Vispārējie filtri

KLM atlaižu kods un kuponi

KLM saviem klientiem piedāvā dažādus kuponus un akcijas. Šīs atlīdzības ir paredzētas, lai nodrošinātu ceļotājiem pievienoto vērtību un ietaupījumus. Viens piemērs ir programma Pastāvīgā lidotāja programma,... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot
Apmeklējiet veikals
 • 3

10% atlaide visiem ar Flying Blue Explorer biedru KLM

 • 0

Lidojiet no Amsterdamas uz ASV tikai par 333 USD

Pašreizējie KLM atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 2
🎇️ Atlaižu kodi 1
📌 Piedāvājumi 2
➡️ Labākais kupons 0 Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 05 decembris 2023

Bieži uzdotie jautājumi par KLM

Vai KLM piedāvā atlaižu kodus?

Currently there are 2 Discount Codes and Promotions that will work for KLM in December 2023 and the best Coupon offers 0 Discount

Kādi ir jaunākie KLM kuponi un atlaižu kodi?

Pašlaik KLM ir pieejami šādi atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi

Kas ir KLM atlaižu kodi?

KLM atlaižu kodi ir burtciparu kodi, kurus varat izmantot, lai saņemtu atlaides vai papildu priekšrocības, pērkot aviobiļetes vai KLM Airlines piedāvātos pakalpojumus.

Kā es varu iegūt KLM atlaides kodu?

Ir vairāki veidi, kā iegūt KLM atlaides kodu. Tos var piedāvāt tieši KLM, izmantojot savas reklāmas kampaņas, vai arī varat atrast KLM atlaižu kodus, kas pieejami kuponu vietnēs vai ceļojumu rezervēšanas platformās.

Kā es varu izmantot KLM atlaides kodu?

Lai izmantotu KLM atlaides kodu, tas ir jāievada, veicot rezervāciju KLM vietnē vai mobilajā lietotnē. Atlaides kods tiks automātiski piemērots rezervācijas kopējai cenai, samazinot galīgās izmaksas.

Vai ir kādi ierobežojumi vai nosacījumi KLM atlaižu kodu izmantošanai?

Jā, KLM atlaižu kodu izmantošanai ir noteikti ierobežojumi un nosacījumi. Tie var atšķirties atkarībā no koda un var ietvert derīguma periodus, konkrētus galamērķus vai noteiktas rezervācijas klases.

Kādas priekšrocības es varu iegūt, izmantojot KLM atlaižu kodu?

Izmantojot KLM atlaižu kodu, jūs varat saņemt tādas priekšrocības kā atlaides aviobiļešu cenām, jauninājumi uz augstākām klasēm vai citas papildu priekšrocības, piemēram, piekļuvi ekskluzīvām atpūtas telpām vai prioritāru iekāpšanu.

Kā pievienot KLM atlaides kodu

Ja šajā lapā esat izvēlējies KLM kuponu un vēlaties to veiksmīgi izmantot, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • 1
  Izvēlieties savu izlidošanas un ielidošanas lidostu, cilvēku skaitu un ceļojuma periodu, pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas pogas.
 • 2
  Izvēlieties vēlamo ceļojuma iespēju un sev piemērotāko biļetes veidu.
 • 3
  Aizpildiet pasažiera datus.
 • 4
  Nākamajā solī izvēlieties izveidot Flying Blue dalībnieka kontu vai piesakieties esošajā, ja jau esat reģistrējies. Izvēlieties, vai izvēlēties apdrošināšanas iespēju savam ceļojumam, un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.
 • 5
  Nākamajā lapā, kurā jāizvēlas maksājuma veids, lodziņā ar tekstu "Ievadiet kupona numuru vai atlaides kodu" ierakstiet KLM reklāmas kodu un noklikšķiniet uz pogas PIEVIENOT.
 • 6
  Izvēlieties savu maksājuma veidu un noklikšķiniet uz zilās pogas "Turpināt uz maksājumu", lai pabeigtu KLM biļešu rezervāciju.

