Vispārējie filtri

VIATOR atlaižu kods un kuponi jūlijs 2024

VIATOR.com saviem klientiem piedāvā plašu kuponu, akciju un piedāvājumu klāstu. Šīs atlaides ir paredzētas, lai piedāvātu ietaupījumus dažādām ceļojumu pieredzēm un aktivitātēm.... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot
 • 7

VIATOR.com akcija: līdz 40% atlaide

 • 25

Reklāmas kods vietnē VIATOR.com: pasūtījums ar papildu USD 15 atlaidi virs USD 150

16. gada 2025. maijs SKATĪT KODU ON15
10%
 • 39

Labākais VIATOR reklāmas kods: 10% papildus atlaide

Septembris 29, 2024 SKATĪT KODU RS10
10%
 • 27

10% VIATOR reklāmas kods visām aktivitātēm

Janvāris 31, 2025 SKATĪT KODU ZKN5
10%
 • 14

10% VIATOR reklāmas kods, reģistrējoties ar e-pastu

Kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš

10%
 • 30

Saņemiet papildus 10% atlaide ar šo VIATOR kupona kodu

Jūnijs 30, 2024 SKATĪT KODU RS10
15%
 • 33

15% VIATOR kupons ekskursijām

Jūnijs 30, 2024 SKATĪT KODU VE15

Kur atrast VIATOR atlaižu kodus

Tā kā jūs vēlaties saņemt atlaidi tagad, veicot rezervāciju ar VIATOR, jums ir nepieciešams reklāmas kods. Mēs esam sagatavojuši jums sarakstu ar veidiem, kā varat piekļūt VIATOR atlaižu kodiem, kā arī tagad pieejamiem reklāmas piedāvājumiem.

Atrodiet šeit, kur varat atrast VIATOR reklāmas kodus

 • Apmeklējiet VIATOR.com oficiālo vietni.
 • Lejupielādējiet lietotni VIATOR.
 • Galvenajā lapā meklējiet sadaļu "Piedāvājumi".
 • Pārlūkojiet mūsu vietnē pieejamos piedāvājumus un atlaides.
 • Skatiet sadaļu "Pēdējā brīža piedāvājumi", lai uzzinātu par ierobežota laika akcijām.
 • Pierakstieties VIATOR.com informatīvajam izdevumam, lai saņemtu ekskluzīvus piedāvājumus un atlaides pa e-pastu.
 • Sekojiet vietnei VIATOR.com sociālajos medijos, lai iegūtu jaunāko informāciju par īpašajām akcijām.
 • Apsveriet iespēju rezervēt aktivitātes ārpus sezonas, lai iegūtu iespējamās atlaides.
 • Sekojiet līdzi reklāmas kodiem vai kuponiem, kas var būt pieejami tiešsaistē.
 • Sazinieties ar VIATOR.com klientu apkalpošanas dienestu, lai iegūtu papildu informāciju vai palīdzību atlaižu un piedāvājumu meklēšanā.
VIATOR reklāmas kods

Kāda veida reklāmas kodus VIATOR piedāvā

Ir vairāki VIATOR reklāmas piedāvājumu un atlaižu kodu veidi. Nezini, kas tie ir? Skatiet augstāk šajā lapā jaunākos VIATOR reklāmas kodus vai zemāk VIATOR reklāmas piedāvājumu un atlaižu kodu veidu kopsavilkumu, ko varat atrast gan šajā lapā, gan citās VIATOR reklāmas piedāvājumu un kodu lapās.

