Vispārējie filtri

Lufthansa atlaižu kodi un kuponi jūnijs 2024

Izmantojot šos kuponus un akcijas, ceļotāji var izbaudīt izcilu servisu un komfortu, ar ko Lufthansa ir pazīstama, vienlaikus baudot izcilu vērtību... Lasīt vairāk
Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 0 - 0 balsis
15%
 • 93

15% Lufthansa reklāmas kods atlasītajiem lidojumiem

Janvāris 31, 2025 SKATĪT KODU 9SN7
€75
 • 75

€75 Lufthansa reklāmas kods starptautiskajiem lidojumiem

Marts 30, 2025 SKATĪT KODU 737U

Kur var atrast Lufthansa atlaižu kodus

Derīgs Lufthansa atlaides kods nekavējoties sniegs jums atlaidi lidojuma cenai, kuru vēlaties rezervēt šodien. Dažkārt to var iegūt tieši Lufthansa lapā akcijas sadaļā vai mūsu īpašajā Lufthansa lapā, taču ir arī citi labi veidi, kā iegūt Lufthansa atlaižu kodus, kas ir spēkā šodien.

Labākie veidi, kā iegūt Lufthansa atlaižu kodus

 • Apmeklējiet oficiālo Lufthansa vietni un mājaslapā atrodiet sadaļu "Piedāvājumi" vai "Piedāvājumi".
 • Varat arī reģistrēties Lufthansa informatīvajam izdevumam, lai saņemtu atjauninājumus par atlaižu kodiem tieši savā iesūtnē.
 • Sekojiet Lufthansa sociālajos medijos, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram.
 • Uzmanieties no Lufthansa reklāmas e-pastiem vai reklāmām.
 • Dažas trešo pušu vietnes arī apkopo un kopīgo Lufthansa atlaižu kodus, tāpēc varētu būt vērts pārbaudīt arī tos.
Lufthansa reklāmas kods

Kāda veida reklāmas kodus piedāvā Lufthansa

Ir ne mazāk kā 6 veidu Lufthansa atlaižu kodi, ar kuriem jūs varat iegūt labāku cenu, jauninājumu, prēmijas vai jūdzes Miles & More atlīdzības programmā. Zemāk īsi paskaidrojam, kādi visu veidu Lufthansa atlaižu kodi šobrīd ir pieejami.

Visu veidu Lufthansa atlaižu kodi

 • Atlaides kods: Šis atlaižu koda veids piedāvā noteiktu procentuālo daļu vai samazinātu summu no Lufthansa lidojuma rezervācijas kopējās cenas. To var piemērot maksājuma procesa laikā Lufthansa vietnē vai mobilajā lietotnē.
 • Pavadoņa kods: izmantojot šāda veida reklāmas kodu, klienti savā Lufthansa lidojumā var ņemt līdzi pavadoni par atlaidi. Atlaide parasti attiecas uz pavadoņa biļeti, rezervējot kopā ar galvenā pasažiera biļeti.
 • Jaunināšanas kods: Lufthansa laiku pa laikam piedāvā reklāmas kodus, kas ļauj klientiem uzlabot savu sēdvietu vai pakalpojumu klasi ar atlaidi. Tas var nodrošināt ērtāku un greznāku ceļojumu pieredzi par zemākām izmaksām.
 • Bezmaksas bagāžas kods: šis reklāmas kods sniedz klientiem tiesības bez maksas saņemt papildu somu Lufthansa lidojumā. Tas var būt lielisks veids, kā ietaupīt naudu par bagāžas maksām un ceļot ar lielāku ērtību.
 • Nobraukuma kods: Lufthansa pastāvīgo lidojumu programma Miles & More bieži piedāvā reklāmas kodus, kas ļauj dalībniekiem nopelnīt papildu jūdzes savos lidojumos. Šos kodus var ievadīt rezervācijas procesa laikā, lai nodrošinātu, ka dalībnieka kontā tiek ieskaitītas papildu jūdzes.
 • Atpūtas telpas piekļuves kods: Lufthansa atpūtas telpas nodrošina ērtu un ekskluzīvu vidi, kurā pasažieri var atpūsties pirms lidojuma.
 • Reizēm tiek piedāvāti reklāmas kodi, kas klientiem nodrošina piekļuvi šīm atpūtas telpām ar atlaidi vai pat bez maksas.
Lufthansa kupona kods

Lufthansa reklāmas koda lietošanas noteikumi

Lai jūs tagad saņemtu atlaidi ar Lufthansa reklāmas kodu, jums jāievēro noteikti tā lietošanas noteikumi. Vairumā gadījumu šo noteikumu neievērošanas gadījumā izmantotais Lufthansa reklāmas kods tiks anulēts.

