidojumu tagad un maksāt vēlāk, izmantojot elastīgas maksājumu iespējas.

ETIHAD ģimenes ceļojumi

Izmantojiet atlaides un īpašos piedāvājumus ģimenēm, kas ceļo kopā, padarot savu ceļojumu pieejamāku un patīkamāku.

ETIHAD biznesa klases jauninājums

Uzlabojiet savu ceļojumu pieredzi, izmantojot ekskluzīvus piedāvājumus, lai izbaudītu biznesa klases kajīšu greznību un komfortu.

ETIHAD nedēļas nogales brīvdienas

Atklājiet aizraujošus galamērķus ātrai nedēļas nogales atpūtai, izmantojot mūsu īpaši pielāgotās paketes, tostarp lidojumus un izmitināšanu.

ETIHAD viesu kampaņa

Pievienojieties lojalitātes programmai un iegūstiet ekskluzīvas priekšrocības, piemēram, prioritāro reģistrēšanos, piekļuvi atpūtas telpai un papildu jūdzes.

ETIHAD Ziemassvētku atlaides

ETIHAD Airways piedāvā aizraujošas Ziemassvētku atlaides ceļotājiem šajā brīvdienu sezonā. Izmantojot šos īpašos piedāvājumus, pasažieri var baudīt atlaides izvēlētajiem lidojumiem uz dažādiem galamērķiem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ziemas atpūtu vai apciemojat mīļos cilvēkus brīvdienās, tagad ir īstais laiks rezervēt lidojumus ar ETIHAD. Izmantojiet atlaides un izbaudiet pasaules līmeņa servisu un komfortu, ar ko ETIHAD ir pazīstams. Nepalaidiet garām šos brīnišķīgos Ziemassvētku piedāvājumus. Rezervējiet lidojumus ar ETIHAD jau šodien un padariet savu brīvdienu sezonu vēl neaizmirstamāku. Etihad Airways reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par ETIHAD

Vai ETIHAD piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 6 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies ETIHAD 2024. gada jūlijā, un labākie kuponu piedāvājumi 5% Atlaide.

Vai ETIHAD atlaižu kodi ir pieejami visiem galamērķiem?

ETIHAD atlaižu kodi var būt pieejami noteiktiem galamērķiem vai lidojumiem uz/no noteiktiem reģioniem. Ir svarīgi pārbaudīt atlaides koda noteikumus un nosacījumus, lai noskaidrotu, vai tas attiecas uz jūsu vēlamo galamērķi.

Cik lielu atlaidi es varu saņemt, izmantojot ETIHAD atlaides kodu?

Atlaides apjoms, ko varat saņemt, izmantojot ETIHAD atlaides kodu, var atšķirties. Tas var svārstīties no procentiem no kopējās cenas līdz noteiktai biļetes cenas summai.

Vai vienai ETIHAD rezervācijai varu izmantot vairāk nekā vienu atlaides kodu?

Parasti vienai ETIHAD rezervācijai var piemērot tikai vienu atlaides kodu. Ir svarīgi izlasīt atlaižu koda noteikumus un nosacījumus, lai noskaidrotu, vai ir spēkā kādi ierobežojumi.

Vai ETIHAD atlaižu kodi attiecas uz visu veidu cenām?

ETIHAD atlaižu kodiem var būt ierobežojumi tarifu veidiem, kuriem tos var piemērot. Daži atlaižu kodi var būt derīgi tikai noteiktām cenu klasēm vai biļešu veidiem.

Cik ilgi ir derīgi ETIHAD atlaižu kodi?

ETIHAD atlaižu kodu derīguma termiņš var atšķirties. Dažiem kodiem var būt noteikts derīguma termiņš, savukārt citi var būt derīgi tikai ierobežotu laiku.

Vai es varu izmantot ETIHAD atlaides kodu esošai rezervācijai?

Vairumā gadījumu ETIHAD atlaižu kodus var izmantot tikai rezervācijas laikā, un tos nevar izmantot esošajām rezervācijām.

Kā pievienot ETIHAD reklāmas kodu

Lidojiet ar ETIHAD par labākajām cenām, izmantojot reklāmas kodu. Vai neesat pārliecināts, kā izmantot ETIHAD kuponu? Šeit ir mūsu redakcijas ceļvedis ETIHAD reklāmas koda lietošanai:

 • 1
  Dodieties uz oficiālo ETIHAD.com lapu un izvēlieties izlidošanas un ielidošanas lidostas un lidojumu datumus. Vēl nespiediet pogu "Meklēt lidojumus".
 • 2
  Zem lodziņa, kurā ir norādīts izbraukšanas datums, varat redzēt tekstu "Promo Code". Noklikšķiniet uz teksta "Promo Code".
 • 3
  Kad esat noklikšķinājis uz teksta "Promo Code", jūs varat redzēt lodziņu, kurā jums ir jāraksta ETIHAD kupons.
 • 4
  Uzrakstiet ETIHAD reklāmas kodu.
 • 5
  Noklikšķiniet uz pogas "Meklēt lidojumus".
 • 6
  Skatiet, kuri ETIHAD lidojumu piedāvājumi ir pieejami ar jaunajām pazeminātajām cenām, pateicoties ETIHAD reklāmas kodam.

