Vispārējie filtri

KLM atlaižu kods un kuponi aprīlis 2024

KLM saviem klientiem piedāvā dažādus kuponus un akcijas. Šīs atlīdzības ir paredzētas, lai nodrošinātu ceļotājiem pievienoto vērtību un ietaupījumus. Viens piemērs ir programma Pastāvīgā lidotāja programma,... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot
 • 5

Veikt 10% veicināšana tikai KLM.com biedriem

10%
 • 18

KLM reklāmas kods atlasītajiem galamērķiem: saglabājiet 10%

Jūnijs 30, 2024 SKATĪT KODU mfb
10%
 • 10

Ar KLM Blue Explorer dalību jūs iegūsit 10% atlaide

Novembris 30, 2024 SKATĪT DARĪJUMU
 • 15

10% atlaide visiem ar Flying Blue Explorer biedru KLM

 • 2

Lidojiet no Amsterdamas uz ASV tikai par 333 USD

Kur atrast KLM atlaižu kodus

KLM jūs saņemat papildu atlaidi lidojuma biļetēm, kas rezervētas oficiālajā KLM vietnē ar KLM atlaides kodu. Tā kā lielākā daļa mūsu apmeklētāju vēl nezina, kur un kā atrast KLM kuponus, tālāk esam sagatavojuši dažus ieteikumus.

Ceļvedis, kā iegūt derīgus KLM atlaižu kodus

 • Pārbaudiet oficiālo KLM vietni, lai redzētu, vai ir pieejami kādi piedāvājumi vai atlaižu kodi.
 • Abonējiet KLM biļetenu, lai saņemtu paziņojumus par atlaižu kodiem.
 • Sekojiet KLM sociālo mediju kontiem, lai būtu informēti par jebkādām akcijām vai atlaižu kodiem.
 • Meklējiet kuponu vietnēs un atlaižu platformās, lai atrastu visus KLM atlaižu kodus.
 • Piedalieties KLM lojalitātes programmās, lai saņemtu ekskluzīvus atlaižu kodus.
 • Sazinieties ar KLM palīdzības dienestu, lai pieprasītu informāciju par pieejamajiem atlaižu kodiem.
KLM Promo kods

KLM reklāmas kodu veidi

Ir vairāki KLM reklāmas kodu veidi atkarībā no katra ceļotāja profila un laika perioda, ko viņš rezervē un ceļo ar KLM Airlines.

Daži KLM atlaižu kodu veidi

 • Reklāmas kods "EARLYBIRD" piedāvā a 15% atlaide rezervācijām, kas veiktas vismaz 60 dienas pirms ceļojuma.
 • Reklāmas kods "WEEKEND" piedāvā a 10% atlaide nedēļas nogales ceļojumiem.
 • Reklāmas kods "ĢIMENE" piedāvā a 20% atlaide rezervācijām, kas ietver vismaz 3 pasažierus.
 • Akcijas kods "BIZNESA" piedāvā a 25% atlaide biznesa braucieniem.
 • Akcijas kods "LOJALITĀTE" piedāvā bonusa punktus KLM lojalitātes programmas dalībniekiem.
 • Reklāmas kods "VASARA" piedāvā a 30% atlaide ceļojumiem vasaras sezonā.
 • Reklāmas kods "STUDENTS" piedāvā a 20% atlaide studentiem līdz 26 gadu vecumam.
KLM kupona kods

KLM atlaides koda izmantošanas noteikumi

Lai izmantotu KLM kuponu, ir lietderīgi ievērot dažus vispārīgus noteikumus, lai nodrošinātu, ka saņemsiet attiecīgo atlaidi.

Svarīgākie KLM atlaižu koda lietošanas noteikumi

 • Pirms KLM kupona izmantošanas pārbaudiet tā derīguma termiņu.
 • Pārliecinieties, vai kupons ir derīgs tikai KLM aviobiļešu iegādei.
 • Ievērojiet KLM kupona noteikumus un nosacījumus, piemēram, derīgumu tikai noteiktiem galamērķiem vai ceļojumu klasēm.
 • Vienam pirkumam nevar izmantot vairāk kā vienu KLM kuponu.
 • KLM kuponu nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem vai atlaidēm.
 • Rezervācijas laikā noteikti ievadiet pareizo kupona kodu.
 • Ja rodas problēmas, izmantojot KLM kuponu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu palīdzību.
KLM atlaižu kods

