Vispārējie filtri

Hotels.com atlaižu kodi un kuponi jūnijs 2024

Vietne Hotels.com piedāvā kuponus un akcijas, lai sniegtu saviem klientiem iespēju ietaupīt, rezervējot naktsmītnes. Šos kuponus un akcijas var atrast vietnē Hotels.com... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot
 • 1

Hotels.com līdz 10% reklāmas kods

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU TELS
 • 3

Reklāmas kods vietnē Hotels.com: Visa lietotājiem 8% atlaide

15. gada 2025. maijs SKATĪT KODU ISA8
 • 3

Hotels.com līdz 10% reklāmas kods

28. gada 2025. maijs SKATĪT KODU TELS
 • 0

15% akcija vietnē Hotels.com, pasūtiet lietotnē

 • 3

Hotels.com 10% kupona kods visā vietnē

5. gada 2025. maijs SKATĪT KODU TL10
 • 0

Paņem līdz 15% akcija Hotels.com lietotņu pasūtījumā

 • 2

Hotels.com 10% reklāmas kods visā vietnē

22. gada 2025. maijs SKATĪT KODU TL10
12%
 • 5

Vietnes Hotels.com šī mēneša labākais reklāmas kods: 12% atlaide

Septembris 29, 2024 SKATĪT KODU VE12
25%
Decembris 31, 2024 SKATĪT DARĪJUMU
10%
 • 2

Hotels.com kupons: 10% atlaide izvēlētajām viesnīcām

Decembris 29, 2024 SKATĪT KODU PH10
10%
 • 5

10% Vietnes Hotels.com reklāmas kods

Februāris 28, 2025 SKATĪT KODU 0OFF

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

10%
 • 1

Labākais Hotels.com atlaižu kods februārim: 10%

Februāris 29, 2024 SKATĪT KODU TELS

Kur es varu atrast Hotels.com atlaižu kodus

Lai saņemtu atlaides ar Hotels.com kuponu, tās ir jāmeklē dažādās tiešsaistes lapās vai izmantojot noteiktas metodes, piemēram, abonējot biļetenu vai instalējot mobilo lietotni. Šeit, šajā lapā, mēs piedāvājam jaunākos Hotels.com reklāmas kodus, taču iesakām izmantot arī citus veidus, kā iegūt Hotels.com atlaižu kodus.

Šeit ir visizplatītākie veidi, kā atrast Hotels.com atlaižu kodus

 • Apmeklējiet Hotels.com vietni, lai atrastu atlaides un akcijas.
 • Reģistrējieties Hotels.com informatīvajam izdevumam, lai saņemtu īpašos piedāvājumus un ekskluzīvas akcijas.
 • Sekojiet vietnei Hotels.com sociālajos medijos, lai uzzinātu par jaunākajām atlaidēm un akcijām.
 • Lejupielādējiet lietotni Hotels.com, lai saņemtu tūlītējus paziņojumus par atlaidēm un akcijām.
 • Pārbaudiet cenu salīdzināšanas vietnes, lai atrastu labākos piedāvājumus, kas pieejami vietnē Hotels.com.
Hotels Com reklāmas kods

Kāda veida atlaižu kodus Hotels.com piedāvā

Hotels.com reklāmas kodu piedāvātās atlaides ir vairāku veidu, gan atlaižu kodu atlaides, gan akcijas piedāvājumu atlaides. Svarīgas ir ne tikai atlaides, kas iegūtas ar reklāmas kodu, atlaides var iegūt arī ar citām metodēm, kuras mēs piedāvājam tālāk.

Šeit ir norādīti svarīgākie Hotels.com piedāvāto atlaižu veidi

 • Atlaižu kuponi viesnīcu rezervēšanai.
 • Atlaides lojalitātes programmas Hotels.com Rewards dalībniekiem.
 • Īpašie piedāvājumi grupu rezervācijām.
 • Sezonas un svētku akcijas.
 • Atlaides pēdējā brīža rezervācijām.
 • Atlaižu kuponi rezervācijām izvēlētajos galamērķos.
 • Ekskluzīvi piedāvājumi Hotels.com mobilo lietotņu lietotājiem.
 • Atlaides pagarinātām rezervācijām.
 • Akcijas rezervācijām Hotels.com partnerviesnīcās.
Hotels Com kupona kods

Hotels.com atlaižu koda lietošanas noteikumi

Lai saņemtu atlaidi ar Hotels.com kuponu, jums jāievēro noteikti noteikumi. Tālāk mēs esam snieguši vispārīgos noteikumus par reklāmas koda izmantošanu, lai saņemtu tā piedāvāto atlaidi.