Reklāmas piedāvājumu veidi un VIATOR atlaižu kodi

 • Vietnē/lietotnē paziņoti īpaši kodi, kas automātiski tiks piemēroti norēķināšanās brīdī.
 • Reklāmas kodi: šie kodi piedāvā atlaides pilnai pieredzes cenai. Piemēram, reklāmas kods 20% atlaide samazinātu ceļojuma cenu no €100 uz €80.
 • Studentu atlaižu kodi: šie kodi piedāvā īpašas atlaides studentiem. Piemēram, studenta atlaides kods 50% samazinātu 100 eiro ceļojuma cenu līdz 50 eiro.
 • Dalībnieku atlaižu kodi: šie kodi piedāvā īpašas atlaides VIATOR lojalitātes programmas dalībniekiem. Piemēram, dalībnieka atlaides kods 10% samazinātu 100 eiro ceļojuma cenu līdz 90 eiro.
 • Biļetena abonentu atlaižu kodi: šie kodi piedāvā ekskluzīvas atlaides VIATOR biļetena abonentiem. Piemēram a 15% atlaižu kods jaunumu vēstules abonentiem samazinātu 100€ ceļojuma cenu līdz 85€.
 • Īpaši atrašanās vietai raksturīgi e-pasta kodi: tiek lietoti automātiski, ja vien izmantojat īpašās sniegtās saites.
 • VIATOR reklāmas kodi, kas nosūtīti pa e-pastu: tie tiek ievadīti akcijas koda lodziņā izrakstīšanās laikā.
VIATOR kupona kods

VIATOR atlaižu koda lietošanas noteikumi

Tā kā jūs vēlaties saņemt atlaidi VIATOR rezervācijai jau tagad, papildus reklāmas koda kopēšanai un ielīmēšanai jums ir jāizlasa un jāievēro noteikti atlaides koda izmantošanas noteikumi. Šim nolūkam mēs esam sagatavojuši visu zemāk esošo noteikumu sarakstu.

Visi VIATOR reklāmas koda izmantošanas noteikumi

 • VIATOR kupons ir jāizmanto norādītajā derīguma termiņā.
 • Kupons ir derīgs tikai vienai lietošanai.
 • Kuponu nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem vai akcijām.
 • Kupons nav nododams un nav apmaināms pret skaidru naudu.
 • Kupons ir derīgs tikai tiešsaistes rezervācijām, kas veiktas caur VIATOR vietni.
 • Lai saņemtu atlaidi, rezervācijas procesā ir pareizi jāievada kupona kods.
 • Kupona piedāvātā atlaide tiks piemērota kopējai rezervācijas summai.
 • Kuponu nevar izmantot jau veiktām rezervācijām.
 • VIATOR patur tiesības jebkurā laikā mainīt vai anulēt kuponu. Jebkāda kupona ļaunprātīga izmantošana novedīs pie tā anulēšanas.
VIATOR Atlaides kods

Pašreizējie VIATOR akcijas un atlaižu kodi

Katru nedēļu mēs publicējam VIATOR reklāmas kodus un atlaižu piedāvājumus. Lai jums būtu vieglāk, esam šeit sagatavojuši jaunāko VIATOR atlaižu kodu sarakstu, kā arī šobrīd pieejamos akcijas piedāvājumus.

Jaunākie VIATOR reklāmas kodi

 • 20% atlaide gida pavadībā Parīzē.
 • 15% atlaide ieejas biļetēm Luvras muzejā.
 • 10% atlaide vienas dienas braucieniem uz Versaļu.
 • 25% atlaide hop-on hop-off autobusu tūrēm Romā.
 • 30% atlaides ekskursijām gida pavadībā uz Kolizeju.
 • 50% atlaide laivu kruīziem pa Sēnas upi Parīzē.
 • 40% atlaide helikopteru tūrēm Lielajā kanjonā.
VIATOR kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā VIATOR

VIATOR Ziemassvētku atlaides

VIATOR.com ar prieku paziņo par Ziemassvētku atlaižu ierašanos. Klienti tagad var izmantot īpašos piedāvājumus un baudīt atlaides plašam ceļojumu pieredzes klāstam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ekskursiju gida pavadībā, vienas dienas braucienu vai unikālu aktivitāti, VIATOR.com piedāvā kaut ko ikvienam. Nepalaidiet garām šo iespēju ietaupīt naudu un radīt paliekošas atmiņas. Apmeklējiet mūsu vietni jau šodien, lai izpētītu mūsu atlaides un rezervētu nākamo piedzīvojumu.

VIATOR ziemas atlaides

Tagad klienti var gūt ievērojamus ietaupījumus, iegādājoties plašu ceļojumu pieredzi. No pilsētas ekskursijām līdz piedzīvojumu aktivitātēm — ikviens atradīs kaut ko. Izmantojiet šo ierobežotā laika piedāvājumu un izpētiet populārākos galamērķus par niecīgu cenu. Nepalaidiet garām šo iespēju radīt neaizmirstamas atmiņas. Apmeklējiet vietni VIATOR.com jau šodien un sāciet plānot savu ziemas atpūtu.

