Vispārējie filtri

LOT atlaižu kods un kuponi jūnijs 2024

LOT.com ar prieku paziņo par kuponu un akciju ieviešanu saviem vērtīgajiem klientiem. Šie kuponi un akcijas ir paredzēti, lai piedāvātu ietaupījumus un papildu... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot
 • 10

10% reklāmas kods vietnē LOT.com

Jūnijs 11, 2025 SKATĪT KODU EK24
 • 32

Kupona kods vietnē LOT.com: līdz 15% atlaide

14. gada 2025. maijs SKATĪT KODU ot15
15%
 • 22

LOT Polish Airlines atlaides kods: ietaupi 15%

Oktobris 31, 2024 SKATĪT KODU EK15
10%
 • 29

LOT.com Atlaides kods: saglabājiet 10%

Septembris 29, 2024 SKATĪT KODU 2018
20%
 • 35

Līdz 20% atlaide ar šo LOT.com reklāmas kodu

Janvāris 31, 2025 SKATĪT KODU MO20

Kur var atrast LOT.com atlaižu kodus

LOT.com Polish Airline reklāmas kodi ir pieejami vairākos saziņas kanālos. Šie saziņas kanāli ir: biļetena abonēšana, LOT.com galvenā lapa, reklāmas kodu vietnes, LOT.com sociālo mediju lapas uc Zemāk esam sagatavojuši sarakstu ar metodēm, ar kurām var iegūt LOT.com reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus.

Uzziniet šeit, kur varat iegūt LOT.com atlaižu kodus

 • Apmeklējiet oficiālo LOT.com vietni.
 • Meklējiet vietnes sadaļu "Piedāvājumi" vai "Reklāmas".
 • Pārbaudiet, vai nav minētas kādas notiekošas atlaižu kodu kampaņas.
 • Abonējiet LOT.com biļetenu, lai saņemtu jaunumus par visiem pieejamajiem atlaižu kodiem.
 • Sekojiet vietnei LOT.com sociālo mediju platformās, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram.
 • Uzmanieties no visiem reklāmas e-pastiem vai reklāmām no LOT.com.
 • Sazinieties ar LOT.com klientu apkalpošanas dienestu, lai iegūtu informāciju par pašreizējiem atlaižu kodu piedāvājumiem.
 • Apsveriet iespēju reģistrēties LOT.com lojalitātes programmai, lai iegūtu ekskluzīvu piekļuvi īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu kodiem.
LOT Polish Airlines reklāmas kods

Kāda veida reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus piedāvā LOT.com

Papildus klasiskajām atlaidēm, ko piedāvā LOT.com reklāmas kods vai LOT.com reklāmas piedāvājums, šī aviokompānija piedāvā vairākus atlaižu veidus. Lai būtu vieglāk noskaidrot, kas tie ir, zemāk esam jums sagatavojuši visu veidu LOT.com akcijas piedāvājumu un atlaižu kodu sarakstu.