5 Lufthansa reklāmas koda izmantošanas noteikumi

 • Pārliecinieties, vai kupons ir derīgs un tam nav beidzies derīguma termiņš.
 • Uzmanīgi izlasiet ar kuponu saistītos noteikumus un nosacījumus.
 • Izmantojiet kuponu norādītajā termiņā.
 • Pārliecinieties, vai atbilstat minimālajām tēriņu prasībām, ja tādas ir.
 • Sazinieties ar Lufthansa klientu apkalpošanas dienestu, lai saņemtu papildu jautājumus vai skaidrojumus.
Lufthansa atlaižu kods

Pašreizējie Lufthansa akcijas un atlaižu kodi

Ja zināt, kādi ir jaunākie Lufthansa akcijas un atlaižu kodi, zināt, kurš no tiem jāpiemēro rezervācijai, lai zinātu, kādu atlaidi varat saņemt. Starp jaunākajiem Lufthansa reklāmas piedāvājumiem ir 50% atlaide noteiktiem lidojumiem (biznesa klase), 10% atlaide aviobiļetēm noteiktiem starptautiskajiem galamērķiem un 25% atlaide aviobiļetēm bērniem līdz 12 gadu vecumam.

10 jaunākie Lufthansa reklāmas kodi un atlaižu piedāvājumi

 • 50% atlaide biznesa klases lidojumiem uz izvēlētiem Eiropas galamērķiem.
 • 30% atlaide ekonomiskās klases lidojumiem uz Āziju.
 • Bezmaksas reģistrētā bagāža visos lidojumos, kas rezervēti 48 stundu laikā.
 • 20% atlaide lidojumiem uz Dienvidameriku, izmantojot akcijas kodu "LHSALE20".
 • Biznesa klases pasažieriem bezmaksas piekļuve Lufthansa atpūtas telpām.
 • 10% atlaide lidojumiem uz Āfriku Miles & More dalībniekiem.
 • Īpašas atlaides studentiem, kuri ceļo uz Eiropu.
 • 25% atlaide lidojumiem uz Austrāliju ģimenēm, kas ceļo ar bērniem līdz 12 gadu vecumam.
 • Ekskluzīvas atlaides automašīnu nomai un viesnīcu rezervēšanai, izmantojot Lufthansa ceļojumu partnerus.
 • Papildu bonusa jūdzes par lidojumiem, kas rezervēti akcijas periodā.
Lufthansa kupona kods

Ikgadējās reklāmas kampaņas, ko piedāvā Lufthansa

Kā daļu no saviem svētku piedāvājumiem viņi piedāvā īpašas atlaides atsevišķiem lidojumiem svētku periodā. Pasažieri var baudīt atlaides uz dažādiem galamērķiem visā pasaulē. Turklāt tas piedāvā bezmaksas jauninājumus uz biznesa klasi atsevišķos maršrutos, piedāvājot pasažieriem ērtāku un greznāku ceļojumu pieredzi.

Lufthansa vasaras akcijas

Izbaudiet cenas ar atlaidēm uz noteiktiem galamērķiem vasaras sezonā. Rezervējiet tūlīt, lai nodrošinātu savas vietas!

Lufthansa ziemas brīnumzeme

Izpētiet maģiskos ziemas galamērķus ar īpašiem lidojumu un komplektu piedāvājumiem. Nepalaidiet garām šo ierobežotā laika akciju!

Lufthansa biznesa klase Bonanza

Uzlabojiet savu ceļojumu pieredzi ar ekskluzīviem biznesa klases biļešu piedāvājumiem. Izbaudiet greznību un komfortu kā vēl nekad.

Lufthansa ģimenes izklaides veicināšana

Plānojiet neaizmirstamas ģimenes brīvdienas ar lieliskiem lidojumu un naktsmītņu piedāvājumiem. Izmantojiet ģimenei draudzīgus pakalpojumus un iespējas.

Lufthansa pilsētas brīvdienu piedāvājumi

Atklājiet dinamiskas pilsētas ar Lufthansa pilsētas brīvdienu akcijām. Izbaudiet zemās cenas un izpētiet jaunus galamērķus.

Lufthansa studentu atlaides

Studenti tagad var ceļot lētāk ar mūsu īpašajām atlaidēm. Izmantojiet šo piedāvājumu un izpētiet pasauli studiju laikā.

Lufthansa Miles & More programma

Nopelniet papildu jūdzes un izbaudiet ekskluzīvas priekšrocības, izmantojot mūsu pastāvīgo lidotāju programmu. Reģistrējieties tūlīt un sāciet pelnīt atlīdzības par saviem lidojumiem.