Jaunākie KLM reklāmas piedāvājumi un kuponu kodi

Iknedēļas KLM akcijas piedāvājumi notiek noteiktiem galamērķiem, dažreiz atlaides ir pieejamas tiem, kas izmanto KLM atlaižu kuponu.
 • 20% atlaide aviobiļetēm, kas iegādātas līdz mēneša beigām.
 • Īpaša akcija Flying Blue biedriem: 30% atlaide biznesa klases uzlabojumiem.
 • 50 atlaižu kupons viesnīcu rezervācijām sadarbībā ar KLM.
 • 10% atlaide automašīnu nomas pakalpojumam, izmantojot KLM.
 • Īpašs piedāvājums ģimenēm: bērni līdz 12 gadu vecumam ceļo bez maksas.
 • 15% atlaide lidojumiem uz eksotiskiem galamērķiem.
 • Akcija iekšzemes lidojumiem: 2 bezmaksas bagāžas vienības KLM pasažieriem.
KLM kupona kods

Svarīgākās KLM ikgadējās reklāmas kampaņas

20% KLM atlaide studentiem

20% atlaides studentu biļetēm visos galamērķos. Lai izmantotu šo piedāvājumu, studentiem ir jāuzrāda derīgs studenta apliecība vai reģistrācijas apliecinājums. Atlaide attiecas gan uz iekšzemes, gan starptautiskajiem lidojumiem, ko apkalpo KLM. Mēs saprotam, ar kādām finansiālām problēmām saskaras studenti, un cenšamies padarīt ceļošanu viņiem pieejamāku. Mēs uzskatām, ka šī atlaide palīdzēs studentiem izpētīt pasauli un iegūt vērtīgu pieredzi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo atlaidi nevar apvienot ar citām akcijām vai piedāvājumiem. Lai iegūtu papildinformāciju un rezervētu lidojumu ar atlaidi, lūdzu, apmeklējiet KLM vietni vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

KLM melnās piektdienas atlaide

Melnās piektdienas reklāmas kampaņa ar atlaidēm līdz 30% lidojumos uz izvēlētajiem galamērķiem. KLM piedāvā Melnās piektdienas atlaidi. Atlaide ir pieejama atsevišķiem lidojumiem UN galamērķiem. Klienti var ietaupīt līdz 30% par viņu rezervācijām. Akcija ir spēkā tikai ierobežotu laiku. Lai izmantotu atlaidi, klientiem ir jārezervē lidojumi, izmantojot KLM vietni vai mobilo lietotni. Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi.

KLM 15% Atlaide Grupām

15% atlaide pasažieriem, kas ceļo grupās. KLM piedāvā atlaides grupām. Šīs atlaides ir pieejamas 10 vai vairāk pasažieru grupām, kas ceļo kopā. Atlaides apmērs mainās atkarībā no grupas lieluma un galamērķa. Lai uzzinātu par grupu atlaidēm, klienti var sazināties ar KLM grupu rezervāciju nodaļu.

KLM vasaras reklāmas kampaņa

Vasaras reklāmas kampaņa KLM piedāvā lidojumus ar atlaidēm uz eksotiskiem galamērķiem. Ar prieku informējam, ka KLM piedāvā vasaras atlaidi. Šī atlaide ir pieejama ierobežotu laiku un attiecas uz noteiktiem lidojumiem. Lai iegūtu plašāku informāciju par šo reklāmas piedāvājumu, lūdzu, apmeklējiet KLM vietni vai sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Paldies, ka izvēlējāties KLM.

KLM agrās rezervēšanas atlaide

10% atlaide pasažieriem, kuri rezervē lidojumus vismaz 3 mēnešus pirms ceļojuma datuma. KLM piedāvā atlaidi tiem, kas rezervē aviobiļetes vismaz 3 mēnešus pirms ceļojuma datuma. Šī ekskluzīvā atlaide ir veids, kā parādīt klientiem atzinību par viņu agrīno plānošanu. Šis piedāvājums sniegs papildu stimulu pasažieriem plānot savus ceļojumus jau laikus, nodrošinot raitāku ceļošanas pieredzi.

KLM Ziemassvētku atlaides

Ziemassvētku reklāmas kampaņa, KLM ar prieku paziņo par Ziemassvētku atlaižu ierašanos. Šis ierobežotā laika piedāvājums ļauj klientiem baudīt atlaides izvēlētajiem lidojumiem. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ziemas atpūtu vai apciemojat mīļos cilvēkus brīvdienās, tagad ir īstais laiks rezervēt biļetes vietnē KLM. Izmantojiet šīs ekskluzīvas atlaides un izbaudiet izcilo servisu un komfortu, ar ko KLM ir pazīstams. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt naudu, ceļojot ar vienu no pasaules vadošajām aviokompānijām. Rezervējiet biļetes jau šodien un padariet šo Ziemassvētku sezonu vēl īpašāku ar KLM.