Šeit atrodiet visu veidu LOT.com atlaižu kodus un reklāmas piedāvājumus

 • Atlaižu kodi: LOT.com Airlines piedāvā dažādus atlaižu kodus, kurus var izmantot rezervācijas procesa laikā, lai saņemtu procentus vai fiksētu summu no kopējās cenas. Šie kodi parasti tiek izplatīti ar reklāmas e-pastiem vai aviokompānijas oficiālajā tīmekļa vietnē.
 • Pavadoņu kodi: LOT.com Airlines laiku pa laikam piedāvā pavadoņu kodus, kas ļauj klientiem ņemt līdzi ceļabiedru ar atlaidi. Šie kodi parasti ir derīgi noteiktiem maršrutiem un ceļojumu periodiem, un tos var izmantot rezervācijas procesa laikā.
 • Jaunināšanas kodi: LOT.com Airlines piedāvā jaunināšanas kodus, ko var izmantot, lai pārietu uz augstāku pakalpojumu klasi, piemēram, no ekonomiskās klases uz biznesa klasi. Šie kodi bieži tiek piedāvāti kā daļa no īpašām akcijām vai lojalitātes programmām.
 • Pakešu kodi: LOT.com Airlines piedāvā komplektu kodus, kas nodrošina atlaides vai papildu priekšrocības, ja rezervējat lidojumu un viesnīcu vai lidojumu un automašīnas nomu kopā. Šos kodus var ievadīt rezervācijas procesa laikā, lai saņemtu norādīto komplektācijas piedāvājumu.
 • Pastāvīgo lidotāju kodi: LOT.com Airlines atalgo savus pastāvīgos lidotājus ar īpašiem kodiem, kurus var izmantot, lai izpirktu bezmaksas lidojumus vai uzlabojumus. Šos kodus parasti nopelna, nopelnot noteiktu skaitu jūdžu vai nolidojot noteiktu skaitu segmentu ar aviokompāniju.
 • Grupu kodi: LOT.com Airlines piedāvā grupu kodus klientiem, kuri ceļo noteikta lieluma grupās. Šie kodi piedāvā atlaides biļešu cenām vai papildu priekšrocības grupu rezervācijām, piemēram, elastīgas maksājumu iespējas vai īpašu klientu apkalpošanas atbalstu.
 • Reklāmas kodi: LOT.com Airlines laiku pa laikam izdod reklāmas kodus, ko var izmantot, lai saņemtu atlaides vai ekskluzīvas priekšrocības. Šie kodi bieži ir saistīti ar noteiktām mārketinga kampaņām vai partnerattiecībām un parasti tiek izplatīti, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, sociālos medijus vai reklāmas kampaņas.
LOT Polish Airlines kupona kods

LOT.com reklāmas koda izmantošanas noteikumi

Vietnes LOT.com reklāmas kods darbojas pareizi tikai tad, ja ievērojat noteiktus lietošanas noteikumus. Zemāk esam sagatavojuši sarakstu ar 8 LOT.com kupona izmantošanas noteikumiem. Jāpiemin, ka LOT.com atlaižu kodu iesakām izmantot tikai pēc šo 8 noteikumu izlasīšanas.

8 LOT.com atlaides koda izmantošanas noteikumi

 • Atlaižu kuponu var izmantot tikai lidojumiem, ko veic LOT.com Airlines.
 • Kupons ir derīgs tikai vienai lietošanai un nav savienojams ar citām atlaidēm vai akcijām.
 • Lai izmantotu kuponu, ievadiet unikālo kodu, kas norādīts rezervācijas procesā LOT.com Airlines vietnē.
 • Kupons attiecas uz visām cenu klasēm, tostarp ekonomiskajām, augstākās klases ekonomiskajām, biznesa un pirmajām klasēm.
 • Atlaides summa tiks piemērota kopējai braukšanas maksai, ieskaitot nodokļus un nodevas.
 • Kupons ir derīgs ierobežotu laiku, kā norādīts noteikumos un nosacījumos.
 • Ja rodas problēmas vai jautājumi saistībā ar kuponu, lūdzu, sazinieties ar LOT.com Airlines klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu palīdzību.
 • LOT.com Airlines patur tiesības mainīt vai atcelt kupona piedāvājumu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.
LOT Polish Airlines atlaides kods

Pašreizējie LOT.com akcijas un atlaižu kodi

Pirms rezervējat aviobiļeti LOT.com Airlines, iesakām apskatīt 10 jaunākos LOT.com reklāmas piedāvājumus un atlaižu kodus, lai zinātu, kuru akciju izvēlēties, un tādējādi iegūtu vislabāko cenu aviobiļetei, kuru vēlaties rezervēt pareizi. tagad.