Lufthansa grupas ceļojumu piedāvājumi

Vai ceļojat grupā? Izmantojiet Lufthansa grupu ceļojumu akcijas un baudiet atlaides visai ballītei.

Lufthansa ziemas akcijas

Šajā ziemā klienti var izmantot atlaides uz dažādiem galamērķiem visā pasaulē. Akcijas ietver atlaides gan ekonomiskās, gan biznesa klases biļetēm. Turklāt Lufthansa piedāvā elastīgas rezervēšanas iespējas, ļaujot klientiem mainīt ceļojuma datumus bez maksas. Šīs akcijas ir pieejamas tikai ierobežotu laiku, tāpēc klienti tiek aicināti rezervēt lidojumus pēc iespējas ātrāk.

Lufthansa Valentīna dienas akcijas

Lufthansa piedāvā vairākus īpašus Valentīna dienas piedāvājumus, lai palīdzētu jums nosvinēt šo īpašo dienu kopā ar savu mīļoto. Šie piedāvājumi ietver: Lidojuma atlaides līdz 50% lidojumos uz noteiktiem galamērķiem visā pasaulē.

Lufthansa īpašie piedāvājumi viesnīcām

Lufthansa sadarbojas ar vairākām viesnīcām visā pasaulē, lai piedāvātu īpašus Valentīna dienas piedāvājumus. Auto nomas atlaides: Lufthansa piedāvā atlaides līdz 20% par automašīnu nomu izvēlētajiem galamērķiem. Lufthansa reklāmas kods

Bieži uzdotie jautājumi par Lufthansa

Vai Lufthansa piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 2 atlaižu kodi un akcijas, kas Lufthansa darbosies 2024. gada jūnijā, un labākais kupons piedāvā 75 € atlaidi.

Kādi ir jaunākie Lufthansa kuponi un atlaižu kodi?

Pašlaik Lufthansa ir pieejami šādi atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi

Vai ir kādi ierobežojumi vai ierobežojumi LUFTHANSA atlaižu kodu izmantošanai?

Jā, atlaižu kodu izmantošanai var būt ierobežojumi vai ierobežojumi. Tie var ietvert derīguma termiņus, minimālās pirkuma prasības vai konkrētus ceļojuma datumus. Ir svarīgi rūpīgi izlasīt ar katru atlaides kodu saistītos noteikumus un nosacījumus.

Vai LUFTHANSA atlaižu kodus var apvienot ar citām akcijām vai piedāvājumiem?

Vairumā gadījumu atlaižu kodus nevar apvienot ar citām akcijām vai piedāvājumiem. Tomēr vienmēr ir ieteicams pārbaudīt katra atlaides koda noteikumus un nosacījumus, lai apstiprinātu jebkādus ierobežojumus vai ierobežojumus.

Cik ilgi ir derīgi LUFTHANSA atlaižu kodi?

Atlaižu kodu derīguma termiņš var atšķirties. Dažiem atlaižu kodiem var būt noteikts derīguma termiņš, savukārt citi var būt derīgi noteiktu laika periodu. Ir svarīgi pārbaudīt katra atlaides koda noteikumus un nosacījumus tā konkrētajam derīguma termiņam.

Vai LUFTHANSA atlaižu kodus var izmantot jebkuram lidojumam?

Atlaižu kodus parasti var izmantot jebkuram Lufthansa piedāvātajam lidojumam, ievērojot jebkādus ierobežojumus vai ierobežojumus, kas norādīti katra atlaižu koda noteikumos un nosacījumos.

Vai LUFTHANSA atlaižu kodus var izmantot vairākām rezervācijām?

Atlaižu kodu izmantošana vairākām rezervācijām var atšķirties atkarībā no katra atlaides koda noteikumiem un nosacījumiem. Dažus atlaižu kodus var izmantot tikai vienu reizi, savukārt citi noteiktā laika periodā var izmantot vairākus.

Vai es varu saņemt atmaksu par rezervāciju, kas veikta ar LUFTHANSA atlaides kodu?

Atmaksas politikas rezervācijām, kas veiktas ar atlaižu kodiem, ir pakļautas katra atlaides koda noteikumiem un nosacījumiem. Ir svarīgi pārskatīt atmaksas politiku, kas saistīta ar konkrēto atlaižu kodu, kas izmantots jūsu rezervācijai.