Vissvarīgākie noteikumi Hotels.com akcijas koda lietošanai

 • Ievadiet kuponu attiecīgajā laukā. Atlaižu kupons ir jāievada rezervācijas procesa laikā attiecīgajā laukā. Šis lauks parasti ir apzīmēts kā “Reklāmas kods” vai “Atlaides kupons”.
 • Atlaižu kupons ir derīgs tikai noteiktiem numuru veidiem un noteiktām viesnīcām.
 • Pirms kupona izmantošanas noteikti pārbaudiet tā nosacījumus.
 • Atlaižu kuponu var izmantot, lai samazinātu kopējās rezervācijas izmaksas, taču to nevar izmantot nodokļu vai piemaksu samaksai. Nodokļi un piemaksas vienmēr tiek maksāti atsevišķi.
 • Atlaižu kuponu nevar apvienot ar citiem kuponiem vai akcijas piedāvājumiem. Ja mēģināsiet izmantot vairāk nekā vienu kuponu vai reklāmas piedāvājumu, sistēma automātiski izvēlēsies labāko pieejamo piedāvājumu.
 • Atlaižu kupons ir derīgs ierobežotu laiku. Kupons ir derīgs ierobežotu laiku: pirms izmantošanas noteikti pārbaudiet kupona derīguma termiņu.
Hotels Com atlaides kods

Pašreizējie Hotels.com piedāvājumi un kuponi

Šajā lapā mēs publicējam jaunākos Hotels.com reklāmas kodus, lai jūs varētu saņemt papildu atlaidi ikreiz, kad rezervējat naktsmītni, izmantojot šo tiešsaistes rezervēšanas platformu.

Atrodiet šeit jaunākos Hotels.com reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus

 • 20% atlaide pirmajai rezervācijai — standarta piedāvājums no vietnes Hotels.com, šī akcija piedāvā a 20% atlaide pirmajai rezervācijai vismaz 2 naktis. Lai izmantotu šo piedāvājumu, rezervācijas procesa laikā ievadiet reklāmas kodu attiecīgajā laukā.
 • 10% atlaide rezervācijām uz 3 vai vairāk naktīm — vēl viens standarta piedāvājums no Hotels.com, šī akcija piedāvā a 10% atlaide, rezervējot 3 naktis vai vairāk. Lai izmantotu šo piedāvājumu, rezervācijas procesa laikā ievadiet reklāmas kodu attiecīgajā laukā.
 • 5% atlaide rezervācijām uz 5 vai vairāk naktīm – šī akcija piedāvā a 5% atlaide, rezervējot 5 naktis vai vairāk. Lai izmantotu šo piedāvājumu, rezervācijas procesa laikā ievadiet reklāmas kodu attiecīgajā laukā.
 • 10% atlaide nedēļas nogales rezervācijām - Piedāvājums ir spēkā tikai nedēļas nogales rezervācijām, šī akcija piedāvā a 10% atlaide piektdienas, sestdienas vai svētdienas rezervējumiem. Lai izmantotu šo piedāvājumu, rezervācijas procesa laikā attiecīgajā laukā ievadiet reklāmas kodu "WEEKEND".
 • 20% atlaide grupu rezervācijām - Piedāvājums spēkā tikai grupu rezervācijām vismaz 10 personām, šī akcija piedāvā a 20% atlaide rezervācijām. Lai izmantotu šo piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar Hotels.com klientu apkalpošanas dienestu, lai iegūtu reklāmas kodu.
 • 10% atlaides rezervācijām Hotels.com Rewards dalībniekiem — Hotels.com Rewards dalībnieki saņem a 10% atlaide, rezervējot 2 naktis vai vairāk. Lai izmantotu šo piedāvājumu, piesakieties savā kontā. Hotels.com pirms rezervācijas veikšanas.
 • 5% atlaide rezervācijām, kas apmaksātas, izmantojot PayPal.
Hotels Com kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā Hotels.com