KLM 25% Atlaide ar KLM lojalitātes karti

25% atlaide pasažieriem, kuri izmanto KLM lojalitātes karti. Klientiem ar KLM lojalitātes karti pienākas ekskluzīvas atlaides. Šīs atlaides attiecas uz plašu KLM piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu. Uzrādot savu lojalitātes karti pirkuma brīdī, klienti var baudīt atlaides lidojumiem, uzlabojumiem un papildu iespējām. Šī programma ir paredzēta, lai apbalvotu lojālos klientus. Mēs mudinām visus klientus izmantot šos īpašos piedāvājumus un maksimāli izmantot savas KLM lojalitātes kartes priekšrocības.

KLM kiberpirmdienas atlaide

Kiberpirmdienas reklāmas kampaņa KLM. Slavenā aviokompānija piedāvā aizraujošas Kiberpirmdienas atlaides. Izmantojiet šos ierobežotā laika piedāvājumus, lai ietaupītu uz nākamo KLM lidojumu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat komandējumu vai pelnītu atpūtu, šīs atlaides piedāvā lielisku iespēju rezervēt lidojumu par daudz zemāku cenu. Nepalaidiet garām šo iespēju izbaudīt KLM izcilo pakalpojumu, vienlaikus baudot ievērojamus ietaupījumus. Rīkojieties ātri un nodrošiniet savu atlaižu biļeti KLM Cyber ​​Monday atlaides laikā. KLM reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par KLM

Vai KLM piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 5 atlaižu kodi un akcijas, kas KLM darbosies 2024. gada aprīlī, un labākie kuponu piedāvājumi 10% Atlaide

Kas ir KLM atlaižu kodi?

KLM atlaižu kodi ir burtciparu kodi, kurus varat izmantot, lai saņemtu atlaides vai papildu priekšrocības, pērkot aviobiļetes vai KLM Airlines piedāvātos pakalpojumus.

Kā es varu iegūt KLM atlaides kodu?

Ir vairāki veidi, kā iegūt KLM atlaides kodu. Tos var piedāvāt tieši KLM, izmantojot savas reklāmas kampaņas, vai arī varat atrast KLM atlaižu kodus, kas pieejami kuponu vietnēs vai ceļojumu rezervēšanas platformās.

Kā es varu izmantot KLM atlaides kodu?

Lai izmantotu KLM atlaides kodu, tas ir jāievada, veicot rezervāciju KLM vietnē vai mobilajā lietotnē. Atlaides kods tiks automātiski piemērots rezervācijas kopējai cenai, samazinot galīgās izmaksas.

Vai ir kādi ierobežojumi vai nosacījumi KLM atlaižu kodu izmantošanai?

Jā, KLM atlaižu kodu izmantošanai ir noteikti ierobežojumi un nosacījumi. Tie var atšķirties atkarībā no koda un var ietvert derīguma periodus, konkrētus galamērķus vai noteiktas rezervācijas klases.

Kādas priekšrocības es varu iegūt, izmantojot KLM atlaižu kodu?

Izmantojot KLM atlaižu kodu, jūs varat saņemt tādas priekšrocības kā atlaides aviobiļešu cenām, jauninājumi uz augstākām klasēm vai citas papildu priekšrocības, piemēram, piekļuvi ekskluzīvām atpūtas telpām vai prioritāru iekāpšanu.

Kā pievienot KLM atlaides kodu

Ja šajā lapā esat izvēlējies KLM kuponu un vēlaties to veiksmīgi izmantot, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • 1
  Izvēlieties savu izlidošanas un ielidošanas lidostu, cilvēku skaitu un ceļojuma periodu, pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • 2
  Izvēlieties vēlamo ceļojuma iespēju un sev piemērotāko biļetes veidu.
 • 3
  Aizpildiet pasažiera datus.
 • 4
  Nākamajā solī izvēlieties izveidot Flying Blue dalībnieka kontu vai piesakieties esošajā, ja jau esat reģistrējies. Izvēlieties, vai izvēlēties apdrošināšanas iespēju savam ceļojumam, un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.
 • 5
  Nākamajā lapā, kurā jāizvēlas maksājuma veids, lodziņā ar tekstu "Ievadiet kupona numuru vai atlaides kodu" ierakstiet KLM reklāmas kodu un noklikšķiniet uz pogas PIEVIENOT.
 • 6
  Izvēlieties savu maksājuma veidu un noklikšķiniet uz zilās pogas "Turpināt uz maksājumu", lai pabeigtu KLM biļešu rezervāciju.