VIATOR Melnās piektdienas atlaides

VIATOR.com ar prieku paziņo par savu Melnās piektdienas izpārdošanu, piedāvājot klientiem ekskluzīvas atlaides plašam ceļojumu pieredzes klāstam. Šajā periodā klienti var izmantot ievērojamas cenu atlaides populārām ekskursijām, aktivitātēm un apskates objektiem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izpētīt vēsturiskos orientierus, doties aizraujošos piedzīvojumos vai baudīt kulinārijas priekus, VIATOR.com piedāvā kaut ko ikvienam. Pateicoties ērti lietojamai vietnei un īpašai klientu atbalsta komandai, jūsu sapņu ceļojuma pieredzes rezervēšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Nepalaidiet garām šo ierobežotā laika piedāvājumu un sāciet plānot savu nākamo piedzīvojumu vietnē VIATOR.com jau šodien.

VIATOR kiberpirmdienas atlaides

Vietne VIATOR.com pašlaik piedāvā Kiberpirmdienas atlaides plašam ceļojumu pieredzes klāstam. Klienti var izmantot šos ierobežotā laika piedāvājumus, lai ietaupītu uz populārām ekskursijām, aktivitātēm un apskates objektiem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē vēsturisku pieminekļu izpēte, aizraujošu piedzīvojumu baudīšana vai vietējās virtuves baudīšana, VIATOR.com piedāvā kaut ko ikvienam. Nepalaidiet garām šo iespēju plānot savu nākamo neaizmirstamo ceļojumu pieredzi par zemāku cenu. Apmeklējiet vietni VIATOR.com tagad, lai pārlūkotu pieejamos piedāvājumus un rezervētu savu sapņu atvaļinājumu.

VIATOR vasaras atlaides

VIATOR.com katru gadu piedāvā vasaras atlaides plašam ceļojumu pieredzes klāstam. Klienti var baudīt atlaides dažādām ekskursijām, aktivitātēm un atrakcijām populāros galamērķos. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē doties aizraujošos piedzīvojumos vai ļauties kultūras pieredzei, VIATOR.com piedāvā kaut ko ikvienam. Izmantojiet šos ierobežotā laika piedāvājumus un izmantojiet visas vasaras ceļojumu priekšrocības. Plānojiet savu nākamo atvaļinājumu vietnē VIATOR.com un ietaupiet naudu, vienlaikus radot neaizmirstamas atmiņas. Nepalaidiet garām šos neticamos vasaras piedāvājumus.

VIATOR Jaungada atlaides

VIATOR.com ar prieku piedāvā Jaungada atlaides, nodrošinot klientiem ekskluzīvas atlaides plašam ceļojumu pieredzes klāstam. No šī brīža līdz janvāra beigām ceļotāji var izmantot ievērojamas atlaides populārām ekskursijām, aktivitātēm un apskates objektiem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izpētīt vēsturiskos orientierus, doties aizraujošos piedzīvojumos vai vienkārši atpūsties gleznainā kruīzā, VIATOR.com piedāvā kaut ko ikvienam. Nepalaidiet garām šo ierobežotā laika iespēju ietaupīt nākamajam ceļojuma piedzīvojumam. Apmeklējiet mūsu vietni jau šodien, lai meklētu piedāvājumus ar atlaidēm vai rezervētu neaizmirstamu pieredzi. VIATOR reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par VIATOR

Vai VIATOR piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 5 atlaižu kodi un akcijas, kas VIATOR darbosies 2024. gada jūlijā, un labākie kuponu piedāvājumi 10% Atlaide.

Ko darīt, ja mans VIATOR atlaižu kods nedarbojas?

Ja jūsu atlaides kods nedarbojas, lūdzu, pārbaudiet, vai esat pareizi ievadījis kodu un vai tas joprojām ir derīgs. Ja problēma joprojām pastāv, iespējams, jums būs jāsazinās ar VIATOR klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu papildu palīdzību.