Labākie KLM kuponu kodi

VEIDA APRAKSTS BEIDZAS
Atlaides 10% atlaide visiem ar Flying Blue Explorer biedru KLM N / A
Atlaides Lidojiet no Amsterdamas uz ASV tikai par 333 USD N / A

Kur atrast KLM atlaižu kodus

KLM jūs saņemat papildu atlaidi lidojuma biļetēm, kas rezervētas oficiālajā KLM vietnē ar KLM atlaides kodu. Tā kā lielākā daļa mūsu apmeklētāju vēl nezina, kur un kā atrast KLM kuponus, tālāk esam sagatavojuši dažus ieteikumus.

Ceļvedis, kā iegūt derīgus KLM atlaižu kodus

 • Pārbaudiet oficiālo KLM vietni, lai redzētu, vai ir pieejami kādi piedāvājumi vai atlaižu kodi.
 • Abonējiet KLM biļetenu, lai saņemtu paziņojumus par atlaižu kodiem.
 • Sekojiet KLM sociālo mediju kontiem, lai būtu informēti par jebkādām akcijām vai atlaižu kodiem.
 • Meklējiet kuponu vietnēs un atlaižu platformās, lai atrastu visus KLM atlaižu kodus.
 • Piedalieties KLM lojalitātes programmās, lai saņemtu ekskluzīvus atlaižu kodus.
 • Sazinieties ar KLM palīdzības dienestu, lai pieprasītu informāciju par pieejamajiem atlaižu kodiem.

KLM reklāmas kodu veidi

Ir vairāki KLM reklāmas kodu veidi atkarībā no katra ceļotāja profila un laika perioda, ko viņš rezervē un ceļo ar KLM Airlines.

Daži KLM atlaižu kodu veidi

 • Reklāmas kods "EARLYBIRD" piedāvā a 15% atlaide rezervācijām, kas veiktas vismaz 60 dienas pirms ceļojuma.
 • Reklāmas kods "WEEKEND" piedāvā a 10% atlaide nedēļas nogales ceļojumiem.
 • Reklāmas kods "ĢIMENE" piedāvā a 20% atlaide rezervācijām, kas ietver vismaz 3 pasažierus.
 • Akcijas kods "BIZNESA" piedāvā a 25% atlaide biznesa braucieniem.
 • Akcijas kods "LOJALITĀTE" piedāvā bonusa punktus KLM lojalitātes programmas dalībniekiem.
 • Reklāmas kods "VASARA" piedāvā a 30% atlaide ceļojumiem vasaras sezonā.
 • Reklāmas kods "STUDENTS" piedāvā a 20% atlaide studentiem līdz 26 gadu vecumam.

KLM atlaides koda izmantošanas noteikumi

Lai izmantotu KLM kuponu, ir lietderīgi ievērot dažus vispārīgus noteikumus, lai nodrošinātu, ka saņemsiet attiecīgo atlaidi.

Svarīgākie KLM atlaižu koda lietošanas noteikumi

 • Pirms KLM kupona izmantošanas pārbaudiet tā derīguma termiņu.
 • Pārliecinieties, vai kupons ir derīgs tikai KLM aviobiļešu iegādei.
 • Ievērojiet KLM kupona noteikumus un nosacījumus, piemēram, derīgumu tikai noteiktiem galamērķiem vai ceļojumu klasēm.
 • Vienam pirkumam nevar izmantot vairāk kā vienu KLM kuponu.
 • KLM kuponu nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem vai atlaidēm.
 • Rezervācijas laikā noteikti ievadiet pareizo kupona kodu.
 • Ja rodas problēmas, izmantojot KLM kuponu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu palīdzību.

Jaunākie KLM reklāmas piedāvājumi un kuponu kodi

Iknedēļas KLM akcijas piedāvājumi notiek noteiktiem galamērķiem, dažreiz atlaides ir pieejamas tiem, kas izmanto KLM atlaižu kuponu.
 • 20% atlaide aviobiļetēm, kas iegādātas līdz mēneša beigām.
 • Īpaša akcija Flying Blue biedriem: 30% atlaide biznesa klases uzlabojumiem.
 • 50 atlaižu kupons viesnīcu rezervācijām sadarbībā ar KLM.
 • 10% atlaide automašīnu nomas pakalpojumam, izmantojot KLM.
 • Īpašs piedāvājums ģimenēm: bērni līdz 12 gadu vecumam ceļo bez maksas.
 • 15% atlaide lidojumiem uz eksotiskiem galamērķiem.
 • Akcija iekšzemes lidojumiem: 2 bezmaksas bagāžas vienības KLM pasažieriem.