Pašreizējie KLM atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 5
🎇️ Atlaižu kodi 1
📌 Piedāvājumi 4
➡️ Labākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 18 aprīlis 2024

Labākie KLM kuponu kodi

KLM KODS KLM PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
N / A Veikt 10% veicināšana tikai KLM.com biedriem N / A
mfb KLM reklāmas kods atlasītajiem galamērķiem: saglabājiet 10% Jūnijs 30, 2024
N / A Ar KLM Blue Explorer dalību jūs iegūsit 10% atlaide Novembris 30, 2024
N / A 10% atlaide visiem ar Flying Blue Explorer biedru KLM N / A

Coupons and Offers from stores similar to KLM

 • 0

Hotels.com 10% kupona kods visā vietnē

5. gada 2025. maijs SKATĪT KODU TL10
 • 0

Reklāmas kods vietnē EXPEDIA.com: USD30 atlaide

15. gada 2025. maijs SKATĪT KODU RIL8
 • 1

Paņemiet EUR10 kupona kodu vietnē Lastminute.com pasūtiet lietotnē

18. gada 2025. maijs SKATĪT KODU PP10
 • 1

MalaysiaAirlines.com kupons: līdz 20% atlaide

Jūnijs 13, 2025 SKATĪT KODU EMPT
 • 1

Kupona kods vietnē LOT.com: līdz 15% atlaide

14. gada 2025. maijs SKATĪT KODU ot15

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Vietnam Airlines — Wikipedia

https://www.non-stop.kr/BsTransOriginPage.php?tpv=&tplFileName=cntTpl220124003310-742168635&t_url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fw%2Findex.php%3Ftitle%3DVietnam_Airlines%26amp%3Baction%3Dedit%26amp%3Bsection%3D15&isref=1
cổ phiếu ưu đãi". vnexpress.net (vjetnamiešu valodā). Iegūts 27. gada 2021. jūlijā. ^ "Meitasuzņēmumi un saistītie uzņēmumi". Vietnam Airlines. Arhivēts no oriģināla 6. gada 2013. oktobrī. Iegūts 27. gada 2013. jūlijā...

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

39, 17 Stycznia Str. 00-906, Varšava, Polija
lotairlines
LOTPLAirlines
LOT
www.lot.com

LOT.com Ievads

LOT.com Polish Airlines ir cienījama aviokompānija, kas atrodas Polijā. Tā piedāvā dažādas atlaides un akcijas klientiem, kuri rezervē lidojumus tiešsaistē. Šīs tiešsaistes atlaides ir pieejamas gan iekšzemes, gan starptautiskajiem lidojumiem. Klienti var gūt ievērojamus ietaupījumus, izmantojot šos tiešsaistes piedāvājumus. Turklāt LOT.com Polish Airlines piedāvā ērti lietojamu tiešsaistes rezervēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj ērti rezervēt lidojumus. Piedāvājot šīs atlaides un nodrošinot bezrūpīgu tiešsaistes rezervācijas pieredzi, LOT.com Polish Airlines mērķis ir nodrošināt saviem klientiem vērtību un gandarījumu.

LOT.com lidojumu rezervēšanas politika

Rezervācijas klienti var rezervēt tiešsaistē vietnē LOT.com, izmantojot ceļojumu aģentus vai pa tālruni.

LOT.com politika par biļetes atcelšanu

Par atcelšanu klientiem jāsazinās ar klientu apkalpošanas dienestu. Tiešsaistē veiktās rezervācijas klienti var atcelt 24 stundu laikā bez soda naudas. Pēc šī perioda var tikt piemēroti sodi atkarībā no biļetes veida un līdz ceļojuma datumam atlikušā laika. Attiecībā uz atcelšanu, izmantojot ceļojumu aģentus, klientiem ir jāsazinās ar ceļojumu aģentu, lai iegūtu informāciju par atcelšanas politiku. Ja atcelšana tiek veikta pa tālruni, klientiem ir jāsazinās ar klientu apkalpošanas dienestu un jāsniedz nepieciešamā informācija, lai identificētu rezervāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rezervācijas un atcelšanas politika var atšķirties atkarībā no biļetes veida un izvēlētās cenas noteikumiem. LOT Polish Airlines kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.