10 jaunākie LOT.com reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • 50% atlaide visiem iepriekš rezervētiem starptautiskajiem lidojumiem.
 • Bezmaksas papildu bagāža studentiem, kuri ceļo uz Eiropu ar derīgu studenta apliecību.
 • 20% atlaide biznesa klases biļetēm lidojumiem starp Ņujorku un Varšavu.
 • Pērciet vienu, saņemiet vienu bezmaksas piedāvājumu iekšzemes lidojumiem Polijā.
 • 10% atlaide visiem lidojumiem uz Āziju, veicot rezervāciju, izmantojot LOT.com Airlines mobilo lietotni.
 • Biznesa klases pasažieriem bezmaksas piekļuve LOT.com Business Lounge. 15% atlaide lidojumiem uz noteiktiem Eiropas galamērķiem ceļojumu neslodzes periodos.
 • Bezmaksas Wi-Fi lidojuma laikā visiem pasažieriem, kas ceļo augstākās klases ekonomiskajā klasē.
 • 25% atlaide lidojumiem uz Varšavu LOT.com Airlines lojalitātes programmas dalībniekiem.
 • Rezervējot 10 vai vairāk pasažieru, ir pieejamas īpašas grupu cenas.
LOT Polish Airlines kupona kods

LOT.com ikgadējās reklāmas kampaņas

LOT.com Early Bird Akcijas

LOT.com Airlines ar prieku paziņo par kampaņas "Early Bird Promotions" uzsākšanu. Šī ekskluzīvā akcija piedāvā klientiem iespēju rezervēt lidojumus iepriekš un gūt ievērojamus ietaupījumus. Izmantojot šo ierobežotā laika piedāvājumu, ceļotāji var nodrošināt savas sēdvietas ar atlaidēm, nodrošinot bez stresa un izmaksu ziņā efektīvu ceļošanas pieredzi. Izmantojot plašu galamērķu klāstu, no kuriem izvēlēties, klienti var izpētīt populāras pilsētas, atpūsties elpu aizraujošās pludmalēs vai doties aizraujošos piedzīvojumos. LOT.com modernās lidmašīnas, kas ir slavenas ar savu drošību un komfortu, ar vislielāko ērtību nogādās pasažierus uz viņiem vēlamo galamērķi. Turklāt uzticīgie un profesionālie darbinieki ir apņēmušies nodrošināt izcilus pakalpojumus, nodrošinot vienmērīgu braucienu no sākuma līdz beigām. Nepalaidiet garām šo neticamo iespēju ietaupīt nākamajā ceļojumā ar LOT.com Airlines. Rezervējiet lidojumus laicīgi un izbaudiet pasauli vietnē LOT.com.

LOT.com ģimenes cenu akcijas

LOT.com Airlines pašlaik piedāvā ģimenes biļešu akcijas, kas paredzētas, lai ģimenēm nodrošinātu rentablas ceļošanas iespējas. Šīs cenas ir pieejamas gan iekšzemes, gan starptautiskajiem lidojumiem, ļaujot ģimenēm izpētīt dažādus galamērķus. Izmantojot ģimenes tarifu akcijas, ģimenes var baudīt aviobiļetes ar atlaidi, padarot kopīgu ceļošanu pieejamāku. Šis piedāvājums ir daļa no LOT.com Airlines apņemšanās padarīt ceļošanu pieejamu ģimenēm un nodrošināt, ka tās var radīt paliekošas atmiņas, izpētot pasauli.

LOT.com Ziemassvētku akcijas

LOT.com Airlines ar prieku paziņo par mūsu Ziemassvētku akcijām. Piedāvājam ekskluzīvus piedāvājumus lidojumiem uz dažādiem galamērķiem brīvdienu sezonā. Izmantojiet atlaides un izbaudiet neaizmirstamas Ziemassvētku brīvdienas. Rezervējiet biļetes tūlīt un izbaudiet izcilo servisu un komfortu, ar ko LOT.com Airlines ir pazīstama. Nepalaidiet garām šo ierobežotā laika piedāvājumu. Apmeklējiet vietni vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, lai iegūtu plašāku informāciju.