Hotels.com vasaras atlaides

Ar prieku paziņojam, ka Hotels.com šobrīd piedāvā vasaras atlaides. Izmantojiet šos ierobežotā laika piedāvājumus, lai gūtu ievērojamus ietaupījumus nākamajā viesnīcas rezervācijā. Pateicoties plašajai naktsmītņu izvēlei visā pasaulē, jūs varat atrast savām vajadzībām un budžetam ideālu viesnīcu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat relaksējošu atvaļinājumu pludmalē vai piedzīvojumiem bagātu pilsētas izpēti, Hotels.com piedāvā jums visu nepieciešamo. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt naudu un padarīt vasaras brīvdienas vēl labākas. Rezervējiet tūlīt un sāciet plānot savu sapņu ceļojumu vietnē Hotels.com.

Hotels.com Melnā piektdiena

Šī ierobežotā laika pasākuma laikā ceļotājiem būs iespēja ietaupīt uz izmitināšanu visā pasaulē. Pateicoties plašajai viesnīcu izvēlei, sākot no budžeta iespējām līdz luksusa kūrortiem, ir kaut kas atbilstošs katra ceļotāja vajadzībām un vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai klienti plāno nedēļas nogales atpūtu vai garākas brīvdienas, klienti var izmantot šo ekskluzīvo akciju, lai nodrošinātu lieliskus piedāvājumus nākamajā viesnīcā. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt uz ceļa izdevumiem. Apmeklējiet vietni Hotels.com Melnās piektdienas atlaides laikā un sāciet plānot savu nākamo piedzīvojumu jau šodien.

Hotels.com Kiberpirmdiena

Šī kampaņa ir pieejama katru gadu Kiberpirmdienās un piedāvā dažādus piedāvājumus un atlaides naktsmītņu rezervēšanai. Lai uzzinātu vairāk par šo kampaņu, apmeklējiet Hotels.com vietni Kiberpirmdienā — Jaungada dienā: šī kampaņa ir pieejama katru gadu brīvdienu sezonā un piedāvā dažādus piedāvājumus un atlaides naktsmītņu rezervēšanai. Lai uzzinātu vairāk par šo kampaņu, brīvdienu sezonā apmeklējiet vietni Hotels.com — vietne Hotels.com katru gadu piedāvā Ziemassvētku piedāvājumus. Šie piedāvājumi ir pieejami tikai ierobežotu laiku. Klienti var baudīt atlaides viesnīcu rezervācijām brīvdienu sezonā. Šī ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas ceļot Ziemassvētku laikā un apmesties labākajās viesnīcās. Rezervācijas var veikt tieši Hotels.com vietnē. Nepalaidiet garām šos īpašos piedāvājumus un izveidojiet savus Ziemassvētku ceļojumu plānus jau šodien.

Hotels.com ziemas atlaides

Vietne Hotels.com ar prieku paziņo par savām ziemas atlaidēm. Klienti var izmantot īpašos piedāvājumus tagad un baudīt atlaides viesnīcu rezervācijām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat nedēļas nogales atpūtu vai ilgāku atvaļinājumu, ziemas atlaides piedāvā lielisku iespēju ietaupīt naudu, vienlaikus izbaudot ērtu un patīkamu uzturēšanos. Tā kā ir pieejams plašs viesnīcu klāsts, klienti var izvēlēties no dažādām vietām un naktsmītnēm atbilstoši savām vēlmēm. Hotels Com reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par Hotels.com

Vai Hotels.com piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 11 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies vietnē Hotels.com 2024. gada jūnijā, un labākie kuponu piedāvājumi. 25% Atlaide.

Kādi ir jaunākie kuponi un atlaižu kodi vietnei Hotels.com?

Cik lielu atlaidi es varu saņemt, izmantojot Hotels.com atlaides kodu?

Atlaides līmenis, ko piedāvā Hotels.com atlaides kods, var atšķirties atkarībā no konkrētās kampaņas. Tomēr šie kodi parasti var piedāvāt procentuālo atlaidi vai fiksētu naudas summu.

Vai ir kādi ierobežojumi vai nosacījumi Hotels.com atlaižu kodu izmantošanai?

Jā, Hotels.com atlaižu kodu izmantošanai ir noteikti ierobežojumi un nosacījumi. Tie var ietvert derīguma termiņus, konkrētus galamērķus vai noteikta veida rezervācijas. Pirms lietošanas ir svarīgi izlasīt ar katru kodu saistītos noteikumus un nosacījumus.