Vai VIATOR atlaižu kodus var nodot vai pārdot citiem?

Atlaižu kodus parasti nevar nodot citiem, un tos nevar pārdot citiem. Tie ir paredzēti tikai personiskai lietošanai, un uz tiem var attiekties papildu noteikumi un nosacījumi.

Kas ir VIATOR atlaižu kodi?

Atlaižu kodi ir burtciparu kodi, ko izmanto, lai piedāvātu atlaides vai īpašus piedāvājumus produktiem vai pakalpojumiem. Parasti tās tiek ievadītas norēķināšanās procesa laikā vietnē vai lietotnē, lai piemērotu atlaidi kopējai pirkuma summai.

Kā es varu atrast VIATOR.com kuponu kodus?

Lai atrastu VIATOR.com kuponu kodus, varat apmeklēt viņu oficiālo vietni un meklēt pašreizējās akcijas vai atlaides. Turklāt varat reģistrēties viņu informatīvajam izdevumam vai sekot viņu sociālo mediju kontiem, lai būtu informēts par jebkādiem ekskluzīviem piedāvājumiem vai reklāmas kodiem, kas varētu būt pieejami.

Kā izmantot reklāmas kodu vietnē VIATOR.com?

Reklāmas koda izmantošana vietnē VIATOR.com ir vienkārša. Kad esat atradis derīgu kodu, varat doties uz norēķinu lapu. Izrakstīšanās procesa laikā jūs parasti atradīsit lauku, kurā varat ievadīt reklāmas kodu. Vienkārši ievadiet kodu un noklikšķiniet uz pogas Lietot, lai redzētu atlaidi, kas atspoguļota kopējā pirkuma summā.

Vai ir kādi ierobežojumi vai ierobežojumi, izmantojot kuponu kodus vietnē VIATOR.com?

Jā, var būt noteikti ierobežojumi vai ierobežojumi, izmantojot reklāmas kodus vietnē VIATOR.com. Šie ierobežojumi var atšķirties atkarībā no konkrētā koda un akcijas. Daži izplatīti ierobežojumi var ietvert derīguma termiņus, minimālās pirkuma prasības un ierobežojumus attiecībā uz produktu vai pakalpojumu veidiem, kuriem var piemērot kodu. Ir svarīgi rūpīgi izlasīt ar katru reklāmas kodu saistītos noteikumus un nosacījumus, lai nodrošinātu atbilstību visām tā izmantošanas prasībām.

Kā pievienot VIATOR reklāmas kodu

Ar jaunāko VIATOR kuponu jūs varat saņemt 10% atlaide tūristu aktivitātei, kuru vēlaties rezervēt. Arī citi VIATOR reklāmas kodi sniedz jums no 3% līdz 15% papildu atlaide. Lūk, kā izmantot VIATOR kuponu:

 • 1
  Atrodiet vajadzīgo vietu vai darbību un datumu, kurā vēlaties, lai tā notiktu, pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas simbola.
 • 2
  No pieejamo opciju saraksta izvēlieties vajadzīgo aktivitāti (ekskursiju), noklikšķinot uz attēla vai teksta apraksta.
 • 3
  Atlasiet cilvēku skaitu un pēc tam noklikšķiniet uz vienas no iespējām Rezervēt tūlīt un maksāt vēlāk vai Rezervēt tūlīt.
 • 4
  Nākamajā lapā izveidojiet VIATOR kontu vai piesakieties esošajā.
 • 5
  Lapas labajā pusē varat redzēt, kuru aktivitāti esat izvēlējies un tekstu "Ievadiet reklāmas kodu". Noklikšķiniet uz šī teksta.
 • 6
  Ierakstiet Viator kuponu lodziņā, kur ir teksts "Pievienot reklāmas kodu" un nospiediet pogu APLLY, lai saņemtu atlaidi. Pabeidziet rezervāciju, noklikšķinot uz pogas Tālāk.