Kā pievienot Lufthansa reklāmas kodu

Ja vēlaties lidot ar Vācijas aviokompāniju Lufthansa, pirms lidojuma rezervēšanas neaizmirstiet pievienot reklāmas kodu. Lufthansa kuponu var pievienot šādi:

 • 1
  Izvēlieties izlidošanas un galamērķa lidostas un ceļojuma datumus.
 • 2
  Noklikšķiniet uz teksta "Ekonomika, 1 ceļotājs".
 • 3
  Atvērtajā logā var izvēlēties lidojuma klasi, pasažieru skaitu un labajā pusē ir redzams lodziņš ar tekstu Piekļuves kods. Nerakstiet šeit reklāmas kuponu, noklikšķiniet uz pogas Turpināt.
 • 4
  Noklikšķiniet uz pogas "Meklēt lidojumus" un izvēlieties sev piemērotāko lidojuma iespēju.
 • 5
  Aizpildiet pasažiera datus un dodieties uz maksājuma veidu.
 • 6
  Aizpildiet Lufthansa kuponu norādītajā lodziņā, ja tas ir pieejams, un aizpildiet lidojuma rezervāciju.

Pašreizējie Lufthansa atlaižu kodi un piedāvājumi

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 2
🎇️ Atlaižu kodi 2
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 75 € atlaide
🆕 Jaunākais kupons 15% Atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 13 jūnijs 2024

Labākie Lufthansa kuponu kodi

Lufthansa KODS Lufthansa PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
ZEJQPO829SN7 15% Lufthansa reklāmas kods atlasītajiem lidojumiem Janvāris 31, 2025
ZBTBNG4G737U €75 Lufthansa reklāmas kods starptautiskajiem lidojumiem Marts 30, 2025

Kuponi un piedāvājumi no Lufthansa līdzīgiem veikaliem

 • 1

Hotels.com līdz 10% reklāmas kods

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU TELS
 • 2

Kupona kods vietnē VRBO.com: USD50 atlaide vismaz 3 naktis

Jūlijs 23, 2025 SKATĪT KODU WEEK
 • 2

20 EUR akcijas kods vietnē LastMinute.com nākamā ceļojuma pasūtījumā lietotnē

Jūlijs 25, 2025 SKATĪT KODU 20UK
 • 1

KKDAY.com kupona kods: līdz 50% atlasītajām precēm atlaide

Jūnijs 5, 2025 SKATĪT KODU 0SHD
 • 10

10% reklāmas kods vietnē LOT.com

Jūnijs 11, 2025 SKATĪT KODU EK24

Vairāk rezultātu no līdzīgām kuponu vietnēm

Norēķinu iespējas

PayPal
Bankas pārskaitījums
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

39, 17 Stycznia Str. 00-906, Varšava, Polija
lotairlines
LOTPLAirlines
LOT
www.lot.com

LOT.com Ievads

LOT.com Polish Airlines ir cienījama aviokompānija, kas atrodas Polijā. Tā piedāvā dažādas atlaides un akcijas klientiem, kuri rezervē lidojumus tiešsaistē. Šīs tiešsaistes atlaides ir pieejamas gan iekšzemes, gan starptautiskajiem lidojumiem. Klienti var gūt ievērojamus ietaupījumus, izmantojot šos tiešsaistes piedāvājumus. Turklāt LOT.com Polish Airlines piedāvā ērti lietojamu tiešsaistes rezervēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj ērti rezervēt lidojumus. Piedāvājot šīs atlaides un nodrošinot bezrūpīgu tiešsaistes rezervācijas pieredzi, LOT.com Polish Airlines mērķis ir nodrošināt saviem klientiem vērtību un gandarījumu.

LOT.com lidojumu rezervēšanas politika

Rezervācijas klienti var rezervēt tiešsaistē vietnē LOT.com, izmantojot ceļojumu aģentus vai pa tālruni.

LOT.com politika par biļetes atcelšanu

Par atcelšanu klientiem jāsazinās ar klientu apkalpošanas dienestu. Tiešsaistē veiktās rezervācijas klienti var atcelt 24 stundu laikā bez soda naudas. Pēc šī perioda var tikt piemēroti sodi atkarībā no biļetes veida un līdz ceļojuma datumam atlikušā laika. Attiecībā uz atcelšanu, izmantojot ceļojumu aģentus, klientiem ir jāsazinās ar ceļojumu aģentu, lai iegūtu informāciju par atcelšanas politiku. Ja atcelšana tiek veikta pa tālruni, klientiem ir jāsazinās ar klientu apkalpošanas dienestu un jāsniedz nepieciešamā informācija, lai identificētu rezervāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rezervācijas un atcelšanas politika var atšķirties atkarībā no biļetes veida un izvēlētās cenas noteikumiem. LOT Polish Airlines kupons
© 2024 oxiDeals. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.