Vai vienai rezervācijai varu izmantot vairākus Hotels.com atlaižu kodus?

Parasti Hotels.com atļauj izmantot tikai vienu atlaides kodu vienai rezervācijai. Pirms lietošanas ir svarīgi pārbaudīt katra koda noteikumus un nosacījumus, lai redzētu, vai nav nekādu ierobežojumu.

Vai es varu izmantot Hotels.com atlaides kodu esošai rezervācijai?

Parasti Hotels.com atlaižu kodi ir jāievada rezervēšanas laikā. Ja jums jau ir rezervācija, iespējams, ka vēlāk nevarēsit izmantot atlaides kodu. Pārbaudiet katra koda noteikumus un nosacījumus, lai redzētu, vai tas ir iespējams.

Kas notiek, ja izrakstīšanās laikā neievadīšu Hotels.com atlaides kodu?

Ja izrakstīšanās laikā neievadīsiet Hotels.com atlaides kodu, maksāsiet standarta numura likmi bez papildu atlaides.

Vai es varu saņemt Hotels.com atlaides kodu, ja jau esmu Hotels.com Rewards dalībnieks?

Jā, kā Hotels.com Rewards dalībnieks varat izmantot īpašos piedāvājumus un atlaižu kodus. Noteikti abonējiet Hotels.com biļetenu, lai būtu informēts par jaunākajiem piedāvājumiem.

Kā pievienot Hotels.com kuponu

Lai iegūtu vislabākās cenas naktsmītnēm vietnē Hotels.com, jums ir jāizmanto derīgs reklāmas kupons. Tālāk ir norādīts, kā tagad pievienot Hotels.com kuponu.

 • 1
  Izvēlieties galamērķi, kurā meklējat izmitināšanu, cilvēku skaitu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Meklēt.
 • 2
  Izvēlieties vajadzīgo viesnīcu.
 • 3
  Izvēlieties vajadzīgo istabu un noklikšķiniet uz pogas REZERVĒT, pēc tam izvēlieties Maksāt īpašumā vai Maksāt tūlīt.
 • 4
  Jaunajā lapā, kurā jāievada personas dati, labajā pusē ir redzams zils teksts "Pielietot kuponu". Noklikšķiniet uz tā.
 • 5
  Jaunajā lodziņā ierakstiet Hotels.com kuponu, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Lietot, lai saņemtu atlaidi.
 • 6
  Aizpildiet pārējos nepieciešamos datus un noklikšķiniet uz pogas REZERVĒT, lai pabeigtu rezervāciju jau šodien vietnē Hotels.com.

Pašreizējie atlaižu kodi un piedāvājumi vietnei Hotels.com

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 11
🎇️ Atlaižu kodi 8
📌 Piedāvājumi 3
➡️ Labākais kupons 12% atlaide
🆕 Jaunākais kupons 12% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 12 jūnijs 2024

Labākie kuponu kodi vietnei Hotels.com

Hotels.com CODE Hotels.com PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
TOTUMHOTELS Hotels.com līdz 10% reklāmas kods Jūlijs 25, 2025
VISA8 Reklāmas kods vietnē Hotels.com: Visa lietotājiem 8% atlaide 15. gada 2025. maijs
TOTUMHOTELS Hotels.com līdz 10% reklāmas kods 28. gada 2025. maijs
N/A 15% akcija vietnē Hotels.com, pasūtiet lietotnē N / A

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi vietnei Hotels.com

 • 2

Kupona kods vietnē VRBO.com: USD50 atlaide vismaz 3 naktis

Jūlijs 23, 2025 SKATĪT KODU WEEK
 • 2

20 EUR akcijas kods vietnē LastMinute.com nākamā ceļojuma pasūtījumā lietotnē

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU 20UK
 • 1

KKDAY.com kupona kods: līdz 50% atlasītajām precēm atlaide

Jūnijs 5, 2025 SKATĪT KODU 0SHD
 • 10

10% reklāmas kods vietnē LOT.com

Jūnijs 11, 2025 SKATĪT KODU EK24
 • 37

VUELING.com 20% reklāmas kods

Jūlijs 5, 2025 SKATĪT KODU VE20

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.