LOT.com ziemas akcijas

LOT.com Airlines ar prieku paziņo par savām ziemas akcijām. Izmantojiet īpašos piedāvājumus un izbaudiet neaizmirstamu ceļojumu pieredzi. Rezervējiet lidojumus tūlīt un saņemiet atlaides uz dažādiem galamērķiem. Neatkarīgi no tā, vai plānojat slēpošanas braucienu vai meklējat siltu atpūtu, LOT.com Airlines jums to nodrošinās. Plašais maršrutu tīkls nodrošina ērtus savienojumus un elastīgas ceļošanas iespējas. Turklāt pasaules līmeņa serviss un ērtas lidmašīnas padarīs jūsu ceļojumu patīkamu. Nepalaidiet garām šo iespēju ziemas sezonā izpētīt jaunus galamērķus vai apciemot tuviniekus. Rezervējiet biļetes jau šodien un izbaudiet izcilo pakalpojumu LOT.com Airlines, ar ko ir pazīstama.

LOT.com vasaras akcijas

LOT.com Airlines ar prieku paziņo par mūsu vasaras akcijām. Kā reģiona vadošā aviokompānija viņi ir apņēmušies nodrošināt klientiem izcilu servisu un vērtību. Ierobežotu laiku viņi piedāvā atlaides atsevišķos maršrutos, ļaujot jums izpētīt jaunus galamērķus vai apmeklēt tuviniekus par nelielu daļu no izmaksām. Turklāt vasaras paketes piedāvājumi ietver izmitināšanu viesnīcā un automašīnu nomu ar atlaidi, nodrošinot bezrūpīgu un patīkamu ceļojumu pieredzi. Nepalaidiet garām šos brīnišķīgos piedāvājumus, rezervējiet vasaras atpūtu ar LOT.com Airlines jau šodien un izbaudiet atšķirīgo lidojumu ar labāko.

LOT.com Melnās piektdienas un Kiberpirmdienas akcijas

LOT.com Airlines ar prieku paziņo par neticamajām Melnās piektdienas un Kiberpirmdienas akcijām. Šo ierobežotā laika pasākumu laikā klienti var baudīt ekskluzīvas atlaides lidojumiem uz plašu galamērķu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat biznesa braucienu vai pelnītu atvaļinājumu, tagad ir īstais laiks rezervēt lidojumu ar LOT.com Airlines. Izmantojiet nepārspējamos piedāvājumus un ietaupiet lielus līdzekļus nākamajam ceļojuma piedzīvojumam. Nepalaidiet garām šo iespēju izbaudīt pasaules līmeņa pakalpojumus par niecīgu cenu. Apmeklējiet vietni, lai uzzinātu vairāk par Melnās piektdienas un Kiberpirmdienas piedāvājumiem. Rezervējiet tūlīt un sāciet skaitīt dienas līdz nākamajam neaizmirstamajam ceļojumam ar LOT.com Airlines.

LOT.com Jaunā gada akcijas

LOT.com Airlines ar prieku paziņo par mūsu Jaungada akcijām. Lai atzīmētu Jauno gadu, viņi piedāvā ekskluzīvas atlaides atsevišķiem lidojumiem uz dažādiem galamērķiem. Neatkarīgi no tā, vai plānojat romantisku atpūtu, ģimenes brīvdienas vai darījumu braucienu, LOT.com Airlines piedāvā jums ideālu piedāvājumu. Izmantojiet ierobežota laika akcijas un rezervējiet nākamo lidojumu pie mums. Nepalaidiet garām iespēju ietaupīt uz ceļa izdevumiem. Apmeklējiet mūsu vietni vai sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu, lai uzzinātu vairāk par mūsu Jaungada akcijām un rezervētu biļetes jau šodien. Ceļojiet ar pārliecību un komfortu ar LOT.com Airlines. LOT Polish Airlines reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par LOT

Vai LOT piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 7 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies LOT 2024. gada jūnijā, un labākie kuponu piedāvājumi 20% Atlaide.

Kas man jādara, ja mans LOT.com atlaides kods nedarbojas?

Ja jūsu atlaides kods nedarbojas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat to pareizi ievadījis un vai tas joprojām ir derīgs. Ja problēma joprojām pastāv, sazinieties ar LOT.com Airlines klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu palīdzību. Sniedziet viņiem informāciju par savu atlaides kodu un visiem saņemtajiem kļūdu ziņojumiem, lai nodrošinātu ātru risinājumu.