Svarīgākās KLM ikgadējās reklāmas kampaņas

20% KLM atlaide studentiem

20% atlaides studentu biļetēm visos galamērķos. Lai izmantotu šo piedāvājumu, studentiem ir jāuzrāda derīgs studenta apliecība vai reģistrācijas apliecinājums. Atlaide attiecas gan uz iekšzemes, gan starptautiskajiem lidojumiem, ko apkalpo KLM. Mēs saprotam, ar kādām finansiālām problēmām saskaras studenti, un cenšamies padarīt ceļošanu viņiem pieejamāku. Mēs uzskatām, ka šī atlaide palīdzēs studentiem izpētīt pasauli un iegūt vērtīgu pieredzi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo atlaidi nevar apvienot ar citām akcijām vai piedāvājumiem. Lai iegūtu papildinformāciju un rezervētu lidojumu ar atlaidi, lūdzu, apmeklējiet KLM vietni vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

KLM melnās piektdienas atlaide

Melnās piektdienas reklāmas kampaņa ar atlaidēm līdz 30% lidojumos uz izvēlētajiem galamērķiem. KLM piedāvā Melnās piektdienas atlaidi. Atlaide ir pieejama atsevišķiem lidojumiem UN galamērķiem. Klienti var ietaupīt līdz 30% par viņu rezervācijām. Akcija ir spēkā tikai ierobežotu laiku. Lai izmantotu atlaidi, klientiem ir jārezervē lidojumi, izmantojot KLM vietni vai mobilo lietotni. Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi.

KLM 15% Atlaide Grupām

15% atlaide pasažieriem, kas ceļo grupās. KLM piedāvā atlaides grupām. Šīs atlaides ir pieejamas 10 vai vairāk pasažieru grupām, kas ceļo kopā. Atlaides apmērs mainās atkarībā no grupas lieluma un galamērķa. Lai uzzinātu par grupu atlaidēm, klienti var sazināties ar KLM grupu rezervāciju nodaļu.

KLM vasaras reklāmas kampaņa

Vasaras reklāmas kampaņa KLM piedāvā lidojumus ar atlaidēm uz eksotiskiem galamērķiem. Ar prieku informējam, ka KLM piedāvā vasaras atlaidi. Šī atlaide ir pieejama ierobežotu laiku un attiecas uz noteiktiem lidojumiem. Lai iegūtu plašāku informāciju par šo reklāmas piedāvājumu, lūdzu, apmeklējiet KLM vietni vai sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu. Paldies, ka izvēlējāties KLM.

KLM agrās rezervēšanas atlaide

10% atlaide pasažieriem, kuri rezervē lidojumus vismaz 3 mēnešus pirms ceļojuma datuma. KLM piedāvā atlaidi tiem, kas rezervē aviobiļetes vismaz 3 mēnešus pirms ceļojuma datuma. Šī ekskluzīvā atlaide ir veids, kā parādīt klientiem atzinību par viņu agrīno plānošanu. Šis piedāvājums sniegs papildu stimulu pasažieriem plānot savus ceļojumus jau laikus, nodrošinot raitāku ceļošanas pieredzi.

KLM Ziemassvētku atlaides

Ziemassvētku reklāmas kampaņa, KLM ar prieku paziņo par Ziemassvētku atlaižu ierašanos. Šis ierobežotā laika piedāvājums ļauj klientiem baudīt atlaides izvēlētajiem lidojumiem. Neatkarīgi no tā, vai plānojat ziemas atpūtu vai apciemojat mīļos cilvēkus brīvdienās, tagad ir īstais laiks rezervēt biļetes vietnē KLM. Izmantojiet šīs ekskluzīvas atlaides un izbaudiet izcilo servisu un komfortu, ar ko KLM ir pazīstams. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt naudu, ceļojot ar vienu no pasaules vadošajām aviokompānijām. Rezervējiet biļetes jau šodien un padariet šo Ziemassvētku sezonu vēl īpašāku ar KLM.