Pašreizējie ETIHAD atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 6
🎇️ Atlaižu kodi 4
📌 Piedāvājumi 2
➡️ Labākais kupons 60 USD atlaide
🆕 Jaunākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 13 jūlijs 2024

Labākie ETIHAD kuponu kodi

ETIHAD KODS ETIHAD PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
EYOFFER10 Līdz 70% Izslēgts + Papildus 10% Lidojumi turp un atpakaļ — Etihad Airways kupona kods Augusts 31, 2024
N/A ETIHAD.com akcija: līdz 10% atlaides tikai studentiem N / A
N/A ETIHAD.com kupons: līdz 10% studentu atlaide N / A
EYINBUSINESS5 ETIHAD Airways atlaides kods biznesa klases lidojumiem: ietaupi 5% Augusts 31, 2024

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi ETIHAD

 • 3

Trip.com līdz 8% reklāmas koda pirmajam pasūtījumam

Augusts 15, 2025 SKATĪT KODU THB8
 • 21

EMIRATES.com 15% reklāmas kods izvēlieties lidojumus

Augusts 16, 2025 SKATĪT KODU CC17
 • 9

Trainline.com 10% reklāmas kods

Augusts 9, 2025 SKATĪT KODU AN10
 • 88

TURKISHAIRLINES.com 20% reklāmas kods

Augusts 28, 2025 SKATĪT KODU 24QF
 • 12

Veikt 10% kupona kods vietnē TAPAirPortugal.com

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU SERS

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

셀틱 팬들 ㅈㄴ 웃기노 ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=theroyal&no=453023
GLASGOVA Nuevo Bernabéu ?? 2. gada 2022. novembers? Camiseta BARATA: CÓDIGO "NDM" 10% ATLAIDES, "NDM15" punkts 15% de atlaide: https://bit.ly/3uxNHQt⌚+ Saite uz RELOJ https://amzn.to/3beyE8d? Vente al...

경기마다 직관가는 현지인 유튭 추천

https://gall.dcinside.com/mgallery/board/view/?id=theroyal&no=451760
Así se vivió en BALAÍDOS: CELTA de VIGO 0-1 REAL MADRID ** Gol de BELLINGHAM CRACK GALÁCTICO...Camiseta BARATA: CÓDIGO "NDM" 12% ATLAIDES: https://bit.ly/3rO3yMo? APUESTA SIN DINERO REAL: https...

ASIANA AIRLINES

https://flyasiana.com/C/US/ES/index
de caducidad ni si la ciudad de salida y de destino no coinciden con el cupón. Los cupones de atlaide no se pueden aplicar para vuelos de kods compartido u otros vuelos. Nav pieejams para la...

[LIST] Kods 25% atlaide PAPILDUS + 50% lv Sarunājieties ►Aktuālizado ▪

https://www.notengosuelto.com/descuento-converse
Converse ha lanzado un kods atlaide del 25% de atlaide extra que se aplica en todos los products de su sección de piedāvājumi. Estos productos ya cuentan con grandes descuentos de līdz 50%...

Bikini Lapis Blue versija 1.0

https://api.gvg.co.kr/es/item/220907
punkti Atlaide por puntos Precio de venta € 59.49 Entrega help Express Standard Nous offrons des services de livraison rapides et précis. Les envois Express sont entièrement traçables, cela...

Anti-GPAM antiviela (ab69990)

https://www.abcam.com/products/primary-antibodies/gpam-antibody-ab69990.html
para que por favor añadáis información que falta a la imagen adjunta. En cualquier caso, el kods de atlaide está activo, y ya podéis hacer el nuevo pedido gratuito, sin olvidar indicar la...

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

New Airport Road, Khalifa City A, PO Box: 35566. Khalifa City, Abū Dabī, Apvienotie Arābu Emirāti
etihadairways
Etihad
Etihad
www.etihad.com

ETIHAD ievads

ETIHAD Airways ir aviokompānija, kas atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos. ETIHAD saviem pasažieriem piedāvā plašu pakalpojumu un iespēju klāstu, tostarp ērtu sēdvietu, izklaidi lidojuma laikā un dažādas ēdināšanas iespējas. Aviokompānija veic lidojumus uz vairāk nekā 80 galamērķiem visā pasaulē, piedāvājot ērtas ceļošanas iespējas gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem. Turklāt ETIHAD saviem klientiem bieži piedāvā atlaides un akcijas, ļaujot viņiem baudīt rentablu ceļojumu pieredzi. Šīm atlaidēm var piekļūt, izmantojot aviokompānijas oficiālo vietni vai sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat darījumu braucienu vai atvaļinājumu, ETIHAD Airways piedāvā uzticamu un efektīvu ceļojumu risinājumu ar pievilcīgām atlaidēm.

ETIHAD rezervēšanas un atcelšanas politika

Rezervācijas var veikt, izmantojot vietni, mobilo lietotni vai sazinoties ar klientu apkalpošanas komandu. Atcelšanu var veikt līdz 24 stundām pirms paredzētā ierašanās datuma bez soda naudas. Ja rezervējums tiek atcelts 24 stundu laikā pēc ieplānotā ierašanās datuma, tiks iekasēta atcelšanas maksa, kas ir vienāda ar vienu nakti. Neierašanās gadījumā tiks iekasēta pilna rezervējuma summa. Priekšlaicīgas aizbraukšanas gadījumā maksa par atlikušajām rezervējuma naktīm tiks iekasēta saskaņā ar atcelšanas noteikumiem. Rezervācijas un atcelšanas noteikumi var atšķirties atkarībā no īpašām akcijām vai atlaidēm. Etihad Airways kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.