Vai LOT.com atlaižu kodus var izmantot grupu rezervācijām?

Atlaižu kodiem var būt ierobežojumi to piemērošanā grupu rezervācijām. Ieteicams pārskatīt katra atlaides koda noteikumus un nosacījumus, lai noteiktu, vai to var izmantot grupu rezervācijām.

Vai LOT.com atlaižu kodus var apvienot ar citām akcijām?

Dažos gadījumos atlaižu kodus var apvienot ar citām akcijām vai piedāvājumiem. Taču uz to attiecas katra atlaides koda noteikumi un nosacījumi. Ieteicams pārskatīt konkrēto informāciju par atlaides kodu, lai noteiktu, vai to var izmantot kopā ar citām akcijām.

Vai LOT.com atlaižu kodus var izmantot jebkuram lidojumam?

Atlaižu kodiem var būt noteikti ierobežojumi, piemēram, tie ir piemērojami tikai noteiktiem lidojumiem, galamērķiem vai ceļojuma periodiem. Lai nodrošinātu piemērotību, ir svarīgi rūpīgi izlasīt ar katru atlaides kodu saistītos noteikumus un nosacījumus.

Kas ir LOT.com atlaižu kodi?

Atlaižu kodi ir burtciparu kodi, kurus var izmantot, lai saņemtu atlaidi pirkumiem, kas veikti LOT.com Airlines vietnē.

Vai LOT.com atlaižu kodus var nodot tālāk?

Atlaižu kodus parasti nevar nodot, un tos var izmantot tikai persona, kurai tie ir izsniegti. Mēģinājums nodot vai pārdot atlaižu kodus ir pretrunā ar LOT.com Airlines noteikumiem un nosacījumiem.

Kā pievienot DAUDZ atlaides kodu

Ja vēlaties rezervēt lidojumu ar Polijas aviokompāniju LOT, izmantojiet atlaides kodu, lai iegūtu vislabāko cenu. LOT kuponu var izmantot tikai oficiālajā LOT.com vietnē šādi:

 • 1
  Izvēlieties izlidošanas un galamērķa lidostu, ceļojuma datumus un pasažieru skaitu. Nespiediet pogu Meklēt!
 • 2
  Noklikšķiniet uz teksta "+ Man ir atlaides kods".
 • 3
  Atvērtajā lodziņā ierakstiet reklāmas kodu LOT.
 • 4
  Noklikšķiniet uz pogas Meklēt, lai skatītu pieejamās lidojumu iespējas, kurās jau ir iekļauta LOT.com reklāmas koda piedāvātā atlaide.
 • 5
  Izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un pabeidziet rezervāciju jau šodien vietnē LOT.com.

Pašreizējie LOT atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 7
🎇️ Atlaižu kodi 7
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 20% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 12 jūnijs 2024

Labākie LOT kuponu kodi

LOT KODS LOTES PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
LOTEK24 10% reklāmas kods vietnē LOT.com Jūnijs 11, 2025
lot15 Kupona kods vietnē LOT.com: līdz 15% atlaide 14. gada 2025. maijs
ly2018 LOT Polish Airlines labākais reklāmas kods: papildus 10% atlaide starptautiskajiem lidojumiem Jūlijs 31, 2024
BLACKWEEK15 LOT Polish Airlines atlaides kods: ietaupi 15% Oktobris 31, 2024

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi LOT

 • 1

Hotels.com līdz 10% reklāmas kods

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU TELS
 • 2

Kupona kods vietnē VRBO.com: USD50 atlaide vismaz 3 naktis

Jūlijs 23, 2025 SKATĪT KODU WEEK
 • 2

20 EUR akcijas kods vietnē LastMinute.com nākamā ceļojuma pasūtījumā lietotnē

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU 20UK
 • 1

KKDAY.com kupona kods: līdz 50% atlasītajām precēm atlaide

Jūnijs 5, 2025 SKATĪT KODU 0SHD
 • 39

VUELING.com 20% reklāmas kods

Jūlijs 5, 2025 SKATĪT KODU VE20

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.