KLM 25% Atlaide ar KLM lojalitātes karti

25% atlaide pasažieriem, kuri izmanto KLM lojalitātes karti. Klientiem ar KLM lojalitātes karti pienākas ekskluzīvas atlaides. Šīs atlaides attiecas uz plašu KLM piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu. Uzrādot savu lojalitātes karti pirkuma brīdī, klienti var baudīt atlaides lidojumiem, uzlabojumiem un papildu iespējām. Šī programma ir paredzēta, lai apbalvotu lojālos klientus. Mēs mudinām visus klientus izmantot šos īpašos piedāvājumus un maksimāli izmantot savas KLM lojalitātes kartes priekšrocības.

KLM kiberpirmdienas atlaide

Kiberpirmdienas reklāmas kampaņa KLM. Slavenā aviokompānija piedāvā aizraujošas Kiberpirmdienas atlaides. Izmantojiet šos ierobežotā laika piedāvājumus, lai ietaupītu uz nākamo KLM lidojumu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat komandējumu vai pelnītu atpūtu, šīs atlaides piedāvā lielisku iespēju rezervēt lidojumu par daudz zemāku cenu. Nepalaidiet garām šo iespēju izbaudīt KLM izcilo pakalpojumu, vienlaikus baudot ievērojamus ietaupījumus. Rīkojieties ātri un nodrošiniet savu atlaižu biļeti KLM Cyber ​​Monday atlaides laikā.

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

KLM Royal Dutch Airlines. PO Box 7700. 1117 ZL Schiphol. Nīderlande
@KLM
KLM
KLM
www.klm.com

KLM ievads

KLM ir Nīderlandes aviokompānija, kas dibināta 1919. gadā. Tā ir viena no vecākajām aviokompānijām pasaulē un daļa no SkyTeam alianses. KLM veic lidojumus uz vairāk nekā 150 galamērķiem visā pasaulē ar vairāk nekā 100 lidmašīnu floti. Uzņēmums atrodas Amsterdamā un ir slavens ar saviem pasažieriem piedāvātajiem kvalitātes un drošības pakalpojumiem. Aviokompānija KLM ir pazīstama ar savām akcijām un piedāvājumiem. Stingri koncentrējoties uz klientu apmierinātību, KLM regulāri ievieš dažādas akcijas, lai piesaistītu un noturētu klientus. Šīs akcijas bieži ietver atlaides, īpašos piedāvājumus noteiktos maršrutos un papildu jūdzes pastāvīgajiem lidojumiem. KLM piedāvā arī reklāmas paketes, kas ietver izmitināšanu viesnīcās un automašīnu nomu, nodrošinot klientiem ērtu un izmaksu ziņā efektīvu ceļojumu pieredzi. Turklāt KLM ir lojalitātes programma Flying Blue, kas saviem dalībniekiem piedāvā ekskluzīvas priekšrocības un atlīdzības. Kopumā KLM akcijas ir izstrādātas, lai uzlabotu ceļojumu pieredzi un sniegtu vērtību saviem klientiem.

KLM izmaiņu un atcelšanas politika

 • KLM izmaiņu un atcelšanas politika ir atkarīga no iegādātās biļetes veida.
 • Biļešu, kas iegādātas ar elastīgām cenām, rezervācijas var mainīt vai atcelt bez papildu maksas.
 • Biļešu, kas iegādātas ar ierobežotām cenām, izmaiņas vai atcelšana var radīt papildu izmaksas vai pat visas samaksātās summas zaudēšanu.
 • KLM piedāvā iespēju iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, lai segtu biļešu atcelšanu nepārvaramas varas gadījumos.
 • Lai iegūtu sīkāku informāciju par rezervācijas un atcelšanas politiku, lūdzu, apmeklējiet KLM oficiālo vietni vai sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.
© 2022 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.