Pašreizējie VIATOR atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 5
🎇️ Atlaižu kodi 4
📌 Piedāvājumi 1
➡️ Labākais kupons 10% Atlaide
🆕 Jaunākais kupons 10% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 13 jūlijs 2024

Labākie VIATOR kuponu kodi

VIATORA KODS VIATOR PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
N/A VIATOR.com akcija: līdz 40% atlaide N / A
GROUPON15 Reklāmas kods vietnē VIATOR.com: pasūtījums ar papildu USD 15 atlaidi virs USD 150 16. gada 2025. maijs
REUTERS10 Labākais VIATOR reklāmas kods: 10% papildus atlaide Septembris 29, 2024
H7Y6SANKZKN5 10% VIATOR reklāmas kods visām aktivitātēm Janvāris 31, 2025

Kuponi un piedāvājumi no veikaliem, kas līdzīgi VIATOR

 • 3

Trip.com līdz 8% reklāmas koda pirmajam pasūtījumam

Augusts 15, 2025 SKATĪT KODU THB8
 • 18

EMIRATES.com 15% reklāmas kods izvēlieties lidojumus

Augusts 16, 2025 SKATĪT KODU CC17
 • 9

Trainline.com 10% reklāmas kods

Augusts 9, 2025 SKATĪT KODU AN10
 • 88

TURKISHAIRLINES.com 20% reklāmas kods

Augusts 28, 2025 SKATĪT KODU 24QF

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
ApplePay
Kredītkarte
Dāvanu karte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

400 1st Avenue, Needham, MA 02494, ASV
@viatortravel
ViatorTravel
ViatorTours
www.viator.com

VIATOR Ievads

VIATOR.com ir ceļojumu rezervēšanas vietne, kas piedāvā plašu piedāvājumu un atlaižu kodu klāstu. Izmantojot ērti lietojamu interfeisu un lielu galamērķu izvēli, vietne VIATOR.com ļauj ceļotājiem viegli atrast un rezervēt vēlamās aktivitātes un pieredzi. Vietnē ir iekļautas dažādas kategorijas, tostarp apskates ekskursijas, vienas dienas braucieni un vairāku dienu piedzīvojumi, kas atbilst dažādām interesēm un vēlmēm. Vietne VIATOR.com sniedz detalizētus aprakstus, klientu atsauksmes un vērtējumus par katru darbību, nodrošinot ceļotājiem iespēju pieņemt pārdomātus lēmumus. Vietne piedāvā arī elastīgas rezervēšanas iespējas, ļaujot lietotājiem izvēlēties vēlamos datumus un laikus. Turklāt VIATOR.com bieži piedāvā akcijas un atlaides, padarot to par rentablu izvēli ceļotājiem, kuri vēlas izpētīt jaunus galamērķus vai baudīt unikālu pieredzi. Kopumā VIATOR.com nodrošina ērtu un uzticamu platformu ceļotājiem ceļojumu plānošanai un rezervēšanai, piedāvājot plašu iespēju klāstu un nodrošinot bezrūpīgu rezervēšanas pieredzi.

Kā veikt VIATOR rezervāciju

Rezervācijas var veikt vietnē VIATOR.com vai izmantojot VIATOR mobilo lietotni. Lai veiktu rezervāciju, klientiem ir jānorāda sava personiskā informācija, tostarp vārds, e-pasta adrese un tālruņa numurs. Klienti var izvēlēties no dažādām maksājumu iespējām, tostarp kredītkarti, debetkarti vai PayPal. Kad rezervācija ir apstiprināta, klienti saņems apstiprinājuma e-pastu ar visu informāciju par viņu rezervāciju.

VIATOR rezervēšanas politika

Klienti var atcelt savu rezervāciju līdz 24 stundām pirms paredzētā sākuma laika, lai saņemtu pilnu atmaksu. Lai atceltu rezervāciju, klientiem ir jāsazinās tieši ar VIATOR.com, izmantojot savus klientu atbalsta kanālus. Naudas atmaksa par atceltajām rezervācijām tiks apstrādāta 5-7 darba dienu laikā. Gadījumā, ja operators atceļ ekskursiju vai aktivitāti, klienti tiks informēti un piedāvāta alternatīva vai pilna naudas atmaksa. VIATOR.com patur tiesības mainīt vai atcelt rezervācijas neparedzētu apstākļu vai nepārvaramas varas notikumu gadījumā. VIATOR Kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.